Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:45 am



Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 да, на изборния туризъм 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm
Мнения: 942
Местоположение: sоfия, нadeжda!
Мнение да, на изборния туризъм
http://www.youtube.com/watch?v=XzsNCtvnuxE
:evil:

_________________
Изображение


Пон Авг 27, 2007 3:52 pm
Профил WWW
Напреднал

Регистриран на: Вто Окт 10, 2006 2:02 am
Мнения: 90
Местоположение: East part of SOFIA
Мнение Re: да, на изборния туризъм
mittag написа:
http://www.youtube.com/watch?v=XzsNCtvnuxE
:evil:


Евала за това, че сте подкрепили Черно море за трансперанта им! За някои неща клубните пристрастия трябва да са на заден план!

НЕ НА ИЗБОРНИЯ ТУРИЗЪМ! МВР НА КАЛЕ!


Пон Авг 27, 2007 9:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
Много ми е интересно ако публиката на Бешикташ / да речем/ скандира антибългарски лозунги как ще реагира полицията в Истанбул?Ако въобще реагира.Родната полиция може спокойно да сложи по един фес - и без това само на такива слугуват.От години съм безразличен към политиката /всичките са маскари/ но този пътотивам да гласувам.


Пон Авг 27, 2007 10:23 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
ТОВА Е РЕШЕНИЕТО ЗА КОИТО И ДА СЕ ГЛАСУВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ВАЖНОТО Е ДА СЕ ГЛАСУВА 8) :?

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Пон Авг 27, 2007 10:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Като имате време изгледайте ги тия филмчета по 30 минути са....и си кажете мнението!Съвета ми е да не изпадаме от едната в другата крайност, а да разсъждаваме трезво може и на пияно в някой слуаи:)....та тук позицията е представена еднозначно и се залита към крайности....има и много истини и неоспорими факти, който не ги е гледал вярвам, че ще му е интересно!Аз лично мойта позиция не еднократно съм я заявявал....твърдо против изборния туризъм, нищо против трайно живеещите данъкоплатци изповядващи ислям и самоопределящи се като българо-мохамедани!!Тези хора са еднакво репресирани и в България и в Турция...дедите им са се раждали по българските земи, идеята е да се попречи на агента Меди Доганов да ги манипулира и да ги кара да се самоопределят като турци!!Проблеми на расова и верска основа има по цял свят, но в много малко старни не се е стигало до ескалация...мисля си ние сме една от тия страни и трябва да запазим това статукво, да не се подаваме на манипулациите на хора със съмнителен интелект и прикрити интереси - Не на изборния туризъм - това е гражданска позиция изразена в демократична държава и всички искаме да я подкпрепим!!Коленето и бесенето на турците да го оставим на невръстните форумни хулигани!!И стоян е прав на следващите избори масово гласуване, избираш някоя малка партия ако си недоволен от маскарите и галсуваш, само това е начина да се попречи на Ахмед или Емине които живея в света на Курана и нямат предства за какво иде реч да ти определят съдбата!Ето линковете http://video.google.com/videoplay?docid ... 9293278564

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Вто Авг 28, 2007 1:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
незнам с каква цел си го пуснал това филмче ама като го гледам верно ме избива на омраза?!?! Сигурно ако го изгледам 3 пъти направо "хващам калашника и почвам наред" :evil: някак си така ми деиства :?

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Вто Авг 28, 2007 7:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Е това е идеята всеки да си каже как се чувства след като го изгледа аз вчера ги изгледах и 6 части и сутринта на работа бях все едно боксиран!!Лично аз се стремя да възприема и тяхната гледна точка и да не изпадам в крайости...истината е винаги по средата, а филма определено е пропагандиращ, повечето неща са преувеличени, но има и много истини!!Хубаво е да се видят и тия краища на България, как живеят хората там, не всичко свършва с Витошка и Графа и там живеят хора и имат проблеми...вобще филма е интересен лично за мен, но по никакъв начин не променя толерантната ми позиция относно този етнос!!Не на изборния туризъм, не на Дпс и кръгът от фирми около нея, да на обикновенните хора изповядващи различна от наща религия родени в българия...толкова години сме живели заедно, един филм не може да промени нещата!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Вто Авг 28, 2007 8:08 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Да, но дпс като гледам може...

_________________
Изображение


Вто Авг 28, 2007 9:25 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение 
България за българите, етносите на сапун. Не съм скинар, но мразя всички етноси - цигани, турци, евреи, арменци, гърци, татари и всякаква друга измет.

_________________
Изображение


Сря Авг 29, 2007 6:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.