Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:48 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 За Благо , за чалгата и децата...... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
HaSSgesang написа:
Ееее ама чакайте сега :lol: както за блажко всичко е било измислица едва ли не.. що пък за Тери да не се лъжи на поразия?!Дет каде каде повечко весничета ше продаде на утрепаните журналя :lol:


Аз казвам , че е доста преувеличена истерията около Благо , не че е напълно измислено - нещо характерно за нашите смотани медии ... За Тери конкретно скандалите са си истина - там правят скрити камери , записи , разследвания и т.н. , въобще гледат да се аргументират най-често на хартиен или дигитален носител , а не в стил Дон Балон - Научихме от сигурен източник :lol: :lol: :lol: ; да не говорим , че самият той е искал да спре публикуването на новината за любовницата му ; въобще да сравняваме нашите жълти медии с техните е все едно да сравняваме футбола ни или държавата ни с английската такава :)


Пон Фев 08, 2010 10:06 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
HaSSgesang написа:
Ееее ама чакайте сега :lol: както за блажко всичко е било измислица едва ли не.. що пък за Тери да не се лъжи на поразия?!Дет каде каде повечко весничета ше продаде на утрепаните журналя :lol:

Щото, неосведомени интернет-хулигане, Тери загуби дело и е шибан ФАКТ, че е виновен, че "от най-добър баща" става гаден женкар. ФАКТ, докато за Благо опровергаха напълно информацията. Така че, преди да пишеш, вземи попрочети малко повечко, та да не се излагаш, да ти се смеем тук. И думата "каде" не съществува в българския език, неграмотник.


Пон Фев 08, 2010 11:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение 
fever успокой се малко бе мен,момчето си казва мнението кво лошо има,нали не пуши цигари :lol:

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Пон Фев 08, 2010 11:41 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
а бе .. Кириле.. :lol: не ми говори кво да пиша и кво не.. имам си мнение и вазирай ВИШИСТЕ и ГРАМОТНИКО.. аз кат немога да пиша.. поне мога да пея за любимия отбор и вкъщи и на гостувания.. достатачно за да имам правото да пиша квот реша и както си реша земи цокни 1 вода че си се превазбудил.Кат толко не ти изнася че има хора дет не мислят като тебе за некви нещa.. цъкни си в сайта на пайнер тема за благо или квот те вълнува се кефи`А тва че ще съм СМЕШЕН тука просто сън няма да ми даде.Щом тука ще ми се смеете. . къв славист съм аз !? хах. .

И аре не хлеби кой къв е кат не знаеш пресвети РАЗБИРАЧО :)

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Пон Фев 08, 2010 11:49 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Кратък коментар :

Един е Благо - спор няма

чалгата - много гадна турско-циганска музика

децата - еми дечицата продължаваме напред да подкрепяме отбора :!:

:lol:

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Вто Фев 09, 2010 1:13 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Death_Squad написа:
Кратък коментар :

Един е Благо - спор няма

чалгата - много гадна турско-циганска музика

децата - еми дечицата продължаваме напред да подкрепяме отбора :!:

:lol:

:!: :!: :!: :) :) :)


Вто Фев 09, 2010 1:45 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение 
HaSSgesang написа:
Ееее ама чакайте сега :lol: както за блажко всичко е било измислица едва ли не.. що пък за Тери да не се лъжи на поразия?!Дет каде каде повечко весничета ше продаде на утрепаните журналя :lol:


Само че жълтите журналя набараха Тери да събира пари ( уж благотворително ) като продава лично билети за разходка за клубната база на тима ? Колко долна и нисша постъпка за човек, който прибира по 170 000 паунда на седмица. Последното пък е, че е толкова алчен, че си продава и местата във Вип ложата на Уембли. Но при него това всички отрицателни черти са наследствени, баща му е нарко пласьор, а майка му краде дрешки из лондонските бутици. И дума не може да стане за сравнения между Благо и Тери. Тери ще бъде легенда единствено за феновете на Чукотка, дори вече капитан на Англия няма да бъде. Заслужено.

_________________
Изображение


Вто Фев 09, 2010 3:11 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
Точно така. Определено голяма част от пороците са наследствени. Също както простотията и неграмотността.

_________________
"Всички се страхуват от големите, големите се страхуват от Славия".


Вто Фев 09, 2010 9:57 am
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 6:39 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Мнение 
HaSSgesang написа:
а бе .. Кириле.. :lol: не ми говори кво да пиша и кво не.. имам си мнение и вазирай ВИШИСТЕ и ГРАМОТНИКО.. аз кат немога да пиша.. поне мога да пея за любимия отбор и вкъщи и на гостувания.. достатачно за да имам правото да пиша квот реша и както си реша земи цокни 1 вода че си се превазбудил.Кат толко не ти изнася че има хора дет не мислят като тебе за некви нещa.. цъкни си в сайта на пайнер тема за благо или квот те вълнува се кефи`А тва че ще съм СМЕШЕН тука просто сън няма да ми даде.Щом тука ще ми се смеете. . къв славист съм аз !? хах. .

И аре не хлеби кой къв е кат не знаеш пресвети РАЗБИРАЧО :)


Не те знам кой си и не искам да влизам в излишни пререкания с теб, но те моля да внимаваш къде пишеш и като какъв се представяш, защото правописа ти и начина ти на изказване те принижават до нивото на фен на чифтокопитните отбори, което, както най-вероятно и сам разбираш, не е коплимент. По-лошото в случая е, че повечето хора в обществото си градят представа за една общност според един, двама или трима нейни представители. Силно се надявам болшинството от хора в България да не си градят мнението за това какво представлява слависткото общество от хора като теб. :)

Преброих 29 правописни и пунктуационни грешки в мнението ти, което за жалост е показно за по-голямата част от българското население. Чудя се хора като теб, които това не ги интересува (по твои думи), как ще се оправят занапред в живота, имайки предвид, че човечеството навлиза в период, в който водещи са знанията и информационните технологии. Както и да е, тук вече навлизам(е) в друга тема.

Съжалявам, ако съм те обидил, HaSSgesang. Публикацията ми е плод на афекта ми от ужасния ти пост. Не те познавам и не знам какъв човек си, но това, което показваш в този форум не говори много добре за теб.


Вто Фев 09, 2010 4:12 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
колко пъти да кажа че съм от ДЕЦАТА.. допустимо е и 129 грешки са.. ше ми простите.. тепърва ше помъдрявам и ше се обогатявам от хора като вас които обичат да казват кое как да се казва`пише както и за кой кво да се говори :)

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Вто Фев 09, 2010 5:40 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 85 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.