Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:14 pm



Отговори на тема  [ 286 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Следваща
 Как се представят (про)дадените наши които може да се върнат 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
http://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol/match-272015

Тук ще дават мача на Велковски.

Мускрон - Серкъл Брюж

Лига 1
Събота, 22.02.2020 от 21:00
СТРИЙМОВЕ

Силен мач за Велковски. Пак победа за Серкъл и вече са на заветното предпоследно място. Сега обаче следва домакинство на КАА Гент, които са втори в класирането и гостуване на градския съперник, който почти сигурно ще стане шампион.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Фев 22, 2020 6:59 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Според белгийски медии, за Велковски са платени 250 000 евро.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Фев 27, 2020 4:10 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Най-после победа за Ваалвайк, но без Велков

Ваалвайк направи обрат срещу Утрехт и постигна едва четвъртата си победа през сезона в Ередивизи. Стефан Велков беше в групата на домакините, но остана на пейката. Въпреки успеха с 2:1, Ваалвайк е твърдо на дъното в класирането с 15 точки - на цели 10 от 16-ото място и плейофите за оцеляване.

Отборът на Велков се озова в ролята на догонващ в 24-ата минута, когато точен беше Жирано Керк. В средата на второто полувреме Сила Соу изравни, а в 76-ата минута Дарън Маатсен донесе първата победа на "жълто-сините" през 2020 година.

В следващия кръг Ваалвайк ще гостува на Хераклес.

Велковски и компания отново изненадаха всички в Белгия

Мисията на Серкъл Брюж да се спаси от изпадане доскоро изглеждаше невъзможна, но отборът постигна 4 поредни победи и в момента е в най-добра форма в цялата Първа дивизия на Белгия. Снощи "зелено-черните" се наложиха с 1:0 над втория в класирането Гент, а бившият защитник на Славия Димитър Велковски отново беше титуляр и се представи на добро ниво.

Единственият гол в мача падна още в първата минута. След центриране от десния фланг топката беше отклонена към далечната греда, където Кевин Огас скочи най-високо и се разписа за шести път през сезона. Гостите имаха повече положения, но така и не успяха да се доберат поне до равенство.

Серкъл Брюж се изкачи на 14-о място и само за три седмици събра повече точки (12), отколкото в предишните 24 мача (11).

_________________
Изображение


Пон Мар 02, 2020 9:12 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Велковски беше на губещата страна в дербито на Брюж

Шампионът Брюж се наложи с 2:1 над Серкъл Брюж в градското дерби от 29-ия кръг на белгийското първенство. Бившият защитник на Славия Димитър Велковски игра цял мач за символичните гости, които бяха в серия от 4 победи, а днес оказаха сериозна съпротива на именития си съперник.

Резултата откри Ханс Ванакен в 39-ата минута след асистенция на Едуард Собол, а в 59-ата Крепин Диата удвои с далечен изстрел, който се оказа неспасяем за стража на Серкъл Брюж Ленарт Мозер. Почетното попадение за тима на Велковски вкара резервата Килиан Азар в добавеното време. Третият от братята Азар се разписа за първи път през сезона.

Серкъл Брюж е на 14-о място с 23 точки. В последния кръг от редовния сезон "зелено-черните" ще гостуват на намиращия се точно под тях в класирането Остенде.

_________________
Изображение


Съб Мар 07, 2020 11:35 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Валвайк загуби след като водеше с два гола, Велков не игра

Отборът на Валвайк допусна неприятна загуба с 2:4 като гост на Хераклес. Двубоят бе от 26-ия кръг на Ередивизий в Холандия. Този път българският бранител Стефан Велокв остана на пейката и не влезе в игра.

След тази победа Хераклес излезе на 8-ото място в класирането с 36 точки. Валвайк пък остава на дъното с 15 точки и все по-малки надежди за спасение.

Ради Димитров игра при равенство на Сепси

Отборът на Сепси направи равенство 1:1 като гост на Чиндия (Търговище) от 2-ия кръг на плейофа за изпадане в Румъния. Българинът Радослав Димитров записа пълни 90 минути за гостите, докато Стефан Велев не бе в групата за мача.

След това реми Сепси се намира на 2-ото място във втората осмица с 19 точки, докато Чиндия остава на предпоследното 7-о място с 14 точки.

_________________
Изображение


Пон Мар 09, 2020 1:39 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Петко Христов тренира под карантина

https://www.sportal.bg/news.php?news=832784

_________________
Изображение


Нед Мар 15, 2020 11:52 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Димитър Велковски: Яд ме е, че не взех участие при победата над "Левски" на "Герена"
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ena-583982

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Апр 04, 2020 9:21 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Костадин Велков от Германия: Отбори от трета лига събират по 17,18 хиляди на стадионите

https://dsport.bg/kostadin-velkov-ot-ge ... onite.html

Цитат:
„Не беше лесно да сменя Славия. Аз тогава бях на 29 години и не ми предстоеше тепърва страхотна кариера. Получавайки договор за 2 години от отбор като Кемницер, който е традиционен с чисто нов стадион и много фенове, което натежа много, за да дойда. Като бази и организация за тим от трета и преди това четвърта лига на Германия, малко отбори от България могат да се похвалят с подобно нещо.”

„Най-сладкият ми момент от кариерата ми е спечелването на Купата на България със Славия, защото бе неочкавано срещу "Левски". Преди да отида в Славия, бях в Нефтохимик и изпаднах, преди това пък с Локомотив София в окръжната, където също имам страхотни спомени и никога не бих забравил времето там. За равносметка ми е още рано. Опитвам се да си отдалечавам края на кариерата.”

_________________
Изображение


Сря Апр 08, 2020 7:35 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Код:
Бившият старши треньор на Славия Александър Тарханов ще остане в болница поне до края на седмицата заради белодробно възпаление.

"Ще остана в болница вероятно до края на седмицата. Имам температура и средно тежко двустранно белодробно възпаление. Направиха ми тест за коронавирус, който е отрицателен, но сигурно ще премина още един тест", каза Тарханов пред ТАСС.

Руският специалист бе начело на Славия през сезон 2015/16. В момента е вицепрезидент на арменския Пюник.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Апр 23, 2020 2:23 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Как се представят (про)дадените наши които може да се въ
Футболистът на нидерландския Валвайк, Стефан Велков, коментира ситуацията с коронавируса в Нидерландия, където футболното първенство бе прекратено при настоящото класиране.

"Тренирам индивидуално, но има информация, че тази седмица ще разрешат да се подготвяме на групи повече футболисти. Не е приятна цялата ситуация, но здравето на всеки един човек е най-важно", заяви Велков пред БНР.

"Много отдавна не съм играл с топка, а това ми липсва най-много. Ситуацията в Нидерландия е сравнително спокойна. Всеки гледа са спазва препоръките, когато е навън."

"Не съм обмислял вариант да се прибирам в България, когато настъпи това извънредно положение. Надявам се всичко скоро да се нормализира. Всеки един отбор, в който съм бил, има различен стил на работа, но определено свикнах с изискванията в Нидерландия и мога да кажа, че тук се чувствам страхотно. Имам амбиции да се развивам и един ден да заиграя на още по-високо ниво."

"Като юноша в Славия знаех за интерес от страна на Ювентус, но с подробности не съм запознат. За всеки футболист е мечта да играе в силно европейско първенство. Ако трябва аз да избирам, то най-много ми допадат шампионатите на Англия и Италия, където любим отбор ми е Милан", допълни бившият защитник на Славия.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Апр 28, 2020 3:00 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 286 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.