Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 30, 2024 11:06 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Залагате ли на футболни мачове? 

Одобрявате ли възможността да се залага на наши мачове?
Да! Абсолютно. 39%  39%  [ 7 ]
Не! Това води до корупция и уреждане на мачове. 28%  28%  [ 5 ]
Да! Но да се вземат мерки срещу залаганията на големи суми. 33%  33%  [ 6 ]
Общо гласове : 18

 Залагате ли на футболни мачове? 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение Залагате ли на футболни мачове?
Гледам, че много хора пишат, че залагат на мачове... Любопитно ми е къде залагате (Еврофутбол, Тото1, Интернет), на кои първенства, познавате ли често, какви суми отделяте за това...
Разкажете за някой удар!
А! И одобрявате ли да се слагат в тиражите мачове от нашето първенство, имайки предвид скандала" Падерборн" сега и предишните "Гробелаар", "ЦСКА-МТК"...
Пишете! Аз като имам повече време ще кажа за себе си.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Фев 01, 2005 4:38 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение a
Az ot vreme na vreme puskam evrofutbol i na nqkolko puti go udarih :)!

A to futbolni zalaganiq ima li v toto 1?


Вто Фев 01, 2005 5:10 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение Съвети
Всяка седмица, поне по два пъти!!!
Играя ЕВРОФУТБОЛ адски много. Май ме е охапал комарът... ;)
Всъщност играя за удоволствие на малки суми (1,2 или 3 лева) системи и права колонка. На Божков мога да кажа, че е циганин, защото коефициентите му на някои срещи са едни от най-ниските в Европа.

Иначе да Ви дам съвети за Еврофутбола:
Най-добрата система, която съм срещал е 2 от 7 + твърди мачове! Е няма такава - супер е. 2 пъти печелих - 30 и 45 лева. Къде е далаваерата? Играйте на първо полувреме - краен резултат. Коефициента за пълен обрат (1-2) е... 27.50 !!! Идеята е: пишете 2 сигурни мача и 5 пълни обрата, които все пак смятате, че ще се получат. Например бях щастлив, че познах Чарлтън-Ливърпул (1:0 - първо, 1:2 - краен). Това са 21 колконки с минимален залог от 2.10 лв (21 х 0.1 лв = 2.1 лв). АКО добавите твърди мачове (е тука е върха на сладоледа), коефициента на всеки от тези мачове се умножава по всяка колонка (в случая 21 пъти!!!) и печалбата нараства. Предлагам да не играете с повече от 3 твърди, тъй като рискът е голям. Вчера изгубих Бастия - Лион по този повод, като познах 2 хокея. Лакомията и алчността трябва да бъдат увладени. Не повече от 3 твърди.
Иначе ако сте много лакоми, пишете 7 мача на първо - краен. Коефициентите тук са много високи, пробвайте. По-късно ще Ви разкажа историята за най-големия си (не)успех заедно с един пичага от класа ми. Ама по-късно...


Сря Фев 02, 2005 5:22 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Джей Джей,
Има футболни тиражи- 2 игри даже- Тото 1- 13 срещи и 10 от 10. Там кофтито е, че не може да се залага на определени от теб мачове и сумите на колонка са твърдо определени. Преди Еврофутбол да се появи, това беше единствената игра на която можеш да изпиташ що за капацитет си. Аз веднъж бях познал 12 мача, това ми беше първата печалба от "комар" в живота. Бях на 12-13 години, в края на ерата на Бай Тошо...


Иначе по едно време играех много Еврофутбол, даже през 1996 ударихме с приятели Суперджакпота. Тогава се включваха 11 мача. Пуснахме една скъпа система, но бяхме 32 души. Спечелихме 24 милиона стари лева, а долара беше 200лв. Значи повече от сегашни 24 хиляди лв. сме спечелили. Помня, че си купих тогава с половината от моите пари някои харпунджийски и въдичарски такъми, а другата половина вложихме на следващата седмица в очакване на още един удар... И загубихме. Иначе сам съм си докарвал по 100-200 лв., но може би колкото съм взел, толкова съм и дал за Еврофутбол. Пак е нещо, де.... Има хора, които не си правят сметката. Сега пускам фишче само за мачовете през уикенда, 10 лв. максимум съм си направил лимит. Пускам прави колонки с по 4-5 мача. Една проста система "вилица" от три колонки с 3 твърди и един троен - за избиване на фиша, и 2 колонки с други мачове. Специализирал съм се в английските ниски дивизии и бундеслигата.
Понякога пускам и през седмицата за евротурнирите, там предпочитам разширените залози за определен мач. И в началото на сезона залагам за титлата на по- големите първенства.
Като си избирам мачовете, гледам да няма мои любими отбори в прогнозите, защото съм пристрастен и пропускам печалби.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Фев 02, 2005 11:44 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 29, 2004 3:23 pm
Мнения: 178
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аз самата не залагам, но понякога сина ми ме пита за прогнози и твърди, че познавам често. Не знам дали е така... Смятам, че на български мачове не трябва да се залага, защото имаме вече неприятен прецедент- ЦСКА-МТК. От друга страна обаче винаги може да се залага в Уйлям Хил например през интернет. Затова гласувам за третото. [/list][/code]

_________________
BELI!


Пет Фев 04, 2005 9:20 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 6:09 pm
Мнения: 414
Местоположение: Овча Купел
Мнение 
Аз преди залагах доста често. Обаче после спрях, защото винаги пусках за победа на моите фаворити от различните първенства и най-често губех. Сега мисля, че единственият начин да се спечели от залагане на футболни мачове и всякакви други хазартни игри е като не играеш. Иначе е много яко, когато например познаеш мач, който никой не е очаквал да завърши така. А и ако това ти е донесло и печалба, още по-добре.


Съб Фев 05, 2005 5:00 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Az ot godina zalagam po 2-3 pati na sedmica !

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Съб Фев 05, 2005 5:44 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
:lol: Dnes otiwam da vzema pechalba ot 20 leva ot Evrofutbol. :lol:
Igrah milan-manchester 1-ca i Lyon-Werder 1 -ca s 5 leva.
Mnogo sum dowolen :) :lol:


Сря Мар 09, 2005 3:34 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 2:05 am
Мнения: 443
Местоположение: Славия е супер тим на света непобедим
Мнение 
:arrow: НЕ :!: :!: :!:
заб. само на мачовете от БГ първенство!

_________________
Славия е супер тим
на света непобедим


Който Славия мрази
под нас да лази


Нед Мар 27, 2005 4:39 pm
Профил ICQ WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
И аз играеш много...ама се отказах...и сега съм доста радостен от този факт. По едно време бях стигнал до такова състояние, че ако не ми излезе пъривя мач тичах пак до пункта и така по няколко пъти на тираж....доста пари хвърлих ама като направя равносметка май съм на нулата, което е добре!!!Сега ми се случва да си харесам мачове ама все става така, че немога да ги пускам и после се радвам защото все някой ще избяга:(((
Ей сега си мисля утре да пусна 5 или 10кинта на 2ка на наще срещу унгарците, 2ка за Румъния, Русия и Турция...дилемата ми е голяма....а и Украйна ще падат ама тоя мач няма да го играя...


Вто Мар 29, 2005 10:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.