Автор |
Съобщение |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13190 Местоположение: SOFIA
|
 "Славия" - "Лудогорец"
Ако Демби не забели задни части на Кирето (аз мисля, че така ще стане), имаме шансове с тактика "опълченци" да измъкнем 0-0, защото Лудогорец играе открит футбол.
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Нед Мар 08, 2015 10:15 pm |
|
 |
petttto
Току що регистриран
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 7:53 pm Мнения: 10
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
 Донякъде беше прав. 
|
Чет Мар 12, 2015 8:15 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4218 Местоположение: София
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Иван Колев се колебае за млад полузащитник
Треньорът на Славия Иван Колев още не е сигурен на какъв състав да заложи срещу шампиона Лудогорец утре, съобщава „7 дни спорт“. Наставникът на „белите“ ще решава до последно дали да пусне в игра халф Владимир Семерджиев.
Младокът впечатли през есента с няколко силни мача, но все още му липсва опит, което на моменти му пречи сериозно. Очаква се днес след последната тренировка на тима да стане ясен и титулярният състав. В последните месеци имаше сериозен интерес към Семерджиев. С игрите си за родния си клуб халфът стана и младежки национал.
Венци Стефанов: Играем за победа срещу Лудогорец
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов е категоричен, че тимът ще се хвърли на сто процента срещу шампиона Лудогорец в съботното домакинство.
"Загубихме ритъм от това, че не играхме срещу Хасково. Не беше особено приятно. Момчетата ще се хвърлят и ще играят в този мач с Лудогорец. Убеден съм в това", категоричен бе босът на белите пред "Тема Спорт".
"Надявам се, че ще стане добър двубой. За нищо или за нещо, Славия ще играе за победа. Това е във всеки един мач независимо от противника", добави членът на Изпълкома.
Ръководството на столичани се надява, че днес най-после ще може да картотекира последното си ново попълнение - десния бек Пламен Крумов. Той има проблеми с документите си. Както е известно, бившият защитник на "Левски" бе пред трансфер в ЧФР Клуж, но румънската федерация забрани на клуба да картотекира нови попълнения и преминаването му се провали.
Сега обаче от футболния съюз на северните ни съседи бавят всички необходими документи на Крумов. Старши- треньорът Иван Колев се надява, че ще може да го използва, тъй като Цветомир Панов е наказан. Той не успя да изтърпи санкцията си, тъй като двубоят с Хасково не се състоя.
_________________
|
Пет Мар 13, 2015 2:07 pm |
|
 |
KIRIL
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:58 pm Мнения: 515
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
0:1
|
Пет Мар 13, 2015 5:02 pm |
|
 |
white_man
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 12:16 pm Мнения: 1395 Местоположение: SILISTRA
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Идете на стадиона,не се помайвайте...годините минават,Славия е вечна !
_________________ От Силистра до София има една философия! Всеки трябва да я знае ! "САМО СЛАВИЯ" ! Това е !
САМО СЛАВИЯ ! Въпреки всичко и въпреки всеки !
|
Пет Мар 13, 2015 9:12 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Според мен можем да вземем нещо от мача, ако не се лигавим.
|
Пет Мар 13, 2015 10:52 pm |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7264
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Георги Петков 17 Костадин Дяков 26 Димитър Везалов 71 Диего Фераресо 70 Пламен Крумов 45 Славчо Шоколаров 35 Иван Вълчанов 6 Касаи Кристиан 33 Карлос Фонсека 7 Джереми Манзоро 99 Радослав Василев
|
Съб Мар 14, 2015 1:49 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Класа сме 
|
Съб Мар 14, 2015 6:11 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4218 Местоположение: София
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
Димитър Везалов.
_________________
|
Съб Мар 14, 2015 6:15 pm |
|
 |
atm
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm Мнения: 1749
|
 Re: "Славия" - "Лудогорец"
стойте си у къщи
|
Нед Мар 15, 2015 9:19 am |
|
 |
|