Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:36 pm



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Нови членски карти 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Бялата карта има значение - доказва платен членски внос и принадлежност към НКС.
Не съм пряк свидетел на нещата около преговорите за билетче от 1 лв., но със сигурност зная, че условията на ПФК са били те да бъдат продавани само на редовни членове на НКС с платен членски внос. В името на това да има повече фенове на стадиона, НКС погазваше тази договореност с години наред. Беше ясно, че ПФК няма да се прави, че не вижда това дълго време. Още повече, че НКС води независима политика и подпомага всички протести на феновете срещу ръководството, въпреки че от чисто организационна гледна точка нещата биха вървяли много по - лесно, ако отношенията между двата клуба са добри.
Трябва да се спомене и нещо друго - получи се голямо размиване - членовете на НКС станаха с приравнени права с тези, които не плащат членски внос, а ползват билетите от по 1 лв и останалите преимущества на това да си член на някоя организация. Приходът от членския внос е намалял страхотно много, което е резонно с оглед на горепосоченото неглижиране на членството.
При новите условия в НКС ще се акумулират повече пари и хората там ще могат да си вършат по - добре работата. тези пари ще отиват директно за дейността - организиране на екскурзии, правене на плакати, изработка на повече видове сувенири, календари. Не е за пренебрегване и това, че вестника и сайта ще могат да разчитат на някакви финансиране. Ако идеята получи по - голям положителен отклик сред привържениците, ще намалеят и въпросите от типа: защо това не се прави; няма ли кой да организира екскурзия; няма ли кой да даде пари за вестника; къде дреме НКС и пр и пр. Освен решаването на всички тези въпроси, ще има още едно положително нещо - хората със закупени карти ще станат по - редовни на мачовете.
Картите не са на символична цена (особено за ученици и пенсионери),но има реална полза от закупуването им.
Има едно нещо, което може да се направи по - добре.
Аз съм на работа всеки делничен ден до 18:00 - 20:00 часа и няма мърдане. Просто нямам финансов интерес да изчезна от работното си място и да отбраздя клиентите, които биха дошли през това време.
Не може ли приемното време да се разчупи, за да може всички желаещи да си закупят карти без да се налага да бъдат притеснявани от такава техническа подробност? Още повече, че схемата на издаване изисква лично присъствие.


Нед Юли 27, 2008 5:25 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
Ре-контра!

Аре стига мрънкалщина и малко мисли, а? Колко от вас са си плащали редовно членски внос през изминалите няколко години? Нарочно не слагам граници, а ги оставям висящи, защото тогава шанса някой да ми отговори положително няма да е почти нулев, какъвто е в момента, а направо отрицателен. Аз лично последния членски внос, който съм внасял е бил за сезон 2003-2004, преди едно гостуване в Загреб за мача на националите, безплатно за всички ЧЛЕНУВАЩИ във фенклубове желаещи. След това и да ме питате какво стана, че не съм го плащал... не знам... след това нещата се поразмиха леко, тия неща останаха на заден план, билети се даваха така или иначе независимо плащал не плащал, та се стигне до днешния ден, когато съм почти сигурен, че бройките на платените членски вносове в НКС едва ли имат 10... обаче всички ние (и аз включително) имаме претенции на хиляда и десет неща, но в ролята на какви? В ролята на никой (много ми се искаше да кажа никаквивци, ама айде...).

И са кво става? Безплатна (а тя си беше безплатна, 15 лева на сезон?!?) баница свърши и веднага ще се ореве света. За тва съм бил и винаги ще бъда противник на всичко безплатно (не-реално евтино). Щото много лесно се свиква с него, а послед в един момент (като този) като се върнат нещата на НОРМАЛНОТО ИМ ПОЛОЖЕНИЕ се почва мрънкането. Дори ако се свърши с мрънкането е добре, а не както по принцип се почнат с откритите нападки. "Аааааааа, ама как така миналата година екскурзията до Дупница беше 3 лв, а па тая година 6, какво е това нещо, у а у а".

И в крайна сметка не мога да разбера какъв точно е проблема тук? Имате 15 мача х 3 лв (към дата 27.07.2008) което прави точно 45 лв. Нито сме на минус... е да, не сме на плюс както сме свикнали, но тва ще е само до момента, в който билетите не станат 5 лева, който момент не изглежда като да бъде толкова далеч. И най-важното нещо от всичко, както каза bodzhov_zv, тези 15 или колко са там лева, очертават принадлежността ти към дадена институция и ти дават право на резонен глас. За да се прекрати най-накрая тази никаквищина.

ТВЪРДО ЗА!

