Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Май 23, 2024 7:35 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 Нашите в чужбина 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12917
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Нашите в чужбина
Без Янков "Ростов" логично загуби с 1:3 от "Динамо" в Москва. Рангелов е претърпял тежка домакинска загуба от "Нетания" с 0:3. Партнирал си е с Колаути в атаката, но са се отчели с един пробив на Колаути довел до неточен пряк свободен на Митко. В 80-а минута Рангелов е излязъл на стрелкова позиция, но е направил един удар от неговите си (на трийсетина метра от целта).

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Мар 20, 2011 12:19 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Нашите в чужбина
Арминия изпадна, за да се спаси от фалит
Вто, 2011-04-19 13:41
Отборът на Арминия (Билефелд), в който играе и българинът Галин Иванов, със сигурност ще се подвизава в германската Трета лига от новия сезон. Тимът, който и без това беше на последно място в класирането на Втора Бундеслига с минимални шансове за спасение, е прибягнал до средства от създадения специално за такива случаи фонд "Сигурност", за да се спаси от фалит.

По правилник това означва, че на клуба автоматично му се отнемат три точки и всякакви шансове за оставане във втория ешелон на германския футбол изчезнаха. Германските клубове са длъжни да поддържат общ фонд "Сигурност", от който имат право да взимат средства, за да покрият поне разходите за две месечни заплати на работещите в клуба. За Арминия това означава 600 000 евро на месец и общо 1,2 милиона евро. Фондът се поддържа от всички клубове заедно, като участието им се определя от парите, които получават от телевизионни права.

Арминия, който има дългове в размер на 27,1 милиона евро, прибягва до крайната мярка, за да се спаси от фалит и да завърши настоящия сезон.


Вто Апр 19, 2011 1:44 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 12:06 pm
Мнения: 422
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Нашите в чужбина
Галин Иванов няма да се връща в Славия

Асът на Славия Галин Иванов, който играе като преотстъпен в Арминия Билефелд, най-вероятно няма да се върне на "Овча купел" след края на сезона. Както е известно, клаузата за закупуване на техничаря от немския клуб щеше да се задейства само ако тимът се спаси от изпадане от Втора Бундеслига. Арминия обаче няма и теоретичен шанс за оцеляване. Въпреки това от ръководството на белите разкриха, че интерес към Иванов има от други отбори и е твърде възможно през лятото той да бъде продаден.

Преди да отиде в Арминия, футболистът премина проби в Ерцгебирге Aye, който също се състезава във втория ешелон на Германия. Не е изключено именно този да е тимът, в който Иванов ще продължи кариерата си.


Венци Стефанов категорично изключи вариант играчът да бъде трансфериран в ЦСКА. "Ако се върне в България, ще играе само в Славия", изтъкна той.

"Тема Спорт"

_________________
8 пъти шампион на България: 1926, 1928, 1930, 1936, 1939, 1941, 1943 и 1996 г.

Изображение


Сря Апр 20, 2011 8:34 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Нашите в чужбина
Рангелов напуска Макаби (Тел Авив)

Българинът няма игрово време в израелския тим

Българският национал Димитър Рангелов се е разбрал с шефовете на Макаби (Тел Авив) наемът му до края на сезона да бъде прекратен предварително, пише "24 часа". Нападателят е недоволен от положението си в отбора, в който вече не влиза в игра и като резерва.

Първи вариант пред Рангелов е да се завърне при собственика си Борусия (Дортмунд). Ако германският тим не одобри този вариант, той ще поддържа форма със Славия.

Както му е тръгнала кариерата, нищо чудно да се върне при нас през лятото :roll:


Нед Апр 24, 2011 12:28 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Нашите в чужбина
Марио Кирев: Защо да не заиграя в Англия? Не мисля, че съм готов за националния отбор

„Ако Бербо дойде ще се радвам, защото ще сме двама българи“, заяви Марио

Българският вратар на италианския гранд Ювентус – Марио Кирев даде специално интервю за главния редактор на Livesport.bg – Крум Савов. Младият страж говори за собственото си бъдеще, за желанията и стремежите си, както и за евентуалната възможност да заиграе рамо до рамо с бившия нападател на националния отбор и настоящ такъв на Манчестър Юнайтед – Димитър Бербатов.

„Трансферът ми в Юве бе възможно най-добрият подарък за моя 19-и рожден ден. Помня го все едно, че бе вчера. Иначе съм юноша на Сепарева баня и не се срамувам да го заявявам всеки път, когато някой ме попита.

На два пъти ме преотстъпваха – в Грасхопърс, както и в Тун. Надявам се за в бъдеще да разчитат на мен. Треньорът на вратарите в Юве е Клаудио Филипи, като тренирам основно с него.

Вече свикнах с вниманието към мен, както и с безкрайните въпроси, от рода на „Как е Буфон“ и „Какво става с Дел Пиеро“. Буфон е най-добрият вратар в света. Това мога да го кажа с абсолютна увереност. Казвам му Джиджи, значи сме близки. Имаме много еднакви, сходни неща, които правим – движения, заставане и т.н. Сега вече работя повече с Манингер.

