Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 25, 2024 10:09 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
 ЕВРО 2008 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
По всичко личи че днес Благой Георгиев и Чавдар Янков ще бъдат титуляри.По добре късно отколкото никога.


Съб Ное 17, 2007 12:06 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
Иванков, Миланов, Томашич, Тунчев, Занев, Ст. Петров, Георгиев, Йовов, Бербатов, М. Петров, Димитров

ajde kazhete mi sega kakvo pravi rezervata Jovov tyk?

_________________
Изображение


Съб Ное 17, 2007 5:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
1:0 ... ще се сетят кога да играят ...

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Нед Ное 18, 2007 1:20 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
сасъд ЗА МАМАЛИГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Ное 18, 2007 10:48 am
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
Vinagi sam go uvajaval Blago oba4e v4era postapi kato pylna kurva :!: Az si znam poprincip 4e e 4orbar ma toq pyt mnogo se nervirah :oops: otide da si fyrli fanelkata zaedno s Martin Petrov v G sektor a nedoide pri slavistite koito seki pyt kato bie6e korner mu vikaha imeto i digaha znameto SLAVIA SOFIA 1913 :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Нед Ное 18, 2007 11:10 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Ако е сляп може да не е разбрал - при положение, че това знаме се виждаше по телевизията, а като се има предвид и колко души бяха на стадиона!Просто Благо си е такъв - знам, че много го харесвате и ви е любимец, но за мен той винаги си е бил един лигльо, безмозъчно манекенче с прическа и маникюр...Чавдар е в пъти повече от него!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Ное 18, 2007 12:43 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
Вчера видния национал Лусио купонясваше в Брилянтин със солидно количество алкохол...като го видях ми падна и ченето как може такова нахалство...шибана маймуна

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Нед Ное 18, 2007 1:34 pm
Профил ICQ
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3148
Местоположение: Гетото
Мнение 
Хареса ми играта на Иванков и Марто ! Йовов няма никъкво място в А отбора на България !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Ное 19, 2007 9:26 am
Профил ICQ
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3148
Местоположение: Гетото
Мнение 
Цитат:
Благой Георгиев: Нашият проблем са малките отбори
Всички обичаме Димитър Пенев, признава халфът на Дуисбург



Благой Георгиев показа, че има място в титулярния състав срещу Румъния. Той убeди Димитър Пенев в качествата си месец по-рано - в Тирана, когато влезе след почивката и трагичната игра на нашите се подобри. След мача с румънците халфът съблече фланелката си и показа потник с надпис "I love You Jesus". Георгиев даде интервю за "7 дни спорт" вчера.


Благой Георгиев е уверен, че феновете ще се върнат на стадиона в световните квалификации