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Пон Юли 28, 2008 9:52 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1448
Местоположение: sofiq
Мнение 
Е това е ИСТИНАТА. БРАВО.

_________________
N 1


Пон Юли 28, 2008 11:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Абе, много е тъпо билетите да са по 5 лв. Аз мога да си го позволя ( друг е въпроса дали искам ), но как да го направят всички ония дедовци, които идваха и поразредиха при 3 лв билет. Когато бях дете имаше ученически билети, пенсионерски също.

П.П. а относно чл. внос......щуротии, видя се че пари могат да се събират и с желание на място ( добре, че събираха пари за знаме, та да дойда с Черноморец :lol: )

_________________
Изображение


Пон Юли 28, 2008 12:05 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:30 am
Мнения: 548
Мнение 
Левче за билет срещу ЦСКА и "Левски" на стадион "Тича"

От днес в канцелариите на стадион "Тича" започва продажбата на клубни карти, като срещу цената от 15 лева феновете на "моряците" ще могат да наблюдават всички срещи на любимия си отбор през сезон 2008/2009 г. Това означава, че всеки закупил абонаментна карта ще заплати средно по 1 лев за мач от "А" група, включително и срещу грандовете ЦСКА и "Левски". Запалянковците на "моряците" могат да получат и допълнителни бонуси ако жребият за Купата на България е благосклонен към тях и отреди те да домакинстват. При това положение членските карти ще важат и за тези срещи.


...


Пон Юли 28, 2008 9:46 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Да, но тези карти са клубни, а не фенклубни. Ако ПФК издава членски карти, те могат да си позволят цената да бъде и 15 стотинки. Но фенклуба се явява като дилър на клуба и не може да си позволи да иска по - малко пари от тези, които трябва да даде за стоката ( билетите).


Пон Юли 28, 2008 10:22 pm
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am
Мнения: 181
Местоположение: София
Мнение 
Бате вие кретени ли сте??? реалната цена за тия мухльовци е 2лв. и това е. Някой път като гледам мач на ОК и си мисля че по слаб отбор от нас няма сериозно ви казвам.... За какво да давам 5лв??? да гледам "Марек" ли??? Обяснете ми. Някой от НКС да обясни какво право ти дават картите от 15лв а не да дрънкат глупости. Знаеш ли колко ми пука дали съм член като нямам никакви привилегии? Това което почвам да си мисля вече е че и те не са го измислили още но дано да не съм прав

_________________
White club for white people

Изображение


Пон Юли 28, 2008 10:38 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
Незнам ,но вече няма да мога да идвам редовно на мач!

Събирам от човек по 1000 лева помощи за Маджо... 8)

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Вто Юли 29, 2008 12:40 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
Добре де,че си беше почти гратис преди влизането беше си,че това никъде по света го нямада гледаш мач срещу 50 евро цента,няма го,но чрез тези карти нищо добро няма да се случи,напротив посещаемостта ще намалее,работата ми се струва много недоизкусурена,реално погледнато с тези цени на билетите,не може да се привлекат по-малки слависти на стадиона,защотото едно 15-16 годишно момче или момиче надали би предпочело да даде 10 лева за мач на Славия,в който отбора му да бъде разпилян,при положение,че на това дете му дават 2 лева джобни,същото е и с пенсионерите и по-възрастните и какво ще стане един затворен кръг от 100-200 човека/силно ме съмнява че и толкова/ ще си закупят карти,още 100-200 мазохиста ще си купят билет,то сега не сме цъфнали,пък тогава хептен ще го вържем.Също така за 10 лева или 5 лева,мисля че трябва да има `поне` нормални условия за наблюдаване на двубоя-като се започне е едно елементарно аудиооборудване,защото ми писна когато се обявява нещо от диктора да не може да се чуе и да трябва да се напрягам,писна ми също така да пикая в храстите,да гледам неработещото табло и най-вече една вяла и мудна игра,която не си заслужава парите честно казано.Смятам като цяло,че това увеличение и тези карти са нещо неизбежно,но не и при тези условия и в този момент и като цяло трябва за ученици и пенсионери да се направи някакво изключение,особено за ученици и деца...и накрая едно запитване с лек риторичен привкус..зададен косвено към ръководството и играчите ни...господа,аджеба ако се бяхме класирали за тая пуста Европа,дали тези карти нямаше да бъдат актуални и да има повече смисъл от тях и да донесат повече дивиденти за вас...?Докато сте такива мърди и лольовци няма да получите нищо добро в замяна...

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Вто Юли 29, 2008 2:08 am
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
http://www.sportal.bg/news.php?id=122797 те как могат да пускат карти за 15 лв?

_________________
Изображение


Вто Юли 29, 2008 10:51 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.