Предпочитам да играя редовно, не ми се ще да ме преотстъпват пак. Чакам лятото, за да разбера бъдещето си. Защо пък то да не е обвързано с Англия?

Не мисля, че съм достоен да играя в националния отбор, тъй като не пазя редовно. Понякога преминаването в големи отбори е и въпрос на късмет. Разполагаме с младо поколение вратари, което означава, че разполагаме с чудесни перспективи за в бъдеще.

В личен план какво мога да кажа – разделих се с приятелката си, с която живеех в България, но продължавам да подкрепям мнението, че жените в нашата страна са по-хубави от тези в Италия“, допълни шеговито Кирев.

„Не мога да си обясня слабата форма на тима ни. На тренировките всичко е нормално и не зная каква би могла да е причината за негативните резултати.

Интересът от Юве към Бербатов е налице, поне в медиите в Италия. Може би ще дойде при нас. Ще се радвам, защото най-после ще сме двама българи.

С Недвед съм в добри отношения, но с Божинов не съм се чувал. Не поддържаме контакт“, завърши младият вратар.


Нед Апр 24, 2011 8:35 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7232
Мнение Re: Нашите в чужбина
Между другото Славчо Георгиовски е станал шампион на Азербейджан с Нефтчи Баку.


Пон Май 02, 2011 9:01 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение Re: Нашите в чужбина
saract написа:
Между другото Славчо Георгиовски е станал шампион на Азербейджан с Нефтчи Баку.


Най-лудия.

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Вто Май 03, 2011 3:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение Re: Нашите в чужбина
Благо с исторически гол за Терек, отчая Роберто Карлос
20 май 2011, 17:27Световен футболГрозни, Русия

Българският национал вкара първото попадение на чисто новия стадион "Ахмат-Хаджи Кадиров"
Българският национал Благой Георгиев донесе победата на Терек с 1:0 над Анжи в първия мач от програмата на 10-ия кръг в руската Висша лига.

В 45-ата минута Благо стреля неспасяемо от пряк свободен удар и прати топката в мрежата на вратаря Нукри Ревишвили за 1:0. Първото попадение на Георгиев този сезон се оказа достатъчно за Терек да запише третата си победа и да се изкачи на 10-ото място с актив от 11 точки.

Благо остава в историята на Терек, тъй като успя да вкара първия гол в официален мач на чисто новия стадион "Ахмат-Хаджи Кадиров", който е с капацитет 30 000 места. Съоръжението бе открито преди седмица с демонстративен двубой, в който участваха звезди като Марадона, Фиго, Фабиен Бартез и други.

В днешната среща Георгиев бе титуляр в състава на Рууд Гулит и остана на терена до последния съдийски сигнал. Цял мач за Анжи пък игра бразилската звезда Роберто Карлос. Заради загубата гостите пропуснаха възможността да се изкачат на върха в Русия преди да са се изиграли останалите мачове от 10-ия кръг. Анжи остана на 4-ото място с 16 точки. /БЛИЦ


Пет Май 20, 2011 6:16 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение Re: Нашите в чужбина
Славия тъпче Бразилия :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Пет Май 20, 2011 8:36 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12917
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Нашите в чужбина
Haide Belite написа:
Благо с исторически гол за Терек, отчая Роберто Карлос
20 май 2011, 17:27Световен футболГрозни, Русия

Българският национал вкара първото попадение на чисто новия стадион "Ахмат-Хаджи Кадиров"
Българският национал Благой Георгиев донесе победата на Терек с 1:0 над Анжи в първия мач от програмата на 10-ия кръг в руската Висша лига.

В 45-ата минута Благо стреля неспасяемо от пряк свободен удар и прати топката в мрежата на вратаря Нукри Ревишвили за 1:0. Първото попадение на Георгиев този сезон се оказа достатъчно за Терек да запише третата си победа и да се изкачи на 10-ото място с актив от 11 точки.

Благо остава в историята на Терек, тъй като успя да вкара първия гол в официален мач на чисто новия стадион "Ахмат-Хаджи Кадиров", който е с капацитет 30 000 места. Съоръжението бе открито преди седмица с демонстративен двубой, в който участваха звезди като Марадона, Фиго, Фабиен Бартез и други.

В днешната среща Георгиев бе титуляр в състава на Рууд Гулит и остана на терена до последния съдийски сигнал. Цял мач за Анжи пък игра бразилската звезда Роберто Карлос. Заради загубата гостите пропуснаха възможността да се изкачат на върха в Русия преди да са се изиграли останалите мачове от 10-ия кръг. Анжи остана на 4-ото място с 16 точки. /БЛИЦ


Ето и как стана всичко това:
http://www.youtube.com/watch?v=VY41J3rB7M0

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Май 22, 2011 4:50 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.