Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:52 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 България - Италия 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12870
Местоположение: SOFIA
Мнение България - Италия
ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ:

България: Владо Стоянов, Бандаловски, Бодуров, Терзиев, Й. Минев, Манолев, Славчев, Дяков, М. Александров, Миланов, Попов

Резерви: Н. Михайлов, Митрев, В. Василев, Б. Стойчев, Ал. Александров, Занев, Гаджев, Чочев, Кр. Малинов, Р. Василев, Ал. Тонев, Ил. Мицански, В. Божинов

Наказани: няма

Италия: Буфон, Бардзали, Бонучи, Киелини, Дармиан, Бертолачи, Кандрева, Антонели, Верати, Дзадза, Имобиле

Резерви: Сиригу, Маркети, Морети, Ранокиа, Пароло, Черчи, Сориано, Валдифиори, Едер, Габиадини, Пепе, Васкес

Контузени: Маркизио, Флоренци, Паскуал, Пирло

Наказани: няма

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 28, 2015 4:28 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: България - Италия
Престижен равен , който всъщност не е толкова добре дошъл , но на фона на всичко ... Всички казват ,че Н. Михайлов е виновен и аз смятам ,че е така.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Мар 29, 2015 12:51 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3753
Местоположение: Sofia
Мнение Re: България - Италия
Яд ме е, че вместо вместо момчетата, които са в най-добра форма в момента, Петев обслужи шуробаджанашки интереси... Пускането на Ники Михайлов на вратата щеше да е смешно, ако не беше жалко... Според мен на вратата трябваше да застане Митрев. Защото и Стоянов показваше нестабилни игри напоследък, докато Митрев е в основата на успехите на буферите, които миналата година с почти същия състав бяха на път да изпаднат, а сега са трети и Митрев е в основата на техните успехи. Включването на резервата Божинов за мен също беше тъпо, защото на всички е ясно, че последните години той е "звезда" само в хрониките на жълтата преса, а като футболист е деградирало кюфте, нищо повече! Колко по-добре щеше да бъде, ако вместо него, беше пуснат нашия Ради Василев - сигурен съм, че щеше да бъде много по-полезен. А Ради можеше да замени и Мишо Александров, който почти няма изигран цял мач за Лудогорец, а и срещу италианците показа, че си е просто една муха без глава. Но каквото било, било - явно футболът в БГ не се подчинява на националните интереси... То пък кое ли ни е в ред :oops:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Нед Мар 29, 2015 10:32 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.