Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:19 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
 БРАНИМИР КОСТАДИНОВ - ШОТЛАНДСКОТО СЪРЦЕ ОТ СЛАВИЯ 
Автор Съобщение
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
Josif написа:
FeverNew написа:
Страхотно!
А може ли да разкажеш как точно е стигнал до там и защо никой нищо не е писал до сега за това момче?!


Поразрови се малко в темите и ще откриеш, че има нещичко, но просто явно не ти е направило впечатление! Аз също съм написал нещо за него!


Вярно е. Чел съм. Даже споменаваш и за брат му Светослав...

_________________
www.prosport.bg


Пон Окт 02, 2006 10:38 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
Ей тук ги има двамата в сайта на гимназията им в Австрия от паралелния училищен шамипонат. В него са вицешампиони на Австрия.

http://www.georgvonpeuerbach.at/Sport/F ... erliga.htm

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Пон Окт 02, 2006 10:41 pm, променена общо 1 път



Пон Окт 02, 2006 10:39 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Овча купел написа:
Josif написа:
FeverNew написа:
Страхотно!
А може ли да разкажеш как точно е стигнал до там и защо никой нищо не е писал до сега за това момче?!


Поразрови се малко в темите и ще откриеш, че има нещичко, но просто явно не ти е направило впечатление! Аз също съм написал нещо за него!


Вярно е. Чел съм. Даже споменаваш и за брат му Светослав...


:wink:

_________________
100


Пон Окт 02, 2006 10:40 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
Впечатляваща статистика! :shock: Дано се развие момчето!


Вто Окт 03, 2006 10:36 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение 
Преди 3-4 години бях чел статия за тях във Меридиан Мач, оттогава нищо не знаех за тях.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Вто Окт 03, 2006 10:36 am
Профил ICQ YIM WWW
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
lureno19 написа:
Преди 3-4 години бях чел статия за тях във Меридиан Мач, оттогава нищо не знаех за тях.


Така беше. Дано издържат. Аз съм му го казвал на Бранко, че истински се чудя как издържа сам. Все пак излезе на 15 години. Мен тук ме свива шапката без аверите. Вярно е че е страхотно амбициран да успее и да играе голям футбол.

_________________
www.prosport.bg


Вто Окт 03, 2006 3:23 pm
Профил
Напреднал

Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 1:04 pm
Мнения: 143
Мнение юношите
Ами как е стигнал. Чрез баща си! Той е футболен мениджър или поне е такъв за сина си. Първо му намери стипендия в Австрия и по-точно, той не е играл в юношите на ЛАСК, а във футболната академия на провинция Горна Австрия (Obeoesterreich), която реално се издържа от местната областна управа. Тази структура няма представителен отбор, а децата, които стават, се продават за пари така се издържа академията.
В Шотландия пък баща му го закарва благодарение на Джон Ингълс, както някой би се сетил. Те го предлагат на 3-4 клуба на Острова, единствено Хартс е от Шотландия. Най-сериозно беше той да отиде в Манчестър Сити, но в последния момент отиде в Хартс.
Според вестника от Горна Австрия OO Nachrichten, академията има финансови претенции към Хартс, или изобщо който и да е да плати някакви пари за обучението му. Освен това, доколкото знам има проблем и с легализирането му там, т.е. студентска виза или ученическа, не може да му бъде издадена.
Иначе момчето явно има качества, както се казва, ако нямаше едва ли щяха да го търпят австрийците. Дано има успех.
Освен него, има още едно момче от Славия, което би трябвало да е на 16 години в момента. Той също отива зад граница и ще играе в структурите на Гленторан (Белфаст). Но не знам нито име, нито при кого е тренирал.


Чет Окт 05, 2006 3:36 pm
Профил ICQ
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: юношите
matador написа:
Ами как е стигнал. Чрез баща си! Той е футболен мениджър или поне е такъв за сина си. Първо му намери стипендия в Австрия и по-точно, той не е играл в юношите на ЛАСК, а във футболната академия на провинция Горна Австрия (Obeoesterreich), която реално се издържа от местната областна управа. Тази структура няма представителен отбор, а децата, които стават, се продават за пари така се издържа академията.
В Шотландия пък баща му го закарва благодарение на Джон Ингълс, както някой би се сетил. Те го предлагат на 3-4 клуба на Острова, единствено Хартс е от Шотландия. Най-сериозно беше той да отиде в Манчестър Сити, но в последния момент отиде в Хартс.
Според вестника от Горна Австрия OO Nachrichten, академията има финансови претенции към Хартс, или изобщо който и да е да плати някакви пари за обучението му. Освен това, доколкото знам има проблем и с легализирането му там, т.е. студентска виза или ученическа, не може да му бъде издадена.
Иначе момчето явно има качества, както се казва, ако нямаше едва ли щяха да го търпят австрийците. Дано има успех.
Освен него, има още едно момче от Славия, което би трябвало да е на 16 години в момента. Той също отива зад граница и ще играе в структурите на Гленторан (Белфаст). Но не знам нито име, нито при кого е тренирал.