- Благо, какво спечели България от победа в мач без значение?
- Взехме просто една победа за престиж. В националния отбор футболистите са длъжни да играят всеки път така, все едно излизат за най-важния си мач. Няма значение дали той има някакво значение. Победихме, но за съжаление не се класирахме.
- Какво доказахме на румънците?
- Едва ли има какво да им доказваме. Взехме 4 точки от тях, но те се оказаха недостатъчни за класиране. Показахме им, че не сме толкова слаби, колкото ни мислят някои. Но тях едва ли това ги интересува, защото те ще играят на европейското първенство догодина. Пожелавам им успех.
- Показвате спортсменство въпреки многото обиди в последната година.
- Няма какво да делим с тях. Съседи сме и трябва да се уважаваме и да си помагаме.
Човек разчита на комшиите си
Освен това нека не забравяме, че ние първи започнахме с обидите. Едва след това те отвърнаха. А и нещата доста се раздухаха. Това е излишно и глупаво. Ние, футболистите, не се мразим. Нямаме проблем един с друг. В Дуисбург има двама румънци. Разбирам се много добре с тях, все пак и тримата сме от Балканите. Говорихме си много за мача, преди да тръгна за лагера на националния отбор. Не сме се заяждали. Аз не ги мразя, нито пък те мен.
- На стадион "Васил "Левски"" имаше много малко публика. Това изненада ли ви?
- Нормално е, хората са обидени. Мачът бе без значение. Сигурен съм, че ако от него зависеше класирането ни, феновете щяха да дойдат независимо от студеното време. Разбирам ги. Вярвам, че в световните квалификации ще накараме хората да се върнат на стадиона. "Васил "Левски"" отново може да е пълен.
- На какво се дължи провалът в квалификациите?
- Определено на мачовете с Албания. Подценихме ги два пъти, изгубихме 4 точки. Това е недопустимо. Препъна ни така нареченият малък отбор. Това ни е голямата слабост. Срещу силните играем добре, взимаме точки. Проваляме се обаче срещу по-слабите, ако изобщо могат така да се нарекат. Трябва да си вземем поука, да се поучим от грешките. Крайно време е да разберем, че силите вече са много изравнени и всеки може да победи всеки.
- Жребият за световните квалификации е на 25 ноември.
- Всички го чакаме, за да разберем съперниците. Дано ни е по-леко, въпреки че все ще има по-силни от нас. Но каквата и да е групата, ние трябва да мислим за нашата си игра. И най-важното - да не подценяваме абсолютно никого.
- Предстои избор на нов селекционер. Българин или чужденец трябва да е той?
- Има ръководство, то ще избере кой да е. Ние сме футболисти и работата ни е друга. При всички положения не е да даваме мнение за селекционера. Мога да кажа само, че Димитър Пенев е добър треньор. Всички го обичаме.
- Какво ви изненада в тези квалификации?
- Групата на Англия, тази на Италия - също. Имаше голяма вероятност световните шампиони да не се класират за европейското. Англия още не е сигурна. А можеше вече да е без шансове, ако Русия бе победила в Израел, както всички очакваха. Домакините обаче не се повлияха от слуховете и писанията по медиите.
- Коментарът ви за тяхната победа.
- Изненадваща е. Тя е и доказателство, че
във футбола все още може да се говори за чест
Руснаците явно си помислиха, че лесно ще бият Израел. Подцениха ситуацията и резултатът е налице. Така става, когато не подходиш достатъчно сериозно към даден мач.
- Да минем на клубния ви отбор Дуисбург. Вие играете добре, но отборът е в дъното на Бундеслигата.
- Наистина не вървим добре. Не само аз, целият отбор играем, но имаме проблем - не можем да вкараме голове. Вярвам, че все някой ден нещата ще потръгнат. Убеден съм, че ни е необходима една победа, за да се отприщим и да тръгнем нагоре.
- Минахте през Испания и Сърбия, какво е различното в Германия?
- Всички знаят основната черта на немския футбол - дисциплината. Дуисбург не прави изключение. Това е полезно за всеки футболист. Иначе се разбирам с всички в отбора. Не съм конфликтна личност, мога да общувам с всички - независимо от националността. Казват, че немците са особени хора. Аз не съм на това мнение. Нямам проблем с тях, харесвам ги.
- Играете в Бундеслигата, как ще обясните кризата в Байерн?
- На изравнените сили. Байерн направи добра селекция, тръгнаха много добре и много хора си мислеха, че няма кой да ги спре. Оказа се, че не е така. Последният може да бие първия. Така е не само в Бундеслигата, но и в много първенства.
- Но не и в България.
- Все пак и в България е по-добре от предишните години. ЦСКА и "Левски" вече могат да загубят точки не само в мачовете помежду си.
- Следите ли българското първенство?
- Редовно, дори гледах няколко мача.
Радвам се много за Славия
В момента бившият ми отбор играе може би най-добрият футбол в България.
- Научихте ли вече немския?
- Напредвам, но има още много да уча. Доста по-труден е от испанския.
- На път сте да се превърнете в полиглот.
- Обиколих три отбора за три години. Това от една страна е добре, но от друга не е. Иска ми се да се установя на едно място за по-дълго време.

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Ное 19, 2007 10:33 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.