Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 25, 2024 4:08 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща
 БРАНИМИР КОСТАДИНОВ - ШОТЛАНДСКОТО СЪРЦЕ ОТ СЛАВИЯ 
Автор Съобщение
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: юношите
Срещнах чичо Петьо, бащата на Бранко и му казах какво съм прочел в нета и той ми каза, че е вярно че ЛАСК има претенции, но още през декември е прекъснал едностранно договора на Бранко заради бедственото положение. ЛАСК не са платили стотинка за година и половина а са имали договор. Бранко нямал училище въпреки договора и разни такива неща. Той каза че даже е мислел да го върне в България но точно тогава са се появили предложенията от Франция, Англия и Шотландия. Също и от австрийския Тирол. Неговите приятели от Леверкузен и Хамбургер са помолили да издържи още една година в Австрия но той и Бранко не били съгласни. Преди това се прибрал брат му Светослав. Иначе ЛАСК ще си получели пари за обучение по правилата на ФИФА когато Бранко сключи професионален договор или като му влезе в сила не разбрах.

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Пет Окт 06, 2006 5:37 pm, променена общо 1 път



Пет Окт 06, 2006 5:33 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: юношите
иееее, забравих - даде на бандата билети за мача утре на супер места...

_________________
www.prosport.bg


Пет Окт 06, 2006 5:34 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
Парад в Единбург с Купата на Шотландия - 15 май 2006:



Изображение

Видео:

http://www.youtube.com/watch?v=kstI8QJWW5U

http://www.youtube.com/watch?v=7LidM3BYwRs

http://www.youtube.com/watch?v=jE9y4AaSqTw

_________________
www.prosport.bg


Пет Окт 06, 2006 7:24 pm
Профил
Напреднал

Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 1:04 pm
Мнения: 143
Мнение Не е ли странно?
Хубаво е да си адвокат, особено когато не си платен и обясняваш това с любов, приятелство от най-ранни детски години от панелното гето и т.н, и.н. Но те разбирам – най-после и в твоето гето се е появил някакъв БОГ! Срамота е да не се идентифицираш с него!
Не ти ли е странно Овча купел, че само ти си пишеш по темата???
а това дето всявал страх в австрийците, е доста старичко и единственото мисля, но също така съм сигурен, че баща му го пускаше на Топспорт и Труд (я напишете нещо за сина ми бе, ей!?). Питай журналиста Захари Неделчев, ако искаш...


Вто Окт 10, 2006 11:55 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Явно някои хора много ги е яд, че ВС, VS, WC или както там беше, не успя да клъвне парички и от този юноша на Славия. Евалла на бащата на Костадинов, че е осигурил добро бъдеще на сина си. Далеч от лапите на Всесветлия.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Окт 10, 2006 12:16 pm
Профил WWW
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение Re: Не е ли странно?
matador написа:
Хубаво е да си адвокат, особено когато не си платен и обясняваш това с любов, приятелство от най-ранни детски години от панелното гето и т.н, и.н. Но те разбирам – най-после и в твоето гето се е появил някакъв БОГ! Срамота е да не се идентифицираш с него!
Не ти ли е странно Овча купел, че само ти си пишеш по темата???
а това дето всявал страх в австрийците, е доста старичко и единственото мисля, но също така съм сигурен, че баща му го пускаше на Топспорт и Труд (я напишете нещо за сина ми бе, ей!?). Питай журналиста Захари Неделчев, ако искаш...


Е, с теб очевидно не мога да се меря. Някакъв гимназист от панелено гето срещу човек, който е следил отблизо темата. Даже и по вестниците. Дори и панелено чедо виждам, че нещо те разяжда, някаква болка те мъчи. От това което чета усещам, че и бащата на Бранко нещо те бодва в очите скрити. Е аз ще пиша за него. Не като за БОГ, а като приятел. Аз журналиста захари неделчев не знам, но знам че покойния Людмил Неделчев писа много човешки за Бранко във вестника на футболния съюз, след квалификацийте с Белгия. Знам че чичо Петьо беше приятел с Людмил Неделчев и много го обичаше. Един път ме взе на някаква контрола на мировяне и като видя Людмил Неделчев се обърна към него с УЧИТЕЛЮ. Останах с впечатлението, че и Неделчев много го уважаваше и обичаше. Чувал съм от баща ми, че Людмил Неделчев е бил голям коментатор в телевизията и голям левскар. Знам, че чичо Петьо е голям привърженик на ЦСКА но много уважаваше Людмил Неделчев и са работили заедно във въпросния Труд. И накрая още една информация от гетото: бащата на Бранко не е разрешил на него и брат му да играят в ЦСКА защото той е работил там та да не каже някой че играят заради него. Сега научавам от теб че Бранко играе в Хартс заради баща му. Е, не мога да повярвам. Няма как. Задаваш ми въпрос -"Не ти ли е странно Овча купел, че само ти си пишеш по темата??? " А не ти ли е странно че малко се пише по темата??? Че има такива като теб извън гетото Овча купел които се питат точно две неща - защо той и защо от гетото. Ние тук в гетото си имаме и други. Пак от Славия. Например Благо. Чавдар е от Горна баня, но слизаше при нас в гетото.
Що се отнася до любимата ти Австрия например това никога не остарява:


Austria 0 - 4 Bulgaria
15' Tsachev 36', 47', 61' Kostadinov


http://209.85.129.104/search?q=cache:3c ... =clnk&cd=1

_________________
www.prosport.bg


Последна промяна Овча купел на Чет Окт 12, 2006 8:08 pm, променена общо 2 пъти



Вто Окт 10, 2006 7:52 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Не му се връзвай.
Открай време всички забелязаха, че матадор е в този форум с единствената цел да се заяжда.


Вто Окт 10, 2006 8:06 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
FeverNew написа:
Не му се връзвай.
Открай време всички забелязаха, че матадор е в този форум с единствената цел да се заяжда.


Не бе, приятел, не че се връзвам. Но не обичам аристократите. В нашето гето сме си малко по-люти. Ще спазя принципа на анонимността, иначе бих му показал родословно дърво, заради което сигурно повече няма да се обади във форума. Ще му кажа само, че в нашето гето живеят 60-70 процента от професорите на България, с единия от които имам нещо общо. Показах написаното на баща ми и той, като теб, ме посъветва да не се връзвам.

_________________
www.prosport.bg


Вто Окт 10, 2006 8:12 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 9:06 pm
Мнения: 147
Мнение 
Сетих се нещо. На мача с Холандия чичо Петьо ми каза/той ни взе билетите/, че негов приятел му споменал в тунела на стадиона, че пишат за сина му във форума на Славия. Попитах го какъв е този човек, а той ми каза, че бил добър търговец, имал бизнес с Австрия и бил славист. Та се питам да не би за този матадор да се крие голям "приятел" на бащата на Бранко!?

_________________
www.prosport.bg


Сря Окт 11, 2006 5:15 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
Не се занимавай с тоя....Рано или късно истината излиза на бял свят. На мен темата ми е много интересна и съм много радостен, че я развиваш. Изнасяш факти, които малко хора знаят. Така че давай, може само ти да пишеш, но е интересно.


Сря Окт 11, 2006 8:46 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 110 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.