Ей пич, ама ти си бил много отворен бе. Ами Бранко има студентска виза за две години от март месец. Освен това пич, преди да се създаде академията в Линц през лятото на 2005 година играеше точно а ЛАСК, а като беше създадена го паканиха, заедно с друг българин Боби. Мисля, че и Боби се махна, щото му е писнало от селяния. Освен това съм сигурен, че го познаваш и май нещо не ти е гот. Аз пък се питам, що някой не ме вземе мен. Ами щото ставам вече само за форума, но пък ми е кеф, че някой от нас се бие. Между другото от вчера до неделя Бранко е тук и сутринта се поразходихме из Мол с него и гаджето му. Е малко попропуснахме училище, но...Хората му купили билет да си дойде за няколко дни сега на прекъсването заради националните отбори. Изображение

Иначе си прав. От първи януари всичко с окончателното озаконяване ще бъде ок.
За баща му не си прав, защото Бранко има и брат, но не е в Хартс или наоколо. Много се съмнявам, че онези в шотландия са го взели заради белите коси на баща му. А за говедото Ингълс чувам, че отдавна е със забрана да доближава Бранимир, но не ми е работа да давам подробности за неща които съм чул. А тук където живея сме поне 30-40 човека играли или играещи в Славия включително в мъжкия отбор.

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Пет Окт 06, 2006 10:37 pm, променена общо 1 път



Чет Окт 05, 2006 3:51 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: юношите
Понеже четеш вестници от Австрия и ги цитираш, аз като човек, който събира доста неща за Бранко ще ти пусна нещо преди квалификацията в Белгия от същия вестник. И аз говоря немски. Не е честно да се казва че са го търпяли в Австрия. Та ето:

http://66.249.93.104/search?q=cache:wi4 ... clnk&cd=59

AKADEMIEN: Kostadinov spielt in EM-Quali


Linzer Bulgare macht Österreichs U17 Angst
LINZ. Am 19. Oktober startet Österreichs U17-Nationalmannschaft in Belgien in das EM-Qualifikationsturnier der Gruppe 3. Den größten Respekt haben die ÖFB-Kicker vor einem Spieler der Fußball-Akademie Linz. Branimir Kostadinov stürmt für den ersten Gegner Bulgarien.

Im Frühjahr kam der 16-Jährige zum LASK und erzielte 16 Tore und bereitete zwölf Treffer vor. Jetzt versucht er sich in der U19 der Akademie durchzusetzen. Gestern siegte die U19 bei Burgenland 4:1.

Die Mannschaften der Akademie OÖ.-West nahmen zwei Punkte aus Vorarlberg mit: Die U19 erreichte ein 2:2, die U17 spielte 0:0.

Toto-Jugendliga: U19, 9. Runde: Burgenland - AKA Linz 1:4; für Linz: Zefi 4. Vorarlberg - AKA OÖ.-West 2:2; für Ried: Stanisavljevic, Schmidl. U17, 9. Runde: Burgenland - Linz 0:3; Kragl 2, Freudenthaler (70.). Vorarlberg - OÖ.-West 0:0. U15, 8. Runde: Salzburg - Linz 2:2; für Linz: Ivos, Sabic. Vorarlberg - OÖ.-West 2:4; für Ried: Sammer, Nuspl.

www.fussballoesterreich.at
www.bnzried.at

vom 10.10.2005

Ще преведа само заглавието: Българин от Линц всява стрях у австрийците до 17
Както се казва - коментарът е излишен.
С брат му са ми разправяли за глад и мизерия и пълна селяния. Не са казали лоша дума само за треньорите и терените. Те си знаят какво им е било.
Що се отнася до баща им ще кажа още, че и двамата са ми казвали, че най-трудно на тази земя е да чуеш добра дума от него за играта си. Ако го направи значи наистина си си свършил работата

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Пет Окт 06, 2006 6:56 pm, променена общо 1 път



Чет Окт 05, 2006 4:18 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: юношите
Срещнах чичо Петьо, бащата на Бранко .

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Пет Окт 06, 2006 5:55 pm, променена общо 1 път



Пет Окт 06, 2006 5:32 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.