Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 4:02 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 За Благо , за чалгата и децата...... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение За Благо , за чалгата и децата......
Всеки народ си заслужава управниците.... аз бих казал всеки фен си заслужава отбора ! Каквито сме ние такова ни е цялостното дередже. Хвлала на тези футболни разбирачи, които погнаха футболиста, който единствен в последните 10 години е дал толкова на отбора. Велики сте ама то ви се чете по физиономиите и по никовете.... .
Благой бе и си остава единствения футболист, който си спази думата която даде на нас феновете- преди години когато още не беше тръгнал в чужбина- на една може би позабравена среща на контролата с "Левски". тогава той каза- в България ще играя само за Славия- и доказа че го изпълни- така че разбирачи може да мълчите...
Не ме интересува Георгиев кой ебе от кой има дете и прочие глупости- ако ще да си отвори втори пайнер- той си остава футболист който е дал адски много на нашия тим- Колкото до контролата в Анталия- не вярвайте на всичко което се пише по разни сайтчета- току що по Гонг имаше включване от нашия лагер и информацията тотално че Благо се е карал с Вили или е влизал умишлено грубо е отречена- дори след мача- е вечерял с Дебелия и с Вили....
А сега за тези дето атакуват децата- да може някои от тях да са деца- но какво от това- те подкрепят отбора си а не седят по парапета на стадиона или пред ТВ-то като много от вас
А и следващия път като се мятат заплахи във форума- напрово ги мятайте към мен- поне аз не съм скрит интернет хулиган и всички които искат знаят къде да ме намерят....


БЛАГО ГЕОРГИЕВ- ЕДИН Е БЛАГО ГЕОРГИЕВ

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Фев 08, 2010 7:13 pm
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Браво, Стефане! Поздравявам те! 8)

Благо - завинаги един от нас!


Пон Фев 08, 2010 7:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
FeverNew написа:
Браво, Стефане! Поздравявам те! 8)

Благо - завинаги един от нас!


+1


Пон Фев 08, 2010 7:21 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
+1.

Останалото е за някой женски форум. :wink:

_________________
"Всички се страхуват от големите, големите се страхуват от Славия".


Пон Фев 08, 2010 9:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение 
Не знам дори защо трябва да подлагаме на дискусия този въпрос. Благо може да има трето око, да живее под наем и да спи с мъже и каквото още си поиска. Това по никакъв начин не влиае на играчът Благо Георгиев, на приноса му за бялата фланелка, на любовта му към Славия, която той нееднократно е показвал и доказал. БЛАГО - ЛЕГЕНДА !

И животът на Джон Тери е изпълнен с какви ли не лоши моменти, но когато излезе на терена излиза играчът Джон Тери, а не човека Джон Тери. И все пак Джон Тери е голям боклук..

_________________
Изображение


Пон Фев 08, 2010 9:12 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Защо да е боклук?! Сам каза - може да спи с мъже , да има 15 очи и какво ли още не , но като е на терена е играчът Джон Тери , така можем да кажем че и Благо е боклук..

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Пон Фев 08, 2010 9:15 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
дай да гледаме играта, там Благо се е доказал
на мен не ми е най-симпатичния футболист, но точно той правеше разликата в Славия, а през последната година и в националния отбор.
мен лично не ме интересува какво прави той извън мачовете, все пак не отивам на стадиона да гледам личния му живот


Пон Фев 08, 2010 9:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение 
White Avalanche написа:
Защо да е боклук?! Сам каза - може да спи с мъже , да има 15 очи и какво ли още не , но като е на терена е играчът Джон Тери , така можем да кажем че и Благо е боклук..


Защото Благо заряза бременната си жена, а Тери е спал с един отбор жени на гърба на жена си и децата си, плюс още куп скандали от ресторани, глоби за паркиране, нарко афери, та стигнем и до голямата му алчност за пари. Абсолютен човешки боклук. Такива хора няма как да бъдат ЛЕГЕНДИ на клубовете си, защото като ЛИЧНОСТИ НЕ СТРУВАТ ! Благо е далеч от "постиженията" на г-н 'Бананова обелка', както на терена, така и извън него. Благо > Тери :D

_________________
Изображение


Пон Фев 08, 2010 9:45 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
SaKrAnTo 1913 написа:
White Avalanche написа:
Защо да е боклук?! Сам каза - може да спи с мъже , да има 15 очи и какво ли още не , но като е на терена е играчът Джон Тери , така можем да кажем че и Благо е боклук..


Защото Благо заряза бременната си жена, а Тери е спал с един отбор жени на гърба на жена си и децата си, плюс още куп скандали от ресторани, глоби за паркиране, нарко афери, та стигнем и до голямата му алчност за пари. Абсолютен човешки боклук. Такива хора няма как да бъдат ЛЕГЕНДИ на клубовете си, защото като ЛИЧНОСТИ НЕ СТРУВАТ ! Благо е далеч от "постиженията" на г-н 'Бананова обелка', както на терена, така и извън него. Благо > Тери :D


Така мисля и аз , бих допълнил само , че никой от нас феновете и от журналистите не е светил на Благо и приятелката му и не знае какви са били всъщност техните отношения ,техните проблеми и защо точно са се разделили ... Най-лесно е да се търси жълтото веднага и да тупнеш заглавието : Заради чалгарка Благо заряза бременната си приятелка :evil: ; какво да се прави , той не е играл за някой от животните и няма зад гърба си синьо или червено медийно лоби , винаги е бил оплюван , дори когато е бил един от най-силните за националите :wink: А и както казахме , нас не ни интересува личния му живот , а как е играл и какво е дал за Славия , а той е дал много :!:


Пон Фев 08, 2010 9:56 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
Ееее ама чакайте сега :lol: както за блажко всичко е било измислица едва ли не.. що пък за Тери да не се лъжи на поразия?!Дет каде каде повечко весничета ше продаде на утрепаните журналя :lol:

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Пон Фев 08, 2010 10:00 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.