Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Юни 05, 2024 11:05 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Да се сложи ли БАН на " wattie " ? 

Да се сложи ли БАН на " wattie " ?
Анкетата свършва на Чет Апр 08, 2010 2:09 pm
Да 35%  35%  [ 15 ]
Не 65%  65%  [ 28 ]
Общо гласове : 43

 Да се сложи ли БАН на " wattie " ? 
Автор Съобщение
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 7:21 pm
Мнения: 19
Местоположение: Sofia
Мнение 
Гласувам с HE!Това е пълна глупост,да се банва някой само защото си е изразил мнението и то не съвпада с това на други(или на повечете хора тук).


Чет Апр 01, 2010 10:48 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
И аз съм против !
Щото въпреки, че е импотентен форумен герой...не може да му се отрече, че протича някаква мисловна дейност в комплексираната му душа !
Пич с нетършение чакам деня да те разбера кой си и да си поговорим...аз не съм агресивен дори напротив, но такива мишоци, които дават много акъл, а стоят отстрани много дразнят !!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Чет Апр 01, 2010 11:03 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
atm написа:
и аз съм НЕ!
има право на мнение и точно това ни отличава от другите стадни фенове.


+1

_________________
Изображение


Чет Апр 01, 2010 11:38 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Твърдо НЕ. Много истини казва. Жалкото е че е с подвита опашка и няма грам конструктивизъм в неговото поведение.


Пет Апр 02, 2010 9:29 am
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 6:39 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Мнение 
Tвърдо против!

Стефане, махни тази смешна тема - това е демократизъм, а не тоталитаризтм. Всеки, който иска да си изкаже мнението и го прави без да нарушава правилата на форума, е добре дошъл. Ние сме Славия, а не стадо, което трябва да се води от едно мнение.


Нед Апр 04, 2010 9:22 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
strange_affection написа:
Tвърдо против!

Стефане, махни тази смешна тема - това е демократизъм, а не тоталитаризтм. Всеки, който иска да си изкаже мнението и го прави без да нарушава правилата на форума, е добре дошъл. Ние сме Славия, а не стадо, което трябва да се води от едно мнение.


Ха ха точно щот сме демократизъм има тема за това - не е ли демократично това- аз нямам против възгледите на пича за отбор ръководство и футболисти- имам против гаврата с феновете и незачитането на тяхната подкрепа- а и ти да ме учищ какво сме и какво не сме също е налагане на мнение :roll: :!: Какво лошо има да се взимат решения по толкова демократичен начин като всеобщо запитване - или правила не трябва да има ? Трябва всеки да се гаври с нас било то и наш фен и после да му ракопляскам - няма да стане ....
Плюс това вече ми е писнало от форумни недоказани борци за свобода и отбор които много дават акъл а на дали знаят пътя до Овча Купел ..... :!: Така че нека се види че има дискусии относно нещата които не се харесват ..... плюс това драги ми приятелю който така нравоучително ми говориш- темата за слагане на Бан има и друга основна цел - да подсети добрия ни ВАТИ да се замисли кое как казва- дали ще му сложим БАн е много маловажно- но човек трябва да се позамисли нали така ..... а не всички точно като СТАДО да търпим гаврите и глупостите- а ако си мислите че съм му нарушил човешките права или тем подобни смехорийки - мен не ми е проблем и да се самопредложа за БАН ... само кажете пичове .... 8) :lol: :!:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Нед Апр 04, 2010 10:54 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Xa xa xa отдавна не с бях смял така .... ти или си тотално изключил в разбиранията си за подкрепа на отбор или се правиш на много важен , но както и да е.....
Критикувай който и както си искаш ако имаш моралната възможност за това но при положение, че не си си подкрепил отбора за две минути на мач ,при положение че не си дал два лева от джоба си за някоя факла , при положение че си фен само в интернет на каква морална гледна точка критикуваш хората които дават всичко за тази агитка и правят толкова много. Които не изпускат мач, които се дерат и подкрепят въпреки всички гадости- смяташ ли че е честно Господин Честност? Аз мисля че не е - и ти казвам писна ми от форумни герои-. Но самовлюбеността ти минава граници- капацитето - и ако беше вникнал малко над нещатта щеше да разбереш , че не е важно какво ще грасува тук в анкетата - важното е да слезнеш на земята да разбереш че за да критикуваш някой поне трябва да си седял рамо до рамо с него в поне един мач ..... Но пак ти казвам твърде си самовлюбен....
БТВ дори и анкетата да реши да има БАН , което няма да стане защото хората тук като цяло са бая толерантни - дори повече от колкото трябва- просто щях да ти пусна предопреждение- така че не се треси от нерви за анкетата- просто ако имаш малко обективно мислене виж как изглеждаш в очите на хората и колко е тъпо да говориш глупости- за хора които са направили в пъти повече от теб - защото ако не можеш да го направиш това ще си просто един от поредните Човекомразци които си избиват комплексите в нета като плюят другите !!!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Апр 05, 2010 8:26 am
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
Ето виждаш ли, отново гледаш на живота като "ние и те". Значи щом не съм ходил две минути на мач и не съм дал два лева за факла, значи не съм човек, а някакъв тъпак без никакви права и моето мнение не значи нищо.

А на някой да му е хрумнало, че именно заради такива "управленчески модели" аз не съм дал два лева за мач и не съм купил факла?


Неееееееееееее мама му стара ти наистина ли не разбираш или просто ме караш да ти обяснявам като на дете първи клас- не ми пука дали ходиш или не- но как може да критикуваш хора и дейности с които не си запознат...... Как можеш да казваш на бялото черно без дори да си бил там и да знаеш дали не е розово ....... Питам те на каква база морална човешка и всякаква критикуваш нещо за което не знаеш- Нямаш логика разбираш ли все едно аз да ти кажа че ти си лош работник в сферата в която работиш без дори да знам какво къде и защо работиш- каква база ще имам аз да ти го кажа- само че аз не ти го казвам а ти критикуваш от своя страна другите. Разбираш ли ме.... и само не ми се измъквай с поредното завоалиране на нещата защото всеки път променяш темата от основното и едва ли не се изкарваш жертва на дискриминация :shock: :shock: :shock: . Няма ние или те има морал знаеш ли какво значи това ? Трябва да има основа за да критикуваш- да се гавриш и умоловажаваш труда на другите- на теб каква ти е основата- и по важното какъв ти е МОРАЛА ?

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Апр 05, 2010 8:41 am
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.