Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:21 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Да се почувстваш "у дома си" 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
не им е лесно на някои хора :shock:

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Чет Мар 25, 2010 2:48 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
wattie , ти явно не си бил на мача вчера , защото малцина ръкопляскаха и поздравиха момчетата след мача , а и по време не срещата не се викаше и пееше постоянно както по принцип . Никой почти не се радваше на тази победа , а Букарев , Яшар и други хубавци си бяха овикани порядъчно :wink: Така че и другите ти казаха правилно , идвай на стадиона винаги когато можеш и показвай мнението си , а че със тия мутри от прехода не може да се излезе победител се доказа и с Христолов , и с Бай Ганя , и с доста други , така че ни остава да си подкрепяме отбора и идеята Славия докрай :wink:


Чет Мар 25, 2010 12:32 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
И вчера не бях. Сигурно и тогава не сте ръкопляскали? Сега ще ги попсувате малко и така... до следващия сезон.

Чета главната тема "отпаднахме за купата". Чета как се тюхкат и как се заканват хора, че "тези футболисти повече подкрепа няма да видят". Само един отговор за тях - КЪСНО Е! И за да съм пределно точен - ОТНОВО Е КЪСНО!

Абе аре млъквай бе


Чет Апр 01, 2010 11:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
И вчера не бях. Сигурно и тогава не сте ръкопляскали? Сега ще ги попсувате малко и така... до следващия сезон.

Чета главната тема "отпаднахме за купата". Чета как се тюхкат и как се заканват хора, че "тези футболисти повече подкрепа няма да видят". Само един отговор за тях - КЪСНО Е! И за да съм пределно точен - ОТНОВО Е КЪСНО!


Съвсем сериозно вече и на мен почна да ми лазиш по нервите... ти или си болен или си мазохист да се радваш и да не ти е кофти ,че твоя отбор е отпаднал ...а на всичкото отгоре и си нагъл и се гавриш с болката на хората след мача- ти си за болница- но понеже няма да ти спасявам живота мисля че е време в този форум да има малко по малко свободия и повече диктатура- така че съвсем сериозно те предлагам за БАН! Ходи се обеснявай някъде другаде !

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Чет Апр 01, 2010 1:59 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Заключвам темата!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Чет Апр 01, 2010 2:18 pm
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.