Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 1:39 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
 ЕВРО 2008 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Албан Буши: Ще паднете с автогол на Иванков
Ако познавах враговете си в България, щях да ги убия, кани се нападателят

- Очакваш ли да започнеш титуляр срещу България?

- Не, не. За съжаление в двубоя със Словения (0:0) получих травма в бедрото и най-вероятно дори няма да попадна в групата за мача в Тирана. Аз всъщност мога да играя срещу България, но контузията ми със сигурност ще се усложни, така че предпочитам да не участвам в срещата, за да съм здрав за клубния си отбор Аполон Каламария в Гърция.

- Какво очакваш от сблъсъка все пак?

- Целта ни е да завършим на четвърто място в групата. При това положение нямаме право да губим този двубой. Почти сигурно ще излезем само с един нападател и ще ви чакаме на контраатаки - както в домакинството на Холандия преди месец, когато загубихме нещастно в последната минута. След успеха на Румъния срещу състава на Марко ван Бастен в Констанца ви трябва задължителна победа. Вие ще атакувате, а ние ще вкарваме.

- Напоследък доста се говори, че Ото Барич ще бъде наследен от Сречко Катанец...

- Чух ги тези слухове, но съм убеден, че Ото ще остане начело на тима и за следващия квалификационен цикъл. Той направи от нас страхотен отбор и с него можем да постигнем много. Цяла Албания трябва да му е благодарна, защото с професионализма си треньорът промени представата на хората в страната за футболната игра.

- Срещу България пак ще сте без Лорик Кана. Ще може ли да компенсирате отсъствието му?

- Лорик е добър играч, който се раздава за националния отбор. Все пак няма незаменими хора.

- Как се чувстваш преди повторната среща с твоя "приятел" Димитър Иванков?

- По принцип на терена полудявам и всички от противниковия състав са ми врагове. После се прегръщаме и си говорим приятелски. Е, с Иванков не сме си чак толкова близки (смее се). Дори и баща си не признавам, като се изправим един срещу друг на терена. И него го ритам.

- Имаш ли приятели в България все още?

- Разбира се. И до ден-днешен се чувам със Здравко Здравков и Ивайло Петков, с които играх заедно в Турция. Освен това поддържам отношения с Кишишев и Светльо Тодоров, които са невероятни личности.

- А какво мислиш за враговете, които си оставил тук?

- Ако знаех кои са ми неприятелите във вашата страна, вече да съм ги убил.

- Смяташ ли, че имаме още шансове да се класираме за европейското първенство?

- Естествено - докато съществуват на теория, трябва да се борите. Дори с Алтин Хаджи си говорихме, че ще бъде страхотно, ако в последния мач от групата, когато гостуваме на Румъния, сътворим някоя сензация. Румънците доста си повярваха напоследък и ще е хубаво да ги свалим на земята. С Хаджи ще играем за България, защото се надяваме именно вашата селекция да участва на Евро 2008.

- А феновете в Тирана точат ли ни се?

- Всички в Албания очакват да направим голям мач. Привържениците ни са много взискателни и искат от нас само да атакуваме. Когато се приберем в нашата половина, започват бурно да ни освиркват. Ако бием обаче, ни почитат като герои.

- Каква ти е прогнозата за мача?

- Ще ви излъжем с 1:0.

- А кой ще вкара попадението, като теб няма да те има на терена?

- Надявам се да е автогол на Иванков.


Вто Окт 16, 2007 10:25 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Вини Шефер сменя Пенев в националния
Немецът ще затегне дисциплината смятат от БФС
Немският треньор Вини Шефер е кандидат номер едно за поста треньор на националния отбор по футбол, пише днес на първата си страница вестник "7 дни спорт".

Според изданието шефовете на БФС са провели предварителни разговори със специалиста, който е бивш треньор на националния тим на Камерун.

След уволнението на Христо Стоичков отново бе лансирана идеята за чужд специалист, но играчите пожелаха българин за треньор. Този път обаче президентът на родната ни футболна централа Борислав Михайлов е решил да не се съобразява с исканията на футболистите, а един от главните мотиви за привличането на Шефер е затягането на дисциплината в тима.

