Славия взима Милиев през зимата
Макар че остават три месеца до паузата на шампионата, ръководството на Славия вече готви сериозен трансфер.
"Белите" желаят да привлекат централния защитник на Локо Пловдив Йордан Милиев. Шефовете на най-стария столичен клуб дори са провели разговори с хора от щаба на "смърфовете" преди и след срещата между Славия и пловдивските "железничари" през миналия уикенд.
Както е известно, ръководствата на двата клуба и в частност президентите Венцеслав Стефанов и Галя Топалова са в отлични отношения. През миналата зима в Овча купел пристигнаха Зоран Златковски, Георги Самокишев и Радослав Анев, а към Лаута поеха Петър Кюмюрджиев и новия капитан на "черно-белите" Георги Мечечиев.
От началото на сезона "белите" изпитват огромни проблеми в защита. Капитанът Йордан Петков бе опериран и ще отсъства до края на годината, същата съдба сполетя и Радослав Рангелов, а като се имат предвид възрастта на Владимир Иванов и непостоянството на Боби Павлов, проблемите за Стевица Кузманоски са наистина сериозни.
Вратарят на Славия отказал на "Левски"
Вратарят на Славия Йордан Господинов е имал оферта от "Левски" преди началото на първенството, но я отказал. Той призна това на брифинг в студио "Дерби".
"Изключително доволен съм от ръководството на Славия и искам да си изпълня договора, който е за още година и половина. Шефовете са много коректни, нямам никакви пертенции към тях", каза Господинов.
Той коментира и издънката срещу Миньор в последния кръг. "Получи се мач с две различни полувремена. През първото ние бяхме отборът, който превъзхождаше съперника и имахме повече положения за гол. Не мога да разбера обаче какво се случи през второто полувреме", заяви вратарят на "белите".
bravo dancho,bravo gospodinov
mn me izkefi kato go prochetoh tova
inache Pietrobon ot Pirin nqma da ni doide zle
