Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:28 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Кой е по - по - по - най???? 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
service_crew написа:
venci_1913 написа:
service_crew написа:
venci_1913 написа:
service_crew написа:


Леко бе, скинар :shock: 14 088213123 по-спокойно го давай :!:


Ела на мача с Говедата да ми го кажеш, защото ми писна от форумни миШки като тебе ! Пак ти казвам мене поне ме знаят кой съм !!! :!: :!: :!:

Aз пак ти казвам ,че аз не те знам кой си :shock: На мача с "Левски" съм там !!!Ела при мен няма ядове


Понеже ти си фантом, най-вероятно аз ще бъда този, който снима с фотоапарат ! Ела и си сподели проблема !!! ОК ?

Aз проблеми нямам с никой!Ти имаш някакви комплексарски проблемчета и аз ти казах -Ще бъда на мача ела и ми кажи къв ти е проблема .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Мар 15, 2010 11:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Чирпи стига обръщал внимание на децата !
Венци с баща ти сте големи слависти факт неуспорим, ти обаче като млад пенсионер (не те знам кой клас си) подпираш парапета всеки домакински мач....на стадиона си тих и срамежлив, а във форума си ебати терминатора....ок, мачкай по другите форуми, но тук...?....дано еволюираш и не си останеш с парапета и форумните битки :wink:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 15, 2010 11:50 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 7:59 pm
Мнения: 112
Местоположение: plovdiv
Мнение 
Slaviq написа:
ЩО СЕ КАРАТЕ НАЛИ УШ СТЕ СЛАВИСТИ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗБИРАМЕ. МНОГО ЩЕЕ ГРОЗНО НА СТАДИОНА ДА ГО ПРАВИТЕ НЕСТИГА ЧЕ СМЕ ЕДНА ШЕПА ХОРА АМИ ОСТАВА И ЕКСЦЕСИ ДА ПРАВИМЕ?

И кучетата ще се смеят след тва ако стане нещо Sportala веднага ще го заснеме.....Срам голям ще е

_________________
Аз съм Батман,Аз съм Зоро,аз съм истински юнак.Хубава си моя горо след едно шише коняк!!


Вто Мар 16, 2010 6:19 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3149
Местоположение: Гетото
Мнение 
venci_1913 написа:
service_crew написа:
venci_1913 написа:
service_crew написа:
venci_1913 написа:
service_crew написа:


Леко бе, скинар :shock: 14 088213123 по-спокойно го давай :!:


Ела на мача с Говедата да ми го кажеш, защото ми писна от форумни миШки като тебе ! Пак ти казвам мене поне ме знаят кой съм !!! :!: :!: :!:

Aз пак ти казвам ,че аз не те знам кой си :shock: На мача с "Левски" съм там !!!Ела при мен няма ядове


Понеже ти си фантом, най-вероятно аз ще бъда този, който снима с фотоапарат ! Ела и си сподели проблема !!! ОК ?

Aз проблеми нямам с никой!Ти имаш някакви комплексарски проблемчета и аз ти казах -Ще бъда на мача ела и ми кажи къв ти е проблема .


Явно трудно разбираш или Българският ти е чужд език !

Аз не те знам !!! На стадиона няма да сме само аз и ти, обясних ти кой съм аз, ела ми се представи и си излей мъката, къде те боли и защо те сърби !

Комплексарски проблемчета нямам или ако имам си ги решавам ! Ти ако мислиш, че ми ги създаваш, дълбоко се лъжеш, просто ме забавляваш ! И относно това с цитирането на някои "мои" думи, които съм ги писал на латиница, и приказки за скинари и пънкари, просто ставаш смешен !

Спирам да ти обръщам внимание, понеже си имам едно "дете" у нас и ти ми идваш в повече !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Вто Мар 16, 2010 6:30 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
хайде спрете! кво било било и до тук! да се изтрият постовете и си заровете главите...егати глупостите :idea:


Вто Мар 16, 2010 7:18 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Ще ми се да си уреждате подобни "градивни" спорове на лични.


Сря Мар 17, 2010 10:12 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.