Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:18 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
 ЕВРО 2008 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
Старши треньорът на националния отбор Димитър Пенев обяви имената на 12-те играчи от българските клубове, които заедно с 8-те от чуждестранни клубове, които бяха обявени преди седмица, ще се подготвят за последните две европейски квалификации – на 17 ноември с Румъния в София и на 21 ноември със Словения в Целйе.

От "Левски" с повиквателни са: Димитър Телкийски(!!! :x ), Живко Миланов, Лусио Вагнер, Игор Томашич и Христо Йовов;

От ЦСКА : Ивайло Петров, Йордан Тодоров, Велизар Димитров, Александър Тунчев, Валентин Илиев;

От Локомотив София – Марчо Дафчев;

От Славия - Здравко Лазаров

_________________
Изображение


Съб Ное 10, 2007 4:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Епа време беше да го повикат са и на румъния като набута една задна ножица ще се осъзнаят че там му е мястото :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Съб Ное 10, 2007 9:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
Може би най-реалната група извикани футболисти от 2-3 години насам!

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Съб Ное 10, 2007 10:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
jjfoxi написа:
Може би най-реалната група извикани футболисти от 2-3 години насам!


s Me4o i Zhivko Milanov :? ?

_________________
Изображение


Нед Ное 11, 2007 12:20 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
Нов скандал в националния: Сираков изхвърлил бивш славист от отбора заради Томашич
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов отново нападна бившия си приятел и изпълнителен директор на "Левски" Наско Сираков, че определя футболистите, които трябва да играят в националния отбор. "Кой както иска да си съчинява, но това са фактите. Вероятно Наско Сираков се е намесил, за да играе в националния отбор Томашич. За да не каже някой, че оказвам натиск, не съм си позволил да търся по телефона Димитър Пенев. Но сега като ни бие Румъния тука в София, дано да ни дойде акълът в главите. Смятам, че Караславов показва качества в Германия и заслужава да играе за България", каза Стефанов по повод факта, че бившият капитан на Славия Асен Караславов в телефонен разговор е получил уверението на Пенев, че ще попадне сред неговите избранници за срещата с Румъния.
Ето какво заяви по този повод самият футболист пред БТА.
"Пенев ми се обади на 29-и октомври и ме попита в какво състояние съм, както и дали бих играл за националния отбор. Обясних му, че винаги съм бил горд да играя за страната си, както и че съм в добра форма. Нямам представа защо се случи така, че след телефонния ми разговор с Пенев и обещанието от негова страна, не съм в състава. Нямам никакви здравословни проблеми", обясни ситуацията Караславов
часове преди мача на неговия Гройтер Фюрт срещу Фрайбург.
Президентът на Славия Венцислав Стефанов потвърди информацията, но добави, че е разговарял по проблема само с Караславов, но не и с Димитър Пенев.

_________________
Изображение


Нед Ное 11, 2007 4:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Ебати смешния състав ахахах

Живко Миланов, Лусио Вагнер, Игор Томашич
Йордан Тодоров, Велизар Димитров

еи тия паляци незнам какво прават в отбора , защо не викне Караславов , Данчо Петков ?

Дано Здравко не играе тоя мач , да се възтанови от контузията и да играе на мача с пирин , мача с румъния е без значение няма смисъл да играе

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Ное 11, 2007 4:40 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
На някой да му е известно Славчо Георгиевски да е извикан в отбора на Македония за мача с Хърватска?

Дневник”: Трима кандидати за заместници на Пандев срещу Хърватия
15 ноември 2007 | 11:45 | Агенция "Фокус"
Скопие. Селекционерът на Македония Сречко Катанец тренира отбора при закрити врата на стадиона в „Чаир” и продължава да търси как да изненада фаворита Хърватия в евроквалификацията в Скопие в събота. За овакантеното място на контузения лидер на тима Горан Пандев (на снимката) Катанец пробва 3 варианта в стандартния състав, който словенецът само по принуда променяше в квалификационния цикъл, пише македонският в. „Дневник”. Изборът ще се реши между изкусния нападател Артим Шакири, завърналия се в отбора Влатко Гроздановски и дебютанта Славчо Георгиевски. Отборът на Хърватия пристига утре в Скопие и вечерта ще направи официална тренировка на стадион „Градски”. Въпреки слънчевото време играчите на Катанец тренираха с шапки и ръкавици вчера. Заниманието пропусна играчът на Черноморец Ванчо Траянов. Той за четвърти път от общо 6 тренировки не се готви с отбора, но лекарите се надяват да бъде възстановен поне за мача с Израел, който е 4 дни след сблъсъка с „шахматистите”. Поради клубни задължения вчера не тренира и третият вратар Йордан Георгиевски.
-„Всички сме готови да дадем максимума от възможностите си. Отборът на Хърватия е голямо предизвикателство. Вярвам, че и съперникът е затормозен от стремежа да завърши без загуба квалификациите и ще се опитаме да се възползваме от това”,заяви бързакът Ацо Стойков, който се конкурира за място в атаката на отбора. Досега в официални срещи двата отбора са играли 5 мача – 3 победи за Хърватия и 2 равни в Скопие. В квалификациите за Евро 2000 след ремито 1:1 в Скопие Хърватия не успя да се класира за шампионата в Белгия и Холандия. В Македония очакват УЕФА да разпореди всички квалификации да започнат по едно и също време. Началният час на мача е 21.45 ч. бълг. време

За нашия ли става въпрос????????????


Чет Ное 15, 2007 1:15 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение ne
Ne e za nachijat,tam ima mn s.georgievski

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Чет Ное 15, 2007 1:37 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
http://www.vreme.com.mk/DesktopDefault. ... leID=80229
Напротив точно той е.


Чет Ное 15, 2007 2:42 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
tova ne go znaehme za6toto toi e slavist.
ako be6e levskar ili cesekar, 6te6e da se raz4ue,
ama ne..

ahh da im .... :!:

No bravo, zasluzhava go!
6te natrupa i opit :)

_________________
Изображение


Чет Ное 15, 2007 4:48 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.