Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:19 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 ВРАТАРИТЕ 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ВРАТАРИТЕ
Интервю на Гошо за Канал 3

https://www.youtube.com/watch?v=r5pr85rhus0

ПС: Не знам дали тук е мястото, модераторът да прецени. Но темата с другите интервюта на Гошо е заключена.

_________________
Изображение


Чет Окт 10, 2019 9:37 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ВРАТАРИТЕ
SaKrAnTo 1913 написа:
Интервю на Гошо за Канал 3

https://www.youtube.com/watch?v=r5pr85rhus0

ПС: Не знам дали тук е мястото, модераторът да прецени. Но темата с другите интервюта на Гошо е заключена.


Където искате поствайте, не се срамувайте да отваряте и нови теми.
При много крайна нужда ние се включваме и съединяваме или разделяме теми.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Окт 14, 2019 6:38 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ВРАТАРИТЕ
Сухи мрежи (към 6 октомври 2019 г.)
6 - Милан Миятович - "Левски" (София)
5 - Ренан - Лудогорец 1945 (Разград)
4 - Георги Н.Георгиев - Славия 1913 (София)
- Густаво Бусато - ЦСКА (София)
- Благой Макенджиев - Дунав (Русе)
- Пламен Илиев - Лудогорец 1945 (Разград)
3 - Иван Караджов - Арда 1924 (Кърджали)
- Душан Перниш - Берое (Стара Загора)
- Красимир Костов - "Ботев" (Враца)


източник: bulgarian-football.com

Серията на Георгиев продължава, също както и тези на Илиев, Ренан, Бусато и Макенджиев. Водачът Миятович получи голове с Лудогорец и неговата серия спря. Това важи и за Караджов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Окт 16, 2019 4:48 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ВРАТАРИТЕ
Вратарят нa Славия Георги Георгиев е един от дебютантите в националния ни отбор, който е с нов селекционер - Георги Дерменджиев. 31-годишният страж заслужи доверието на бившия треньор на Лудогорец и "Левски", като ще се конкурира в "А" тима с Пламен Илиев и Николай Михайлов.

Георгиев успя да се утвърди на вратата на Славия, измествайки легендата Георги Петков и Антонис Стергиакис.

Привлеченият преди една година от Верея страж записа 12 мача за "белите" в 16-те кръга от първенството този сезон. Георгиев не е единственият вратар на Славия с повиквателна за национален отбор.

Другият "бял" страж, подготвян от треньора на вратарите Радостин Станев - Антонис Стергиакис (на снимката с Георги Петков и Радо Станев), отново е част от младежкия национален тим на Гърция.

20-годишният талант и съотборниците му гостуват утре в Единбург на Шотландия в ключов мач от евроквалификациите. Гърците са втори в групата със 7 точки от 3 мача. Шотландците имат само точка повече (8) от 4 изиграни двубоя до момента.

В момента Славия има и трети национален вратар. Юношата Никола Виденов е част от юношеския ни национален тим до 19 години, воден от селекционера Ангел Стойков. Tреньор в Славия му е Николай Чавдаров, който е част от щаба на Александър Димитров в младежкия ни национален отбор.

Талантите ни до 19 години в момента са нa европейска квалификация в Турция, като спечелиха първата си среща - 3:1 над Черна гора. В събота селекцията на Ангел Стойков играе с Армения, а на 19 ноември срещу домакина Турция.

Повиквателните нa тримата "бели" вратари не са случайни. Определено и селекционерите на различните национални гарнитури забелязват потенциала, а и израстването на кадрите на Славия, подготвяни от Радо Станев и Николай Чавдаров. Ветеранът Георги Петков, който е врял и кипял във футбола, също помага на колегите си с ценния опит, натрупан през годините.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Ное 15, 2019 11:44 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ВРАТАРИТЕ
Гошо Петков: Не мисля да спирам с футбола

"Все още ми се играе футбол и не мисля да спирам да играя любимата ми игра", това заяви за "Хоризонт" Георги Петков. Преди дни вратарят навърши 44 години и се радва на футболно дълголетие.

"Здрав съм, във форма съм. Дори и сега ми липсват тренировките. Не мисля да спирам. Ако съм здрав и нямам сериозни контузии, ще продължа да помагам на Славия с каквото мога. И аз съм бил млад играч и съм се отнасял с уважение към по-големите от мен. В Славия има много млади и талантливи момчета, които имат бъдеще. Не съжалявам за нищо в кариерата си. Радвам се на футболното си дълголетие. Семейството ми е здраво, аз съм здрав. Няма от какво да се оплача. Ще играя, докато мога и докато съм полезен. Пожелах успех на Георги Георгиев в "Левски". Той е имал уговорка при предложение, което му харесва, да напусне Славия. В "Левски" не е лесно, но той е юноша на този клуб и ще се справи", заяви Георги Петков.

_________________
Изображение


Вто Мар 17, 2020 6:32 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.