https://bfunion.bg/news/47232/0 XIII кръг
21 ноември 2020 г., събота, 12:15 ч:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - /пряко по Диема спорт/ 21 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил "Левски"":
ЦСКА (София) - "Левски" (София) - /пряко по Диема спорт/
21 ноември 2020 г., събота, 17:45 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/
22 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Черно море (Варна) - "Ботев" (Враца) - /пряко по Диема спорт/
22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Диема спорт/
22 ноември 2020 г., неделя, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/
23 ноември 2020 г., понеделник, 17:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) - /пряко по Диема спорт/
XIV кръг
27 ноември 2020 г., петък, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 28 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Диема спорт/
28 ноември 2020 г., събота, 14:15 ч:
Берое (Стара Загора) - "Левски" (София) - /пряко по Диема спорт/
28 ноември 2020 г., събота, 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - "Ботев" (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/
29 ноември 2020 г., неделя, 14:45 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Враца) - /пряко по Диема спорт/
29 ноември 2020 г., неделя, 19:45 ч:
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/
30 ноември 2020 г., понеделник, 17:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София) - /пряко по Диема спорт/
XI кръг - отложен мач
2 декември 2020 г., сряда, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) - "Ботев" (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ XV кръг
4 декември 2020 г., петък, 17:15 ч:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - /пряко по Диема спорт/
5 декември 2020 г., събота, 12:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Диема спорт/
5 декември 2020 г., събота, 14:45 ч:
"Левски" (София) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/
6 декември 2020 г., неделя, 12:15 ч:
"Ботев" (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/
6 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч:
"Ботев" (Пловдив) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/
6 декември 2020 г., неделя, 16:45 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/ 7 декември 2020 г., понеделник, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София) - /пряко по Диема спорт/
XII кръг - отложен мач
10 декември 2020 г., четвъртък, 17:30 ч:
"Ботев" (Враца) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ XVI кръг
11 декември 2020 г., петък, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/
12 декември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/
12 декември 2020 г., събота, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - "Левски" (София) - /пряко по Диема спорт/
13 декември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Диема спорт/
13 декември 2020 г., неделя, 17:45 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - /пряко по Диема спорт/
14 декември 2020 г., понеделник, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 14 декември 2020 г., понеделник, 18:15 ч:
ЦСКА (София) - "Ботев" (Враца) - /пряко по Диема спорт/
XII кръг - отложен мач
16 декември 2020 г., сряда, 17:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Диема спорт/
VIII кръг - отложен мач
17 декември 2020 г., четвъртък, 17:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/
източник: bulgarian-football.com