Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:14 pm



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 ЧРД на Данчо Петков 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение ЧРД на Данчо Петков
Капитанът на "Славия" става на 34 днес!


Чет Мар 11, 2010 3:33 pm
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 1:04 pm
Мнения: 293
Местоположение: София / Павлово
Мнение 
ЧРД!!!

_________________
СаааааМо Ти
В МоЕ съРцЕ сИ
Теб обичам аз
и нЕ щЕ пРедаМ
моя (/С\) Славия (/С\) !!!


Чет Мар 11, 2010 3:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Да е жив и здрав Даната!

_________________
1913


Чет Мар 11, 2010 4:30 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
Ч.Р.Д!!!

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Мар 11, 2010 6:14 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
Рожденикът Данчо Петков: В кариерата си нямам директен червен картон

Капитанът и водещ футболист на Славия Йордан Петков празнува 34-ият си рожден ден. Защитникът не пропусна да почерпи обилно своите съотборници преди сутрешната тренировка с голяма торта. Началници и треньори се чукнаха с уиски за здравето на Данчо.

„Чувствам се по скоро опитен, отколкото стар за футбола. За живота обаче мисля, че съм малък. За всичките тези години футболът ми е сбъдната мечта исках да направя нормална кариера, но ми взе много от времето за семейството ми. Те обаче ме подкрепят и с годините свикнаха с моята липса. Доволен съм от това което до момента съм направил. За всичко си има време, когато свърша с футбола, ще съм неотлъчно с близките ми.”

От осем години футболистът се състезава за отбора на Славия с прекъсване от една година, когато е даден под наем в турският Самсунспор: „От 2001 година съм в отбора и мисля, че има взаимно уважение от двете страни, никога не съм правил проблеми, вършил съм си добре работата и винаги съм казвал, че искам да завърша кариерата си в Славия. Чувствам се горд с това, че близо десет години нося бялата фланелка. Славия е част от мен и съм щастлив, че съм част от отбора и докато съм жив, ще бъде така.”

Йордан Петков се слави като голямо перде на терена, но извън него е много спокоен човек: „Когато бях млад, не горях толкова в играта, но сега наистина съм голямо перде на терена. Винаги искам да побеждавам и затова често влизам в спорове с моите съотборници, противници и съдии но след мача всичко се забравя и отново сме приятели.”

„През годините футболистът е играл на всички постове в дефанзивен план, дори се е пробвал и като централен нападател. Не ми хареса много да сам нападател, а и се чувствах по-добре в защита, не може всички да вкарваме голове. На вратата не съм заставал никога през живота си.”

Футболистите, играещи като защитници, са по-склони към получаване на червени картони. Противно на това обаче капитана на Славия е бил гонен три-четири пъти досега в кариерата си и то след два жълти картона: „Никога не съм получавал директен червен картон. Спомням си че дебютирах с червен картон за Локомотив София в мач срещу Беласица в Петрич. Но пък в автоголовете съм цар.”

„Никога не съм чувствал трудности да бъда капитан на отбора. Миналата година имах лош период и с бившият треньор решихме, че ми трябва малко почивка. Трудно изпадам в психически дупки. Успях сам да се вдигна и превъзмогнах това. Знаех, че няма кой да ми помогне в този момент, но вече всичко е минало. Не ми е тежало да съм капитан, разбирам се с всички момчета, взимаме решенията заедно и след това ги споделям с ръководството. Никога не съм си мислил, че като съм капитан съм нещо повече. Не си правя своеволия.”

Относно поставените цели в Славия за Лига Европа, Йордан Петков заяви, че целият отбор има голямо желание за това. „Мисля, че колективът ни е много добър и въпреки че имаме много неуредени футболисти, които могат да са твърди титуляри, можем да се справим с тази цел, дали чрез купа или първенство, само да участваме в първите предварителни кръгове.”

„Сега ни предстои доста труден мач срещу Пирин, които разгромиха Литекс, но се надявам да се спънат на Овча Купел. Винаги през пролетта срещите са по-трудни, защото тогава всеки се бори за нещо”, каза още Данчо Петков.
http://slavia.gong.bg/view_article.php? ... o_id=11179

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Мар 11, 2010 7:13 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3149
Местоположение: Гетото
Мнение 
Ч.Р.Д. 8)

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Мар 11, 2010 8:43 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Честит рожден ден, да е жив и здрав и никакви контузии! :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Чет Мар 11, 2010 11:03 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
ЧРД :!: :D


Пет Мар 12, 2010 6:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение 
Многооооо голям ! ЧРД, на па-патерица !

_________________
Изображение


Съб Мар 13, 2010 10:28 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.