Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:54 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Една закъсняла дискусия 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение 
Гласувайте само според вас, а не според някой друг ваш познат или телевизия, радио, вестник и подобни защото няма да зачитам гласа ви.
НЕ АГИТИРАЙТЕ за никого и срещу никого.

zissko написа:
И все пак класирането за първият кръг как е :?:

Утре, може още някой да се сети да гласува.
fisher96 написа:
Нямаше почти никакви промени и окончателно класиране за сезона 2005/06 г. стана:
1. Димитър Рангелов 662 точки - носител на приза "Любимец на публиката" за сезон 2005/2006
2. Джовани Сперанца 265 точки
3. Веле Иванович 245 точки
4. Армен Амбарцумян 220 точки
5. Благой Георгиев 170 точки
6. Асен Караславов 163 точки
7. Мартин Керчев 101 точки
8. Янко Вълканов 84 точки
9. Тодор Колев 80 точки
10. Йордан Петков 78 точки
11. Радослав Рангелов 66 точки
12. Борислав Павлов 50 точки
13. Петър Кюмюрджиев 48 точки
14. Ангел Стойков 39 точки
15. Димитър Воденичаров 31 точки
16. Георги Мечечиев 25 точки
17. Мартин Стефанов 20 точки
18. Димитър Стефанов 14 точки
19. Игнат Дамянов 13 точки
20. Илиян Трифонов 6 точки
21. Бал. Де Грегорио 4 точки

Познайте с колко точки щеше да е Митко ако се изчисляваха и стотните :twisted:

Каталожния номер на в-к Славия :)
fisher96 написа:
Според мен valio1996 е гласувал много неправилно и не трябва да се зачита този глас. А altafini за кой щеше да гласуваш? Интересно ми е дали ще настъпят някакви размествания , но едва ли от 2 гласа.

Altafini написа:
За Мартин Керчев, но и Боби Павлов в оня мач игра много добре вкара 2 гола на Бирои :lol:

fisher96 написа:
Имам предложение да се броят и стотните и в края на първенството да се закръгляват.

bodzhov_zv написа:
Стотните не се смятат, защото първоначално използвахме формата за анкетите. Тя не смята стотните и затова го вкарахме и в правилата. С течение на времето отпадна анкетата като инструмент, защото технически може да има само 10 опции при 14 играча. И то стана все едно сме си гласували в тема, защото се гласуваше за всички. Освен това анкетата е много лесно манипулируема. Ако някой ентусиаст реши може да се регистрира 50 пъти и да си направи носител на приза, който си иска. Така все пак можем в по- голяма степен да се предпазим и да направим поне малко по-трудна задачата на такива хора.
fisher96 написа:
bodzhov_zv написа:
Можете да си ги припомните ТУК.

Това не съм го видял навреме :?

Имаше тема за предложения, която вися повече от два месеца. Беше линкната към миналогодишната централна тема, седя на първа страница повече от 6 седмици. Преди началото на шампионата я заключих, за да може да се избегне точно това поставяне на съмнение на правилата, при това в момент, в който надпреварата е стартирала. Защо тогава не дадохте предложенията, а изчакахте новото издание да започне?
Както lureno19 започне да ги изчислява, така ще продължим занапред. Технически е същото, на практика ще се получават разлики от 2-3 точки в генералното класиране за цяла година.

Ще изчислявам стотните но само на моя комп, ако се получат големи разлики за някой играч ще ви уведомя.

beli_bogove написа:
не съм убеден, че може да се докаже кой кой е и бил ли е или не е бил на даден мач.

И аз мисля, че това е невъзможно.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Сря Авг 16, 2006 8:21 pm
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.