Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:05 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Културна дискусия, епизод ІVІVІХХХХХХХ 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:19 pm
Мнения: 655
Мнение 
цирк :D :D

_________________
Изображение
Изображение
Иди си Венци, иди си
Я съм ти майката ебал
Че съсипа ни отбора
Ега да умреш в затвора !!!



http://vbox7.com/play:236eb0e0


Нед Фев 07, 2010 12:49 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение Re: bxfh
Death_Squad написа:
White 1913 Power написа:
ACAB написа:
valery написа:
ACAB написа:
да ходи да се шиба с чеченците,ако искаш даже може да отидеш и ти да намажеш :oops:

Ти си олигофрен бе. Повечето ти мнения са само псувни и глупости.


чакам те на първия мач да ми кажеш какъв съм,а не да ми го пишеш тук,ясно?

100% си от тия дечицата(наще фенчета) дето бяха в трамвая на връщане след мача с буферите за купата и се радваха яко(само балоните у ръцете ви ги нямаше).80% от този форум са били сред тези в трамвая,кажете си честно,нали?Не искам да обиждам никой,но на всички ни е ясно и сме преки свидетели,че нашата агитка е съставена предимно от дечурлига...
А ти кой беше ?

Ако имаш да казваш нещо на тия "дечица" ела им го кажи в лицата още на мача със Своге , или след 2 седмици на мача с черноморец.


Алоо ти одърте бе онзи, къде се буташ на първия чин да седнеш...:)

Че има деца има..., че некой пишат и не знаят точно какво и защо и това е факт :D
Има една универсална приказка разлика между млад и стар глупак няма така, че и възрастта не е толкова от значение....иначе има грешки на растежа, но това е нормално в тая държавица с такива чалга идоли и реалити предавания...моя съвет е подкрепяйте си отбора и се прегръщайте след гол :lol: :lol: нема значение дали сте парапетаджии, под джанката, или сте на стратега в дружината !
Само Славия !

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Фев 07, 2010 12:53 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение 
Цитат:
второ - някакъв задочен спор на хора , които явно нямат наистина досег с нещата, защото ако имаше би знаел как стоят реално. Бих ти казал бяла 1913 мощ , че тези деца както ти твърдиш, ако не бяха и ако не са, знаеш ли какво би било . Чоплене на семки, слушане цял мач на наставленията на Стратега и нито 1 посетено гостуване в провинцията. Да има много млади момчета, е и? Нима това не е радващо, защото преди си спомням как на стадиона имаше на 80% пенсионери и знаеш произлезлите от този факт анекдоти. За твое сведение , тези "деца" стоят зад кауза. Зад която явно ти седиш само като свидетел , според мен по-скоро непряк. Тези "деца" на 80 % от мачовете този сезон са присъствали. А един младеж на 16,преди няколко месеца навършени 17 , не е изпуснал мач този полусезон - 15 мача първенство , 2 за купа. Ти на колко беше? Ако ходенето на мач на любимия отбор е мерило за мъжественост , то той би бил 1000 пъти повече мъж от всеки човек в този форум, включая и от тебе.


:wink:

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Нед Фев 07, 2010 12:55 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Ное 08, 2008 2:03 am
Мнения: 263
Мнение bfhgs
HaSSgesang написа:
тоя травестит 2-ма контузи после ше пишете на коя издул корема. . зарезал. . коя ебал. . на коя телефон купил. . ай сиктир.. кат е в Славия легенда ама като е срещу нас да се прай на 5 за 4.. аре да лапа и той и дебелия морж.А че агитката е деца.. нема нужда от коментар РАЗБИРАЩИ ВЕРНИ БЕЗСМЪРТНИ ХОДЕЩИ НА ВСЕКИ МАЧ ПОДКРЕПЯЩИ ДО ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДА ''слависти'' .!.

Как прецени,че срещу нас се е правел на 5 за 4?Какво искаш да каже на президента на Терек,че нямя дя вземе участие в контролата от солидарност към Славия?Този сезон Благо дойде на всичките ни мачове,когато нямаше ангажименти към Терек,а журналята го питаха след всеки един мач дали ще играе за някое животно у БГ,а той все им отговаряше,че в БГ ще играе само за нас и вместо да се радваме какви висоти достигна във футбола,ние му завиждаме за успехите и сме тръгнали да колиме и бесиме,че след негов удар топката е уцелила Дяката(сигурно е било нарочно).


Нед Фев 07, 2010 12:59 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
имам си мнение и виждане все пак съм и аз от ДЕЦАТА
и стига смърде на всеки за нещо. .

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Нед Фев 07, 2010 1:03 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Ное 08, 2008 2:03 am
Мнения: 263
Мнение 
ACAB написа:
Цитат:
второ - някакъв задочен спор на хора , които явно нямат наистина досег с нещата, защото ако имаше би знаел как стоят реално. Бих ти казал бяла 1913 мощ , че тези деца както ти твърдиш, ако не бяха и ако не са, знаеш ли какво би било . Чоплене на семки, слушане цял мач на наставленията на Стратега и нито 1 посетено гостуване в провинцията. Да има много млади момчета, е и? Нима това не е радващо, защото преди си спомням как на стадиона имаше на 80% пенсионери и знаеш произлезлите от този факт анекдоти. За твое сведение , тези "деца" стоят зад кауза. Зад която явно ти седиш само като свидетел , според мен по-скоро непряк. Тези "деца" на 80 % от мачовете този сезон са присъствали. А един младеж на 16,преди няколко месеца навършени 17 , не е изпуснал мач този полусезон - 15 мача първенство , 2 за купа. Ти на колко беше? Ако ходенето на мач на любимия отбор е мерило за мъжественост , то той би бил 1000 пъти повече мъж от всеки човек в този форум, включая и от тебе.


:wink:

Вече няма ли какво да кажеш та заставаш зад чужди думи?


Нед Фев 07, 2010 1:05 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Обаче хората си ги влече футболната тематика и това е....кога има нещо да се върши, знаме да се прави, пари да се събират.... мнения 0.........ако пък и стане некой скандал като тоя ебати активността наства.....Кижани братле аз си правя изводи, прави си и ти........ маТрял си требва...ама нема ли душа, емоция.... !
Иначе и аз съм дете :lol: ...скоро ще имам точки за пенсия, а иначе по години требваше да се пенсионирам отдавна...тая пенсионна реформа ме съсипа !

пс. Айде всички тия постове извън темата "на кафево" :lol: :lol:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Фев 07, 2010 1:06 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
затапи ни всички БРАВО ше черпиме!

СТИГА СМЪРДЕ!!

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Нед Фев 07, 2010 1:07 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
И написала с молив... ? :?: :?: :?: :?: :?:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Фев 07, 2010 1:08 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Ное 08, 2008 2:03 am
Мнения: 263
Мнение 
HaSSgesang написа:
имам си мнение и виждане все пак съм и аз от ДЕЦАТА
и стига смърде на всеки за нещо. .

на всеки коментиращ мой пост му отговарям


Нед Фев 07, 2010 1:08 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 71 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.