Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Май 04, 2024 7:16 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следваща
 Английски футбол 2011/2012 г. 

Кой ще спечели Премиършип?
"Манчестър Юнайтед" 29%  29%  [ 8 ]
"Челси" 7%  7%  [ 2 ]
"Арсенал" 7%  7%  [ 2 ]
"Ливърпул" 21%  21%  [ 6 ]
"Манчестър Сити" 11%  11%  [ 3 ]
"Тотнъм" 18%  18%  [ 5 ]
Друг 7%  7%  [ 2 ]
Общо гласове : 28

 Английски футбол 2011/2012 г. 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Започна лудата серия в Англия за Коледа и Нова година. За около 15 дни отборите ще изиграят 5 кръга!


Нед Дек 18, 2011 7:07 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
В борбата за първото място сред топ отборите - много ценна победа за Сити срещу Арсенал :!:


Нед Дек 18, 2011 8:07 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4035
Местоположение: София
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Ибаси яката Коледа.
Челси и Ливърпул се издъниха в домакинските си мачове, а Сити загуби точки като гости и това ни позволи да се изравним с тях на върха в класирането и то още преди НГ. С победата си с 5-0 дори направхме головата си разлика в приличен вид спрямо Сити. Fuck off, City !

_________________
Изображение


Пон Дек 26, 2011 11:53 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Употребата на първо лице, множествено число, за отбори различни от Славия, изглежда доста странно...

_________________
1913


Вто Дек 27, 2011 4:03 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пет Ное 11, 2011 1:27 am
Мнения: 209
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
чуждопоклонничеството е много на мода за съжаление в България
супер смешно и жалко е,като някой каже,вчера паднахме,тия наще нищо не играха...и колко "фенклубове" бяха направени на някви отбори,дето ако ги питат къде е България? ще отговорят че за пръв път чуват такава държава :lol:

а дали след всяка загуба на мангал юнайтед сакранто пише в форума им че са продажници :lol:

_________________
Изображение


Вто Дек 27, 2011 4:14 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
То има и такива дето нямат любим български отбор, а само английски или друг, което е доста странно. Някой като каже: "абе некога бех за локото, ама сега не ги следя"... а по същото време дере гърло в кръчмата за някакви англичани, псува и т.н. все едно е там.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Вто Дек 27, 2011 5:21 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4035
Местоположение: София
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
1.Семейство
2.Приятели
3.Работа
4.Юнайтед

Това "ние" е професионално, фенско изкривяване. :wink:

Адски се кефа на "патриотизма" на всички българи, преди време чорбарите бяха излезли с една олигофренична декларация, която осъждаше феновете на чуждите отбори у нас :lol: Няма да се изказвам крайно, защото все пак, малко или много, и аз съм в кюпа, ходя на мачове на Славия, следя ги и има някаква част от мен, която принадлежи на онзи славен бял клуб от миналото. Но не ми мерете пишката с някакъв изкривен, грешен, побългарен показател за фенство, патриотизъм, българщина и тем подобни глупости.
Върхът беше когато излезе информацията, че спират европейския футбол по ТВ, в диапзона, когато в БГ се играят срещи. Няма да споменавам какво съм правил в тази ситуация.
Ходил съм на ОТ, ходих и преди два месеца в Букурещ за мача с мамалигите. Който не го чувства със сърцето си, не знае какво е.

Има много фенове в БГ, които имат организрани фенклубове на английските, италианските и испанските отбори. Повечето от тях не искат да чуват за БГ футбол. Аз напълно ги разбирам, приемам позицията им, даже откровенно я привестват, дори им завиждам, защото са една идея по извисени футболно от мен, защото на мен ми пука за тези в бяло, което само по себе си предизвиква съжаление
Само Славия... и Юнайтед. Доволни ?! И все пак това е тема за Английска Висша Лига, която не съм отворил аз, а не за чича ни Венци...

