Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:04 pm



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 От къде можем да си вземем екип на Славия София 
Автор Съобщение
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 5:20 pm
Мнения: 14
Мнение От къде можем да си вземем екип на Славия София
Все пак всеки иска да има екип на своя любим отбор :!: но ето,че ние славистите се сблъскваме с един голям проблем.Никои не знае от каде да си купи екип на славия,или анцунг,или каквото и да е.Ако накой знае за такъв магазин в който има екипи,анцузи,шалчета и т.н. го моля да пише в този форум.Нека всички знаят за този магазин и да ходим на всички мачове с екипа и анцунга на нашия любимец-Славия София .


Пет Юни 11, 2010 8:29 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Всички на мача с анцуг!!! :) :) :)


Съб Юни 12, 2010 12:17 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
е как хем идваш на стадиона, хем не си видял мизерното магазинче пред "А" ? Там има анцузи .


Съб Юни 12, 2010 10:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Ами явно не идва...

_________________
Изображение


Нед Юни 13, 2010 12:52 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
То това магазинче лесно може да бъде объркано с павилион за цигари и закуски - супер пародия ... Маркетингова стратегия - нулева , иначе има шалове на Славия и в подлеза към метростанция Сердика и сигурно и на други места :P Явно е много трудно и скъпо да се отвори един качествен фен шоп в близост до стадиона :evil: :evil: :evil:


Нед Юни 13, 2010 1:20 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Има зебри в спортното магазинче на Красно село, което се намира вдясно от магазина за дрехи втора употреба (бившето кино).

_________________
Изображение


Нед Юни 13, 2010 8:58 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение 
Още не са изпрани анцузите от изминалия сезон, след като това стане, ще бъдат пуснати в продажба в ултра фенския официален магазин на клуба, намиращ се неотлъчно и перпендикулярно на огражденията пред официалния вход на стадиона. Само да кажа, че е забранено влизането на повече от един човек в магазина, защото има опасност от пренатоварване, въздухът също е недостатъчен, така че само по един.

_________________
Изображение


Нед Юни 13, 2010 7:33 pm
Профил WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 5:20 pm
Мнения: 14
Мнение 
аз знам това магазинче там но през почивките то не работи.Аз имам предвид друго магазинче освен това което не зависи от мачовете и почивките на отбора.А и дори това магазиче понякога не работи когато има мачове с опасението , че ще го оберат или много други неща :evil: :evil:


Последна промяна vilkata100 на Чет Юни 24, 2010 9:16 am, променена общо 1 път



Вто Юни 15, 2010 7:54 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
ще изпозлвам темата за да не отварям нова и само да спамя:)

интересуват ме абонаментни карти за следващия сезон, има ли такова нещо вече в продажба или преди лицензирането на стадионите нищо не се знае?

също ме интересува има ли ВИП, сребърни, каменни, дървени ала бала и какви цени са. Един колега утре има РД и ми се ще да го израдвам :D

Загорчо, ако четеш тука искам утре да ми се правиш на изненадан, че голем бой ще има!!


Чет Юни 17, 2010 9:30 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
makaveli написа:
ще изпозлвам темата за да не отварям нова и само да спамя:)

интересуват ме абонаментни карти за следващия сезон, има ли такова нещо вече в продажба или преди лицензирането на стадионите нищо не се знае?

също ме интересува има ли ВИП, сребърни, каменни, дървени ала бала и какви цени са. Един колега утре има РД и ми се ще да го израдвам :D

Загорчо, ако четеш тука искам утре да ми се правиш на изненадан, че голем бой ще има!!


Говорих с футболния клуб, но още не са решили дали ще има такива карти за следващия сезон. На тях им се иска да ги махнат, но пенсионерите ще писнат, а аз им казах че ако е само за пенсионери не е сериозно и НКС няма смисъл да се занимава, така че ги оставих да мислят. Като решат ще ви информирам.

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Чет Юни 17, 2010 11:39 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.