Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:44 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 България-Англия, Швейцария-България 

Колко точки ще вземе България от двата мача?
Анкетата свършва на Сря Сеп 07, 2011 12:25 pm
0 61%  61%  [ 25 ]
1 12%  12%  [ 5 ]
2 5%  5%  [ 2 ]
3 7%  7%  [ 3 ]
4 7%  7%  [ 3 ]
6 7%  7%  [ 3 ]
Общо гласове : 41

 България-Англия, Швейцария-България 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
iori написа:
„Футболистите в България се мислят за велики. Това им е проблемът. Някой вкарва два гола и после започва да се мисли за Лионел Меси. Играчите обичат да мечтаят, но не виждат реалността. А тя е, че нито един български клуб не остана в евротурнирите. Това им е нивото на българите – посредствено”.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=223097
Е това ако е истина Матеус ми се издигна в очите :D


То е истина, въпроса е дали наистина го е казал:))))

За мачовете какво можем да очакваме - Англия ще ни сгъне, колкото и да се напъваме нямаме шанс...с Швейцария ще има опълчение, но и там нямаме особено голям шанс...

Много ми се иска най-накрая халфовете и крилата да си извадят главите от гъзовете и да почнат да играят...ама едва ли...също така ми се иска да видя Тунчев титуляр...пресата твърди, че ще почнем с Иванов и Илиев...

Някой знае ли как върви продажбата на билети...дали ще се напълни стадиона...цените са соленички ама дано да има хора...аз също все още се чудя дали да отида, но само с чудене не става...трябва и билет :))


Пет Сеп 02, 2011 12:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
При мен има един свободен билет, ако искаш - пиши лично съобщение.

_________________
1913


Пет Сеп 02, 2011 12:42 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
Аз лично, ще бъда на мача :) Много рядко се случва да изпусна мач на националния. Въпреки, че сме зле и не играем добре, винаги ходя на мачовете! :) Напред и БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! :twisted:

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пет Сеп 02, 2011 5:09 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
По принцип по старо правило каквато е Славия (представянето ни), такава е и България, ама сега май националния е още по-зле!

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Пет Сеп 02, 2011 9:39 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
Жалка история, не ми се говори дори, всичко е казано ...


Пет Сеп 02, 2011 11:34 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 6:42 pm
Мнения: 568
Местоположение: София
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
Нямам думи да опиша колко плахо и сковано играхме, да не говорим за титулярния състав и поне за мен "изключителното" решение тип "изненада" на Матеус да извади единствения ни читав, здрав и играещ играч Манолев от групата за мача, защото " не му бил харесал в тренировките".
Извади момчето и пусна не кой да е, а брилянтният по десният фланг Живко, това е все едно Капело да каже, абе Руни тука вчера нещо не се дораздаде на тренировката и го изхвърлям от групата и да пусне някой световно безизвестен зет на някой си, който дори по Ринг(чемпиъншип) не сме го гледали.

Наще си играеха бавно, спокойно , без да се бърза, ако случайно имаше някакви изгледи за контра всички спираха да тичат и топката се търкаляше безцелно в една линия...
Вместо да се надъхат и да зачаткат англичаните, ние получаваме първият си, при това незаслужен, картон чак в 60тата мин.

Този Генков не знам кой го бута, сигурно е обещал ВИП маса в Найт Флайт на Матеус.

Изключително съм афектиран, заради бездушната и скована игра, за подхода към мача!

Матеус имал идея как да обезвреди Пуни, тоя човек си лапа по 30хил. евра и му дреме на шапката. Има хъс в него, но е слаб тактически и си личи, че няма успехи като треньор.

След като така и така сме с никакви точки, да почнат да пускат млади момчета и до тях Стилян, Мартин и още 1-2ма от по-дъртите, резултат - същия, а може и по-добре в момента, а за напред ще имаме и повече успеваемост.

С това мислене от днес за утре не става, няма един футболист освен Ивелин, който да е млад и да се налага, за да има бъдеще отборът трябват играчи с опит зад гърба си, не такива които на 29г. правят дебют и не са свикнали с напрежението.



2 ДУМИ И ЗА МАЛОУМИЕТО ПО ТРИБУНИТЕ и на стадиона:
Агитката на "Левски" направи най-голямата простотия при влизането на Маркиньос
Не може в мач с Англия от Мтел да си правят игра на терена, където има играчи, които загряват и едната врата става неизползваема.. безумие!
Ами ако резултата беше 0:0 и имаше интрига в мача..