"Сега е по-важно да мислим за мача с Албания, а не кой ще е следващият селекционер", каза Димитър Пенев в отговор на това.

Вчера за кандидат за национален селекционер бе спряган и името на холандската легенда на Аякс и Барселона Йохан Кройф.

Възможността България да бъде водена от българин все още не е напълно отхвърлена, тъй като според други източници

Единствения ми коментра е че БФД тотално са полудели - Вини Шефер е свършен треньор от години.Последната му работа в Африка беше пълен провал.


Сря Окт 17, 2007 8:44 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Трагични сме - толкова слаб и безидеен отобр никога не сме имали.Нямам думи.По добре въобще да не ходим на европейското да не се излагаме.


Сря Окт 17, 2007 9:38 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 3:23 pm
Мнения: 197
Мнение 
Почнаха ни.Нямам думи.

_________________
SLAVIA-BULGARIA!!!


Сря Окт 17, 2007 9:41 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 3:01 pm
Мнения: 235
Местоположение: София
Мнение 
Венци Стефанов написа:
Какви са тия Мечо, Клечо и тем подобни в националния отбор?


и аз това питам

_________________
Изображение
БЯЛАТА ЛАВИНА


Сря Окт 17, 2007 10:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Просто положението и трагично, почти целия национален отбор трябва да бъде сменен!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Сря Окт 17, 2007 10:48 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
моя коемантар за мача и въобще за цялата ситуация около националния отбор ще бъдят три цитата на Пената след края на мача:
1./ За смените през второто полувреме - "след влизането на тези двамата и следващия" :D :D :D
2./ За футболистите, с които разполагаме - "имаме млади момчета, които не са голЯми, а по-голЯми отговорности"
3./ За най-добрия играч в мача - "Жоро вратарчето"

нямам думи, безхаберието в отбора е пълно...всички видяха що са сбирщина сме...няма да коментирам нито да анализирам...много ми е интересно само да гледам кой кого ще плюе и кой как ще се извинява от тук нататък....
наслаждавайте се и вие:)


Сря Окт 17, 2007 10:53 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Нед Ное 30, 2003 3:14 am
Мнения: 368
Местоположение: СОФИЯ
Мнение 
Не знам за какво играят тези чужденци в национални ни отбор, като Томашич и Вагнер? Иначе по слаб мач от този не съм гледал. Изглежда скоро трябва да свикваме. Докато най накрая махнат всички чужденци в отбора и както всички българи, които не им пука за националния ни отбор


Сря Окт 17, 2007 10:55 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Благо беше най-добър, чудесно се включи, Чавдар малко колеблив, но по добре от Стилян Петров със сигурност..Гошо Петков който стана футболист при нас трябва да е титуляр всеки мач а не оная риба Шаранков...., иначе нема такъв мислител като Пената...."тия двамата и третия" "Жоро вратарчето".... Националния ни отбор е пълна дупка..играят некви измислени звезди и манекенки, лошото е, че и младежите са същата порода, дано не съм лош пророк но скоро няма да се радваме на класиране където и да било...просто нещата си дойдоха на мястото!Каквато ни държавата такъв и футбола...Русия в момента имат едно от най-интересните пръвенства и резултата е налице - е това беше мач, а не нащо лигавене!Само Славия, а тоя национален отбор на Хърватска, Бразилия и Лефски(Бфс) в миманса!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Окт 17, 2007 10:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Едва когато се включиха Благо Георгиев и Чавдар нашите малко от малко заприличаха на отбор.Мечо и Вагнер са трагични а Кишишев още не беше изтрезнял от Кети Гарби.Стилиян си е жива мърда / са не кажа по силна дума/ а Станислав Ангелов е безумно слаб.Ако Ивелин Попов с тези си качества има титулярно място в национала ние от Славия спокойно можем да претендираме че Орлинов и Митко Воденичаров също трябва да са национали.Пената е ферментирал пенсионер ходещ музеен експонат с когото си направиха гавра неговите любимци Боби и Наско.
П.П. Най официално предлагам да прекръстят националния отбор на "Танев,Сираков и Ко" - поне за това ВС е 100 процента прав.


Чет Окт 18, 2007 8:48 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.