АГИТКА ?!?! или просто смех, смех !!!
Автор |
Съобщение |
Josif
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm Мнения: 1171 Местоположение: у дОма
|
Цитат: Много е лесно когато си първи да си на стадиона или залата- по трудно е когато е тежко ти да бъдеш с клуба си !!!
Абсолютно съм съгласен , но какво от това ?
Аз ще продължавам да си избирам мачовете , на които да ходя,ти ще продължаваш да ходиш на мачове,тези които до сега не са ходили на мачове пак няма да ходят и така.А и момчета не виждам какво толкова ви притеснява,че сме малко,все пак интелигентните привърженици в България не са чак толкова много.  Или както казва Благо : "Това е футболът.Животът продължава!" 
_________________ 100
|
Чет Мар 02, 2006 1:48 pm |
|
 |
C/\ABuCTA
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm Мнения: 2142 Местоположение: Под полите на Витоша
|
Стефан написа: Нашата Славия е виждала по 70 човека агитка из цяла Европа
То и това звучи смешно. Агитка като агитка е когато цял сектор на възраст от 5 до 50 години дерат гърло за отбора. За съжаление няма изгледи и ние скоро да направим такова нещо.
Важното е когато си на стадиона да викаш за Славия! Ако всички в този възрастов диапозон посочен по-горе идват с тази нагласа , то агитката ни никога няма да е от по 5-10 човека!
_________________
|
Чет Мар 02, 2006 5:40 pm |
|
 |
Стефан
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm Мнения: 864 Местоположение: София
|
C/\ABuCTA написа: Стефан написа: Нашата Славия е виждала по 70 човека агитка из цяла Европа То и това звучи смешно. Агитка като агитка е когато цял сектор на възраст от 5 до 50 години дерат гърло за отбора. За съжаление няма изгледи и ние скоро да направим такова нещо. Важното е когато си на стадиона да викаш за Славия! Ако всички в този възрастов диапозон посочен по-горе идват с тази нагласа , то агитката ни никога няма да е от по 5-10 човека!
Еми точно това е въпроса- но 90 % се скатават и люпят семки !!!
_________________
 
ВИНАГИ С ВАС !
|
Чет Мар 02, 2006 8:39 pm |
|
 |
100qn
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am Мнения: 1159 Местоположение: sofia
|
МНОГО ХУБАВА ТЕМЕ И СЪМ НАПЪЛНО СЪГЛАСЕН СЪС СТЕФАН
(/С\)
САМО СЛАВИЯ
_________________ ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха
|
Чет Мар 02, 2006 9:51 pm |
|
 |
Божо
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm Мнения: 2004 Местоположение: София
|
Вчера имаше някакви проблясъци, но има още много, какво да се желае.
_________________ 1913
|
Съб Мар 18, 2006 2:38 pm |
|
 |
SSFC
Пристрастен
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 10:31 am Мнения: 178 Местоположение: Sofia
|
Божо написа: Вчера имаше някакви проблясъци, но има още много, какво да се желае.
Като например...
Според мен вчера си беше агитката на супер ниво!
кажи кво има още да се желае..
_________________ SLAVIA DO GROB!!!
|
Съб Мар 18, 2006 2:42 pm |
|
 |
Xunep`ToH4e
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am Мнения: 2045
|
е чак пък на супер ниво не,прилично
срещу Родопа по-добре 
|
Съб Мар 18, 2006 3:33 pm |
|
 |
Божо
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm Мнения: 2004 Местоположение: София
|
SSFC написа: Божо написа: Вчера имаше някакви проблясъци, но има още много, какво да се желае. Като например... Според мен вчера си беше агитката на супер ниво! кажи кво има още да се желае..
Ако това, че 15 момчета се представиха добре е "супер нивото" на агитката, здраве му кажи! Къде бяха останалите 30??? Защо мълчаха през цялото време? Защо на дерби сме 50 души? Бил съм на мач, когато агитката на Славия беше 4-5 хиляди човека, които викаха и пееха през цялото време. Отделно сектор "А", където се викаше само "Славия" и "Бели". Защо трябва да съм доволен, че сега го правят 15? Паднали сте толкова ниско, че се равнявате по агитката на Локомотив!!!!!!! За мен, в най-лошия случай, критерии е публиката на "Левски". Видяхме я в четвъртък. Нищо особено, но поне пълен стадион и непрекъсната подкрепа....
_________________ 1913
|
Съб Мар 18, 2006 5:34 pm |
|
 |
SSFC
Пристрастен
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 10:31 am Мнения: 178 Местоположение: Sofia
|
Божо ами и аз това се чудя при положение че бахме вчера около 30 човека половината се скатаха и си гризеха ноктите,ама такъв е манталитета,не можем да ги накараме да си отпушат гърлата,ако имаш идея как да стане това сподели я!И за това сазах супер ниво щото 15 човека да викат нон стоп през целия мач и особено през 2 полувреме,за мен това е подкрепа на супер ниво!
Ти поне се развай че си имал това щастие да си виждал агитка на Славия 3000-4000 човека,аз и толко на стадиона не съм виждал в последно време!
Недей дава за пример "Левски",по-големи смешници от тях и чорбетата надали има!
Само Славия
_________________ SLAVIA DO GROB!!!
|
Съб Мар 18, 2006 6:49 pm |
|
 |
staev10
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 6:42 pm Мнения: 568 Местоположение: София
|
проблемите напоследък са ясни..имаме трагичен безидеен отбор..напълно ограничени футболисти..никаква идея какво ще се прави в бъдеще..за цели да не говорим че става смешно.
искам за пореден път да кажа че треньорут при които отборът имаше облик беше оларевиц колкото и да го плюете може да не е перфектен но отборът играеше истнски футбол тогава,ако си спомняте от началото не вървяхме добре в класирането но на човек му се ходеше на мач защото играеше интересен отбор от които можеше да очакваме както спектакъл така и слаба игра естествено..а сегашното състояние на отбора е направо безнадеждно,по точно отблъскващо, докато живеех в бг ходех на почти вс мач,и съм виждал 3000,4000 и тн човека
смешното е че тогава пак бяхме на това равнище в класирането,а имаше хора,сега какво можеш да очакваш от тролейте и другите на терена. радваме se ако наще с желание играят..искаше ми се да се чуе поне един път ей добър мач или нещо такова ама няма..пак ще си мечтая както и вс правим
на нашия отбор в момента пише с големи светещи букви:
БЕЗ ЦЕЛИ
и
ВСИчКИТЕ НИ ИГРАчИ СЕ ПРОДАВАТ,ВЗИМАЙТЕ..ИЗБЕРЕТЕ СИ
л :идея: :идея:
|
Съб Мар 18, 2006 8:31 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|