Съб Сеп 03, 2011 8:52 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
моя коментар за мача: смях :D :D :D

ама Бербатката и Марто хубаво си го казаха след мача - толкова са ни техническите възможности! Докато не почне да се работи правилно с младите няма да прокопсаме...имам чувството, че само в Етрополе знаят какво правят и това е защото бат Ицо е видял как се изграждат играчи в белите страни...дано повече хора напраят подобно нещо, а не да ми стават кметове и т.н.

Едно питане - знае ли се защо най-добрите ни играчи (на общия фон на останалите) са останали извън групата?!?! Това Тунчев, Манолев...дори и Спасчо...


Съб Сеп 03, 2011 9:31 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Авг 08, 2005 3:05 pm
Мнения: 165
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
staev10 написа:
Нямам думи да опиша колко плахо и сковано играхме, да не говорим за титулярния състав и поне за мен "изключителното" решение тип "изненада" на Матеус да извади единствения ни читав, здрав и играещ играч Манолев от групата за мача, защото " не му бил харесал в тренировките".
Извади момчето и пусна не кой да е, а брилянтният по десният фланг Живко, това е все едно Капело да каже, абе Руни тука вчера нещо не се дораздаде на тренировката и го изхвърлям от групата и да пусне някой световно безизвестен зет на някой си, който дори по Ринг(чемпиъншип) не сме го гледали.

Наще си играеха бавно, спокойно , без да се бърза, ако случайно имаше някакви изгледи за контра всички спираха да тичат и топката се търкаляше безцелно в една линия...
Вместо да се надъхат и да зачаткат англичаните, ние получаваме първият си, при това незаслужен, картон чак в 60тата мин.

Този Генков не знам кой го бута, сигурно е обещал ВИП маса в Найт Флайт на Матеус.

Изключително съм афектиран, заради бездушната и скована игра, за подхода към мача!

Матеус имал идея как да обезвреди Пуни, тоя човек си лапа по 30хил. евра и му дреме на шапката. Има хъс в него, но е слаб тактически и си личи, че няма успехи като треньор.

След като така и така сме с никакви точки, да почнат да пускат млади момчета и до тях Стилян, Мартин и още 1-2ма от по-дъртите, резултат - същия, а може и по-добре в момента, а за напред ще имаме и повече успеваемост.

С това мислене от днес за утре не става, няма един футболист освен Ивелин, който да е млад и да се налага, за да има бъдеще отборът трябват играчи с опит зад гърба си, не такива които на 29г. правят дебют и не са свикнали с напрежението.



2 ДУМИ И ЗА МАЛОУМИЕТО ПО ТРИБУНИТЕ и на стадиона:
Агитката на ""Левски"" направи най-голямата простотия при влизането на Маркиньос
Не може в мач с Англия от Мтел да си правят игра на терена, където има играчи, които загряват и едната врата става неизползваема.. безумие!
Ами ако резултата беше 0:0 и имаше интрига в мача..




По точка 2
аз бях точно при тия гъзове.
Мислих си ако беше влязал "Гарата" сигурно щеше да е най-белия на терена.
Просто думите интелект и запалянко на лефски са две взаимноотхвърлящи се твърдения.
Отделно се запсувахме с няколко, незнам дали се чу по телевизията, но няколко пъти скандираха "Благо Георгиев човек с ляв уклон" и аз не издържах и запсувах тях.....може би ако не бях с жена ми щяха и да ме понабият.....


Съб Сеп 03, 2011 9:53 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
Благо беше най-неадекватния от всички на терена :!: Нормално е да изяде един тон псувни.

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Съб Сеп 03, 2011 10:09 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: България-Англия, Швейцария-България
Немският еквивалент на Митьо Пищова по оправени женички пусна един тотално неадекватен състав. Не че нямаше да загубим и иначе, но да пуснеш двойка Бодуров - Русия, Зетя да ти е халф, а Бандата крило, докато Валентин Илиев и Тунчев са ти на пейката, а Манолев и Делев да ги няма дори в групата, просто това е престъпление :evil: :evil: :evil: А за смените какво да кажем - резерва на Касъмпаша, дебютант с 1 гол досега при резултат 0:3 и смешен натурализиран играч Изображение Ако не му редят състава, значи Матеус просто грам не познава качествата на футболистите си ...
Благо тотален провал за пореден път и мисля, че е време той и поне още 7-8 човека да спрат да бъдат викани, просто няма смисъл ... А този Генков, който дори няма гол за Висла, защо е извикан вместо един Митко Рангелов, никой няма да каже :evil:


Последна промяна Viktor4o_Rs на Съб Сеп 03, 2011 10:43 am, променена общо 2 пъти



Съб Сеп 03, 2011 10:41 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.