Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:49 am



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 За една здрава и мощна агитка. 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
Чета си аз ваще мнения и всеки говори да се привлекат нови млади момчета ?!?! Но никои не си задава въпроса къде са старите хора които са викали за СЛАВИЯ .Това е единия от основните проблеми за малката броика ,който така като чета никои не се замисля.От както аз започнах да ходя по мачове в агитката в нея са останали има няма 10тина човека максимум 15?!?! А КЪДЕ СА ОСТАНАЛИТЕ и какво остава да не сме си приятели и да не се познаваме ли при положение чо от толкова време сме заедно по стадионите и по залите :roll:
За тези момчета които казват че се притесняват да доидат в агитката защото хората в нея се познавали и си били приятели,лично аз не помня някои да е дошъл в агитката и да е бил изгонени или нещо обиден 8) така че не се притесняваите ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :lol:
От страна на НКС деиствително трябва да има някакво деиствие ,но какво деиствие да има без пари ???Тезихора са достатъчно вътре от неосъществени екскурзии и доплащания за празни места в реисовете.Трябва повече хора да си плащат членския внос и може и да има раздвижване от тяхна страна 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Сря Авг 08, 2007 8:32 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Да отбележа,че към агитката тази година се присъединихме аз и 1-2ма приятели (поне така го възприемам).Домакинство таз година не съм пропуснал като винаги взимам активно очастие :!: ,на гостуваня не ходя само защото няма сериозна организация и се надявам това да се промени таз година. Трябва да се помисли за място на агитката защото според мене под козирката не става(лично мнение) :roll:

_________________
Изображение


Сря Авг 08, 2007 8:55 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 7:55 am
Мнения: 317
Местоположение: София
Мнение 
Чета написаното от jordas и е така като идея ми идва не може ли за агитката да има определен сектор нещо като Г и Б при "Левски" и Цска само че за 400-500 човека примерно и само там да се влиза за 1лв , мисля че не лоша идея.


Сря Авг 08, 2007 9:02 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Тая идея си я имаме от много отдавна , ама нали знаеш че в тоя сектор трябва да влизат винаги минимум едно 100 човека и то 100 викача ? което не ми звучи реално в моментната ситуация :roll:
Иначе за момента най добре си е да седим под козирката (агитката)

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Сря Авг 08, 2007 10:18 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
100qn написа:
Чета си аз ваще мнения и всеки говори да се привлекат нови млади момчета ?!?! Но никои не си задава въпроса къде са старите хора които са викали за СЛАВИЯ .Това е единия от основните проблеми за малката броика ,който така като чета никои не се замисля.От както аз започнах да ходя по мачове в агитката в нея са останали има няма 10тина човека максимум 15?!?! А КЪДЕ СА ОСТАНАЛИТЕ и какво остава да не сме си приятели и да не се познаваме ли при положение чо от толкова време сме заедно по стадионите и по залите :roll:
За тези момчета които казват че се притесняват да доидат в агитката защото хората в нея се познавали и си били приятели,лично аз не помня някои да е дошъл в агитката и да е бил изгонени или нещо обиден 8) така че не се притесняваите ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :lol:
От страна на НКС деиствително трябва да има някакво деиствие ,но какво деиствие да има без пари ???Тезихора са достатъчно вътре от неосъществени екскурзии и доплащания за празни места в реисовете.Трябва повече хора да си плащат членския внос и може и да има раздвижване от тяхна страна 8)



Za jlost si prav, az kato stanahme shampioni bqh 8 klas podgotve, tartor beshe Kamen, imashe stabilno qdro agitkata....mnogo ot tiq hora da ne kaja povecheto ne sum gi vijdal s godini na stadiona, apogeq ni beshe posledniq mach na nacionalnia stadion s Loko Sofia predstoeshe i nagrajdavane, togava bqhme kum 15 hilqdi slavisti, tolkova nepoznati lica :lol: :lol: s beli shalheta, tozi e nai poseteniq mach na belite na koito sum bil, spretvali sme i ne loshi agitki za basketbol jeni v chujbina....men me radv che momchetata ot boys sofia sa 18 -21 godishni mladeji i budeshteto e pred tqh, dano ne izostavqt Slaviq kato mnogo drugi, koito zabraviha putq za stadiona....inache taq tema e mnogo aktualna i trqbva da se predprieme neshto...az si mislq che ako doidat uspehite, nie za razlika ot loko sofia imame osnovata da stanem zdrava agitka kakto kazva avtora...moita mechta e cqlata publika da e svoevo roda agitka kato v angliq....dano tova stane nqkoga!

