Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 20, 2024 8:01 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Коментари след "Реал" - "Лион" 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
белия минет пак гълтаха :lol: нема такива цигулари :lol: лисандро да я беше зашил накрая че да е пълна мизерията на мизерниците

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Чет Мар 11, 2010 12:08 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3412
Местоположение: Sofia
Мнение 
Как може да се кефите на тея шибани чернилки не знам??Във френските отбори няма 1 бял :shock: сасъд ЗА ФРАНЦИЯ И ФУТБОЛА ТАМ И НАЙ-ВЕЧЕ ЗА МРЪСНИТЕ ЧЕРНИЛКИ! http://www.sportal.bg/statistics_player ... &season=33
един бял няма..

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Мар 11, 2010 12:16 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
venci_1913 написа:
Как може да се кефите на тея шибани чернилки не знам??Във френските отбори няма 1 бял :shock: сасъд ЗА ФРАНЦИЯ И ФУТБОЛА ТАМ И НАЙ-ВЕЧЕ ЗА МРЪСНИТЕ ЧЕРНИЛКИ! http://www.sportal.bg/statistics_player ... &season=33
един бял няма..

Венци, поправи си линка , че си дал Олимпик , ама от Марсилия :wink: Аз се кефя , че Реал отпаднаха , а пък и Лион винаги са ми допадали , защото играят прекрасен футбол 8) Не става само със многомилионни селекции и много звезди не правят отбор - тези простички неща не ги разбраха Реал Мадрид ... Откакто изгониха Дел Боске , провал след провал , а и скъпо ще съжаляват за Снейдер ,Робен и Хунтелаар :roll:


Последна промяна Viktor4o_Rs на Чет Мар 11, 2010 12:21 am, променена общо 1 път



Чет Мар 11, 2010 12:20 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
сасъд за тебе , ти не си гледал 1 мач от френското първенство и говориш ..

Много добър мач на Лион особено 2рото полувреме не им дадоха да играят на Реал , доста голове изпуснаха Лион


Чет Мар 11, 2010 12:20 am
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
ФЮРЕРА е жив!Фюрера е във форума! :lol: айде белите педерасчета догодина живот и здраве да минат групите и пак до тука :lol:

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Чет Мар 11, 2010 12:53 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3154
Местоположение: Гетото
Мнение 
Феновете на Манаф Юнайтед, много наскачаха след победата над Миланските педераси !!! И за вас ще се намери някъв кинта и двайсет като Меси да се разпише с глава на дългуча Ван дер Сар !!! Трайте щото скоро пак ще гризите дръвчето, манафчета !!! Стадион пълен с чалми !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Мар 11, 2010 12:58 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Нека да Манчестър да гризнат ама поне стигнаха за рекорден път 1/4 и не отпаднаха рано рано от турнира :lol: :lol:

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Чет Мар 11, 2010 7:12 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3154
Местоположение: Гетото
Мнение 
White Avalanche написа:
Нека да Манчестър да гризнат ама поне стигнаха за рекорден път 1/4 и не отпаднаха рано рано от турнира :lol: :lol:


Като стигнат рекордните купи от Шампионската лига на Реал Мадрид, тогава ми говори ! С тези рекордни 1/4 финали си ги носете където искате !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Мар 11, 2010 8:46 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Бате, не знам защо толкова ги мразиш Манчестър и само ги псуваш.. аз им гледам мачовете когато мога, и аз храня другите отбори ама честно казано не ме влекат чак толкова тия отбори.. гледам си Славия и това, подкрепям си местния отбор, знам че и ти го правиш, но много се палим за тия чуждестранни отбори, които ще можем да гледаме на живо 1-2пъти.. не мисля че трябва едва ли не да се караме заради некви глупости :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Чет Мар 11, 2010 11:02 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3154
Местоположение: Гетото
Мнение 
White Avalanche написа:
Бате, не знам защо толкова ги мразиш Манчестър и само ги псуваш.. аз им гледам мачовете когато мога, и аз храня другите отбори ама честно казано не ме влекат чак толкова тия отбори.. гледам си Славия и това, подкрепям си местния отбор, знам че и ти го правиш, но много се палим за тия чуждестранни отбори, които ще можем да гледаме на живо 1-2пъти.. не мисля че трябва едва ли не да се караме заради некви глупости :)



ТАКА Е !!!

САМО СЛАВИЯ !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Мар 11, 2010 11:06 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.