Национален Клуб на Слависта
http://www.slaviasofia.com/forum/

Черна гора - България
http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=3626
Страница 1 от 6

Автор:  seth [ Чет Авг 28, 2008 11:39 pm ]
Заглавие:  Черна гора - България

След десетина дни започват квалификациите.
Ето на кои ще разчита Пламен Марков да вземат трите точки в Подгорица:

- вратари -
Димитър Иванков (Бурсаспор, Турция)
Стоян Колев (Оцелул Галац, Румъния)

- защитници -
Живко Миланов ("Левски")
Станислав Манолев (Литекс)
Александър Тунчев (Лестър, Англия)
Валентин Илиев (Терек Грозни, Русия)
Игор Томашич (Макаби Тел Авив, Израел)
Лусио Вагнер ("Левски")
Иван Иванов (ЦСКА)

- полузащитници -
Станислав Генчев (Васлуй, Румъния)
Станислав Ангелов (Енерги Котбус, Германия)
Стилян Петров (Астън Вила, Англия)
Чавдар Янков (Хановер, Германия)
Велизар Димитров (Металург Донецк, Украйна)
Ивелин Попов (Литекс)
Благой Георгиев (Славия)

- нападатели -
Здравко Лазаров (Шинник, Русия)
Мартин Петров (Манчестър Сити, Англия)
Димитър Бербатов (Тотнъм, Англия)
Димитър Рангелов (Енерги Котбус, Германия)

Автор:  saract [ Пет Авг 29, 2008 2:43 pm ]
Заглавие: 

Черна гора въобще не трябва да се подценяват.Разполагат с повече от прилични футболисти / Йоветич,Вучинич и други/ а като всяка млада държава ще бъдат свръхмобилизирани да постигнат успех и да се докажат.От друга страна нашия национал не е в най-доброто си състояние като особено в дефанса нещата са много зле.За мен равен ще бъде напълно приемлив резултат.

Автор:  jjfoxi [ Пет Авг 29, 2008 3:32 pm ]
Заглавие: 

saract написа:
Черна гора въобще не трябва да се подценяват.Разполагат с повече от прилични футболисти / Йоветич,Вучинич и други/ а като всяка млада държава ще бъдат свръхмобилизирани да постигнат успех и да се докажат.От друга страна нашия национал не е в най-доброто си състояние като особено в дефанса нещата са много зле.За мен равен ще бъде напълно приемлив резултат.
Ние ако срещу Черна гора се надяваме на равен не ми се мисли. Иначе си много прав - отборът им съвсем не е лош ...

Автор:  strange_affection [ Пет Авг 29, 2008 3:51 pm ]
Заглавие: 

Трябва да го вземем този мач. Звучи ужасно, но мисля, че най-голямо значение ще окаже трансферната сага около Бербатов. Ако той премине в Манчестър - това определено ще се отрази добре на играта му. Ако не се случи нищо и той остане в Тотнъм - ще стане точно обратното. За съжаление ние разчитаме твърде много на един-двама играчи и ако те не са в добра моментна форма става страшно. Жалко за Божинов - невероятен талант. Дано скоро неговият ад с тези контузии свърши. Колкото и да не харесвам Пламен Марков си мисля, че той успява да се справи с по-малките футболни нации.

П.С. Един въпрос - с Италия последно кога играем ? И може ли някой да сложи тук цялата програма за евро квалификациите? Предварително благодаря.

Автор:  service_crew [ Пет Авг 29, 2008 5:27 pm ]
Заглавие: 

strange_affection написа:

П.С. Един въпрос - с Италия последно кога играем ? И може ли някой да сложи тук цялата програма за евро квалификациите? Предварително благодаря.



С Италия мача е на 11 октомври и след това гостуваме на Грузия на 15 октомври ! За съжаление следващите мачове не ги знам кога са !!! :roll:

Автор:  seth [ Пет Авг 29, 2008 7:08 pm ]
Заглавие: 

Програмата отдавна е публикувана във форума.
http://www.slaviasofia.com/forum/viewto ... c&start=10

Автор:  saract [ Пет Авг 29, 2008 8:35 pm ]
Заглавие: 

МАРТИН ПЕТРОВ ПРОПУСКА МАЧА С ЧЕРНА ГОРА
Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора, научи Гонг.
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
Селекционерът на лъвовете Пламен Марков потвърди пред Гонг, че няма да може да разчита на врачанина за двубоя в Подгорица на 6 септември.
Мартин Петров най-вероятно е получил контузията при снощното гостуване на Манчестър Сити на датския Мидтиланд за Купата на УЕФА, при което игра във всичките 120 минути и дори бе точен от бялата точка за победата с 4:2 след дузпи.
Отсъствието на Петров е сериозен удар върху наставника Пламен Марков, който ще трябва да стартира битката в световните квалификации без един от най-важните си футболисти.

Автор:  seth [ Нед Авг 31, 2008 2:41 pm ]
Заглавие: 

Точно срещу Черна гора липсата на Петров едва ли ще се отрази пагубно на амбициите ни за 3 точки. Дано се оправи до мача срещу Италия.
В такива ситуации се сещам за един голям проблем, който ще лъсне с голяма сила в хода на квалификациите - много от футболистите, които попадаха в разширения състав през последните 2-3 години, се пръснаха по цял свят - в близки и далечни страни, като мнозина играят в екзотични отбори. Това ще попречи на Марков да следи всички играчи и да има поглед върху целия ресурс от възможни опции за националния.

А ето я и групата на съперника:

Вратари: Вукашин Полекшич (Дебрецен) и Младен Божович (Партизан Белград)

Защитници: Саво Павичевич (Енерги Котбус), Милан Йованович (Университатя Клуж), Лука Пейович (Могрен Будва), Радослав Батак (Анкараспор), Йован Танасийевич (Динамо Москва), Владо Йекнич (Веен Висбаден), Елсад Зверотич (Люцерн)

Халфове: Барнко Бошкович (Рапид Виена), Никола Дринчич и Митар Новакович (Амкар Перм), Владимир Божович (Рапид Букурещ), Милорад Пекович (Майнц 05), Симон Вукшевич (Спортинг Лисабон), Игор Бързанович (Цървена звезда)

Нападатели: Мирко Вучинич (Рома), Стефан Йоветич (Фиорентина), Радомир Джалович (Рапид Букурещ), Деян Дамянович (ФК Сеул), Драган Боговац (Майнц 05)

Автор:  saract [ Вто Сеп 02, 2008 2:25 pm ]
Заглавие: 

Без Мартин Петров стиуацията е много зле.Примадоната Бербатов едва ли ще си рискува здравето срещу черногорците при положение че му предстоят изключително важни мачове с Юнайтед/дано не съм прав/.В защите сме трагични а и в халфавата линия нещата не са особено цветущи.Без Чавдар Янков няма кой да връзва играта.Дано пуснат Благой Георгиев който ще има нужната мотивация да се докаже.Равен мач ще бъде успех / поне за мен/.

Автор:  CategoryC [ Вто Сеп 02, 2008 4:23 pm ]
Заглавие: 

che gi razmajeme teja sa nekva izmislena darjava

Страница 1 от 6 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/