pc. utre letq za Bg. i spiram s taq maimunica che se susipah da tursa bukvite :wink:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Авг 08, 2007 10:45 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 9:42 pm
Мнения: 316
Местоположение: SOFIA
Мнение Slavia
Az si mislq 4e vuzmojno nai - dobroto mesto za na6ta agitka v momenta e na 4ernite sedalki v lavo ot A sektor ot kum tabloto.Tam e nqkuksi otdeleno a i e ydobno na horata da idvat.

_________________
La Vecchia Scuola!!!


Сря Авг 08, 2007 11:27 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
като се посъберем повече хора тогава може да се мисли за отделяне или връщане на нащо си място долу до тунела 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Авг 09, 2007 7:46 am
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 7:55 am
Мнения: 317
Местоположение: София
Мнение 
100qn написа:
Чета си аз ваще мнения и всеки говори да се привлекат нови млади момчета ?!?! Но никои не си задава въпроса къде са старите хора които са викали за СЛАВИЯ .Това е единия от основните проблеми за малката броика ,който така като чета никои не се замисля.От както аз започнах да ходя по мачове в агитката в нея са останали има няма 10тина човека максимум 15?!?! А КЪДЕ СА ОСТАНАЛИТЕ и какво остава да не сме си приятели и да не се познаваме ли при положение чо от толкова време сме заедно по стадионите и по залите :roll:
За тези момчета които казват че се притесняват да доидат в агитката защото хората в нея се познавали и си били приятели,лично аз не помня някои да е дошъл в агитката и да е бил изгонени или нещо обиден 8) така че не се притесняваите ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :lol:
От страна на НКС деиствително трябва да има някакво деиствие ,но какво деиствие да има без пари ???Тезихора са достатъчно вътре от неосъществени екскурзии и доплащания за празни места в реисовете.Трябва повече хора да си плащат членския внос и може и да има раздвижване от тяхна страна 8)



Стояне като питаш за старите се сещай че всички работим често събота и неделя имаме семейства и деца което не ни извинява но все пак ни възпрепятства , аз ходя на ОК от времето когато се борехме с Етър за 1во място и съм се включвал към агитката в почти всички по важни мачове по онова време . Относно по -младите съм сигурен че всички искат да бъдат в агитката защо не са там тоя проблем трябва вие да го решите освен ако сегашното състояние не ви задоволява. Поне 5 пъти съм писал че Славистите са вълци единаци те отиват на стадиона по 1-2 те няма да дойдат при вас та те дори и в форума не ви питат къде и кога се събирате а вие все едно и също " който иска да заповяда " е да ама никой не иска защо незнам , за членския внос вие какво искате аз да ви търся за да си платя е не става така направете нещо примерно приди мач раздаите листовки на който е отпечатано какви прешмущества има да си член на НКС , отворете банкова сметка и въжможност за плащане по електронен път ... Сбирки за членовете на НКС... Това са просто идеи незнам мислете и вие. Незнам как ги виждате нещата но те не са били никога толкова зле !!!


пс. За всички които ще напишат че само говоря а нищо не правя Прави сте :wink:


Чет Авг 09, 2007 8:30 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
еми решението е просто тия билети от левче от които се възползват 90 % от идващите по мачове да се дават само срещу членски карти и да има отстъпки от цените за екскурзиите,както всъщност си и беше всъщност.обаче от тая мярка е твърде вероятно дори да намалее посещаемоста по мачовете вместо да се увеличи :oops: което не е в наш интерес.А по въпроса за работата и моите родители са работели но пак са намирали време да ме заведат с количката на мач като съм бил малък.При йелание за нещо то почти винаги се постига :roll: 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Авг 09, 2007 9:11 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.