_________________
Изображение


Вто Дек 27, 2011 8:42 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12902
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Много на брой "хиксове" на втория ден от Коледа. Част от тях са голяма изненада, а друга - много странни. Лондонското дерби между "Челси" и "Фулъм" завърши наравно. Това беше неочаквано и същевременно интересно, защото "сините" не успяха да стопят разликата до върха. "Ливърпул" не можа да прекърши закъсалият "Блекбърн" и ме върнаха 15-16 години назад, когато тимовете бяха ва диаметрално противоположни позиции и правеха страхотни мачове, а изпълнители като Джон Барнс, Алън Шийрър, Колин Хендри и пр. играеха за двата отбора. "Арсенал" също допусна домакинска загуба на 2 точки срещу скромен отбор - "Уулвс". Въобще, само "Ман Юнайтед" и "Тотнъм" от челниците успяха да вземат каквото трябва. Радостното е, че и Бербатов получи шанс и се отплати с поредния хеттрик.
По нова година предстоят интересни мачове и нищо чудно и водачът да се смени.
"Юнайтед" е домакин на "Блекбърн". Ако "Роувърс" искат да се спасят трябва да продължат да взимат точки навън. Едва ли някой ще ги съди, ако загубят на ОТ, но ще се хвърлят стабилно. Тук очаквам победа за "Юнайтед". "Сити" от своя страна гостува на "Съндърланд". Северняците са костелив орех и без да блестят неведнъж са обърквали плановете на гонещите титли и купи. Тук ще има изненада.
Друг надървен мач ще е "Ливърпул"-"Нюкасъл". А "Тотнъм" ще вземе своето от "Суонзи". Накратко очаквам големи промени в класирането след новогодишния кръг.
В Чемпиъншип любимците ми от "Саутхамптън" водят убедително. Очаквам да продължат да печелят и да ударят и "Бристъл Сити". Другите ми любимци - "Лийдс" глътнаха водица, но не очаквам да е проблем за тях да се класират поне за баражите. Въпреки това не трябваше да падат от "Дарби Каунти", а имайки предвид колко тъпо играха, очаквам нови затруднения и при гостуването на "Барнзли".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Дек 28, 2011 1:35 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Аз в Англия съм за Ливърпул и Нотингам, но нещо не им върви, особено на Форест. Нотингам пак копаят дъното и май ще се върнат в Първа Дивизия, вече забравих кога бяха в елита. А Ливърпул вече изостава сериозно и най-вероятно ще участва само в Лига Европа.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Сря Дек 28, 2011 6:59 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4035
Местоположение: София
Мнение Re: Английски футбол 2011/2012 г.
Добре ли е ???????????

Петък, 30 декември

21:45 Ливърпул - Нюкасъл-----Диема, Коментатор: Антон Манолов

Събота, 31 декември

14:45 Манчестър Ю - Блекбърн-----Диема, Коментатор: Лъчезар Пройнов

17:00 Челси - Астън Вила-----Диема, Коментатор: Петър Виденов

17:00 Арсенал - КПР-----Нова Спорт, Коментатор: Борислав Борисов

Неделя, 1 януари

14:30 УБА - Евертън-----Нова Спорт, Коментатор: Виктор Врачев

17:00 Съндърланд - Манчестър С-----Диема, Коментатор: Георги Драгоев

Понеделник, 2 януари

17:00 Астън Вила - Суонси-----Нова Спрот, Коментатор: димитър Тренев

17:00 Уулвърхямптън - Челси-----Диема, Коментатор: Георги Алипиев

19:30 Фулъм - Арсенал-----Нова Спорт, Коментатор: Петър Виденов

Вторник, 3 януари

21:45 Тотнъм - УБА-----Нова Спорт, коментатор: Георги Драгоев

22:00 Манчестър С - Ливърпул-----Диема, Коментатор: Веселин Василев

Сряда, 4 януари

22:00 Нюкасъл - Манчестър Ю-----НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ, Коментатор: Борислав Борисов

22:00 Евертън - Болтън-----Нова Спорт, Коментатор: Лъчезар Пройнов

_________________
Изображение


Сря Дек 28, 2011 9:18 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.