Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 13, 2024 3:00 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Как подкрепяте отбора? 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Най-ефектно си е с Мао.Иначе може и Чу Ки Чао.Иначе има още едно,но няма как да се прикрие замисъла...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Мар 25, 2004 4:20 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Тук се явява и проблема от броя на отборите в София.Каквото и да ми казвате не можете да оспорвате това.Нека бъдем реалисти в София колко са отборите? Ми 4 са. А в Пловдив са 2 ми в Симитли колко отбора мислите че има??? Ми в Ловеч 1??? Ами в Бургас да не би да има повече от 2,а?? При такова положение как пък няма да имат много фенове,а?? И да не изреждам още градове,че няма да ми стигне мястото.Че от каде ще ги вземем тези толкова много фенове?Не че нямаме фенове,напротив имаме,но не е там въпроса.Проблема е че трябва нашия отбор да се наложи като шампион няколко пъти подред за да доидат фенове.Всъщност става въпрос за малките деца,които като видят играта на отбора,ще ги заплени и завинаги ще бъдат фенове на най-добрия отбор СЛАВИЯ!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Съб Мар 27, 2004 3:59 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm
Мнения: 130
Местоположение: Espoo
Мнение 
За съжаление днес пак не успях да отида(пуста му и работа :( )!
Като гледам какво е и времето почти знам колко хора е имало/нямало.
Дано поне Боджов е бил там. :D


Съб Мар 27, 2004 5:29 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
100-150 4oveka nai mnogo i dvama fena na 4ernomorec ima6e

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Мар 27, 2004 6:55 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Aз за съжаление не можах да дойда,защото съм яко болен!!!! :( :( Но слушах мача по радиото и казаха,че хората са около 150.Но нищо важното е че ги бихме яко!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Мар 28, 2004 5:33 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Belia_FEN написа:
Тук се явява и проблема от броя на отборите в София.Каквото и да ми казвате не можете да оспорвате това.Нека бъдем реалисти в София колко са отборите? Ми 4 са. А в Пловдив са 2 ми в Симитли колко отбора мислите че има??? Ми в Ловеч 1??? Ами в Бургас да не би да има повече от 2,а?? При такова положение как пък няма да имат много фенове,а?? И да не изреждам още градове,че няма да ми стигне мястото.Че от каде ще ги вземем тези толкова много фенове?Не че нямаме фенове,напротив имаме,но не е там въпроса.Проблема е че трябва нашия отбор да се наложи като шампион няколко пъти подред за да доидат фенове.Всъщност става въпрос за малките деца,които като видят играта на отбора,ще ги заплени и завинаги ще бъдат фенове на най-добрия отбор СЛАВИЯ!!!!!
Ако смятаме само отборите в "А" група,цифрите са коректни.Но не бива да забравяме,че изброените градове имат и други тимове,подвизаващи се в по-долните групи.Те също си имат привърженици.

Когато жонглираме така с цифри и правим подобни сравнения,не бива да забравяме,че:София е колкото 3 Пловдива:),4 Бургаса:),30 Ловеча:),и...150-200 Симитлита:):).Така,че тук сам се опровергаваш. София има ПОВЕЧЕ жители средно на отбор,от градовете,които си изброил.

Локо Пд,"Ботев" Пд-имаха същия брой публика и когато бяха в "Б" група...Ман Сити беше стигнал до третия ешелон в Англия,но MAIN ROAD винаги беше пълен.Може би това помогна на тима пак да се върне в елита.Сега се представят посредствено,но CITY OF MANCHESTER е пълен до откат.Нищо,че имат 5 пъти по-малко успехи от MAN UNITED.Така че,който си подкрепя отбора,го прави въпреки играта,титлите,и т.н.Но не и ние...

I DA OZDRAVQVASH,EJ!!!!!! :D :D :D :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Мар 28, 2004 6:34 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Ми то,ако става на въпрос аз не съм казвал за другите отбори в София.Ние също си имаме не малко отбори в по-долни групи дет си имат фенове.Но всъщност си прав!!!Аз незнам каде е проблема де,но важното е,че поне ние ходим на мачове,пък за друго незнам!!Важна е само Славия!!!!! БЕЛИ БОГОВЕ!!!!!!!!
П.С.
Мерси за пожеланието :D

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пон Мар 29, 2004 7:14 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 

Именно,че не си казал,но се подразбира че говориш и за София...Имах предвид,че за да правиш такива сравнения -трябва да вземеш под внимание броя на жителите и броя на ВСИЧКИ отбори в съответния град.Примерно София трябва да има 30-40 пъти повече отбори от Ловеч.Там са 3,тук трябва да са 100.А те са около 15.
Айде,и да оздравееш за мача с буферите!!!!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Мар 30, 2004 11:04 am
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Хубаво де,ясно разбрах те!!!! Аз по-горе написах,че си прав!!! Не споря повече!!!! И САМО СЛАВИЯ!!!нали!
Пък за буферите ще съм здрав кат "БИК".

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Вто Мар 30, 2004 6:55 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 
OK!!!
PS.A,DANNO!!!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Мар 30, 2004 9:29 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.