Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:44 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 "Берое" - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение "Берое" - "Славия"
19.10 . Сериозен тест за нас и се надявам да затвърдим играта си като силен гост и да не загубим.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Окт 06, 2019 12:25 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Берое показва различни лица като домакин и като гост. В гостуванията тръгнаха мощно с победи над "Ботев" (Вр) и "Левски" и после се счупиха. като домакини пък загубиха от Лудогорец и от тогава станаха машина. Виждам, че вече 14 поредни мача нямат равенство и е време за тях да запишат и такъв знак.
Ние пък се надяваме да продължим с добрите игри и да ги изненадаме. Но и хиксът не е лош за нас.
EDIT 16X19

Бандаловски пропуска мача поради контузия, а Александър Василев е наказан. Лошата новина е, че всичките им болни отпреди седмица и контузени са на линия за мача.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Окт 06, 2019 1:24 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Централният защитник на Славия Милен Гамаков похвали сериозно атаката на Берое преди мача между двата тима под Аязмото в понеделник.

"Берое е доста добър отбор. Имат качествени изпълнители в лицето на Камбуров и Йосипович. Камбуров е много силен в играта с глава. Когато има центриране, е много трудно да се ориентираш около него, да го блокираш. Двамата са типични голмайстори и вкарват много.

По крилата също разполагат с добри футболисти в лицето на Вандерсон и Педро Еуженио. Там наистина има доста класни играчи с опит и 6 чужбина. Трябва да играем добре тактически, за да откраднем нещо. Нашите възможности ще бъдат на контраатаки", каза Гамаков пред Диема спорт.

"Откакто играя футбол, доста пъти съм сменял позициите си на терена по настояване на треньорите. Като малък съм играл като нападател, след това халф. Първите ми стъпки като централен защитник бяха доста късни, вече бях станал професионален футболист.

Това стана по настояване на тогавашния ми треньор Димитър Димитров-Херо в Черноморец Бургас. Още няма да забравя неговите думи, развивай се като централен защитник, защото там имаш по-хубави характеристики, отколкото като вътрешен халф. За мен винаги е радост да съм на терена. Това ме прави щастлив", каза бранителят на белите.

Относно излизането си в чужбина, в полския Лехия Гданск, той сподели:

"Всеки човек прави добри и грешни решения в живота си. Радвам се, че преминах в един гранд в Полша като Лехия Гданск. Бях на 22 години и тогава получавах съвети, че може би не съм готов, но не съжалявам. Грешките намирам в себе си, че не бях достатъчно твърд характер. Много искам пак да изляза да играя в чужбина, за да докажа първо на себе си, че могат да оправя грешките от миналото си", каза Гамаков.

"В Славия вече не сме толкова млади състезатели. Повече започват от 22-24 години. Само в България смятаме, че на тази възраст сме млади, а в Европа играчи на по 17 и 18 години правят фурор.

Трябва да променим мисленето си. Трябва да се поема по-голяма отговорност. Загорчич е доста добър треньор. Той ни подсказва не само психически, но и ни насърчава и мотивира. До него винаги можеш да се допиташ за съвет. Дава много такива особено на нас, защитниците", заяви още Милен Гамаков.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Окт 19, 2019 12:48 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Ако бием, влизаме в 6-цата :D

_________________
Изображение


Пон Окт 21, 2019 8:14 am
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Берое играе сполучливо срещу Славия в последните години. Отборът от града на липите няма загуба в 8 поредни мача срещу този съперник - 4 победи и 4 равенства. За последно “белите” триумфираха на 26 октомври 2015 година, когато се наложиха с 2:1 в Стара Загора. Това е единствената победа на най-стария столичен клуб от най-скорошните 17 шампионатни мача срещу Берое.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Окт 21, 2019 9:29 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
13. Георги Георгиев, 4. Петър Патев, 15. Емил Виячки, 38. Милен Гамаков, 83. Христо Попадийн, 8. Славчо Шоколаров, 10. Янис Карабельов, 11. Радослав Кирилов, 71. Емил Стоев, 35. Георги Йомов, 33. Галин Иванов

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Окт 21, 2019 6:16 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Чудесен мач за нашите и вече, след първата половина от редовния сезон, сме в шестицата. Контузиите намаляха и вече се вижда, че разполагаме с добро отборче, което може да доставя радост на феновете. Дано не изпуснем ритъм, с оглед на товма, че следващият мач е чак след 10 дни, но пък за съперника е след повече дори, така че очаквам да ги победим и да няма отпускане в редиците.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Окт 21, 2019 9:06 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
БРАВО!
Това се иска, бе момчета! Видя се, че може и без чужденци - продължавайте да се доказвате, вие го можете!
САМО СЛАВИЯ!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Окт 21, 2019 9:10 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Много добре изигран тактически мач, с дисциплина и старание. Това ни помогна да надиграем прехвалените "звезди" на Томаш по всички показатели. Повече удари, повече корнери, дори повече владеене на топката. Остава да покажем стабилност и при домакинствата, за да гоним първо шестицата, а после и четворката.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пон Окт 21, 2019 9:27 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Берое" - "Славия"
Дали Заги не сложи още един треньор на дръвника? :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Окт 21, 2019 9:28 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.