Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 25, 2024 11:09 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Дискусия за правилата на играта за сезон 2008/2009 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Отговори с цитат
Мнение Дискусия за правилата на играта за сезон 2008/2009
1. Предлагам ако хвана някой три пъти да участва с две или повече прогнози да го отстраня от играта. Не ме интересува дали са различни. Писна ми всеки път да ви трия повторното, дори потретното прогнозиране, можете и сами да си го изтриете. :evil:
2. Кой ще пише по един пост в началото на мачовете, има ли желаещи или ще продължаваме в стила на Васко и Кикиньо? :wink: Така много точки мога да натрупам. :twisted:
3. Предложения относно точкуването и начина на провеждане на играта имате ли?

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Сря Окт 22, 2008 8:08 pm
Докладвай
Профил ICQ YIM WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 1:02 am
Мнения: 330
Отговори с цитат
Мнение 
1 - Неприятно е когато даден човек дава по няколко пъти прогнози за един и същ мач, а когато това стане в няколко мача то това според мен означава, че е умишлено и затова съм ЗА!
2 - Тук вече наистина реалността на последната прогноза е под голям въпрос и затова ти предлагам когато имаш възможност заключвай темата когато започне мача, а ако нямаш възможност то всеки участващ в играта може да напише нещо за мача в първите му минути за да не може да се поправи последната дадена прогноза без да се види едита.Например последния кръг добре е станало, пича е написал вече е 0:1 и по този начин не може да се подправи последната прогноза без да се види.
3 - Точкуването е добро, единственото което според мен може да се промени е вместо 5 за точен да се дават 3 точки, защото си мисля, че не няколко точни резултати, а повечето познати знаци трябва да правят разликата в класирането.

Пиша по темата, защото обичам да давам прогнози, но също така обичам и всичко да е точно.Не си мислете, че ми е за наградата, играя за удоволствие...


Сря Окт 22, 2008 11:50 pm
Докладвай
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 7:48 pm
Мнения: 253
Местоположение: kadeto si iskam
Отговори с цитат
Мнение 
то па и награда ли има :D


Чет Окт 23, 2008 7:11 am
Докладвай
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение 
Преди известно време предложих първия, който е дал точната прогноза за краен резултат, да получава точка, две или три бонус. По този начин ще има стимул за участниците да не чакат последния момент за да дадат прогнозите си.


Последна промяна Tony Adams на Чет Окт 23, 2008 2:28 pm, променена общо 1 път



Чет Окт 23, 2008 8:31 am
Докладвай
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Отговори с цитат
Мнение 
Абе аз като имам възможност поглеждам последния каква прогноза е дал, хвана ли някой направо ще го изхвърля завинаги от играта. Заключвам след мачовете.
Някои нарочно изчакват до последния момент за да разберат състава, дали няма контузени и т.н. Други пък си коригират прогнозите точно преди мача.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Чет Окт 23, 2008 10:17 am
Докладвай
Профил ICQ YIM WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение 
Аз съм ЗА отстраняването. Аз давам прогнози просто за кеф. Но не мисля,че е редно по каквато и да било причина,да се мами в играта.Като играем нека да е честно.По-голямо е удоволствието така,но това си е лично мое мнение де.Има хора на които пък им доставя удоволствие нечестната игра.Затова по живо по здраво и вън от играта.Не може за едните така,за другите иначе.

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Чет Окт 23, 2008 3:54 pm
Докладвай
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
За другите случаи не знам, но за Васко не сте прави. Човека от самото начало на играта си дава прогнозата последен около час преди мач. Забелязал съм, че никога не ги променя. Де факто той прави това последно мнение, за което става въпрос.


Пон Окт 27, 2008 6:34 pm
Докладвай
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 6:39 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Мнение 
Всеки има право да си дава прогнозата когато си поиска. Не мисля, че някой си поставил като фикс идея да печели, дори използвайки нечестни начини. Играта е оспорвана, а аз се надявам White Avalanche да спре да дава точни резултати :lol: :lol: :lol:


Пон Окт 27, 2008 7:12 pm
Докладвай
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Отговори с цитат
Мнение 
SlaviaBavaria написа:
3 - Точкуването е добро, единственото което според мен може да се промени е вместо 5 за точен да се дават 3 точки, защото си мисля, че не няколко точни резултати, а повечето познати знаци трябва да правят разликата в класирането.


Да, но идеята на играта е, не просто да печелиш точки, а да познаеш ТОЧНИЯ резултат. Съответно щом си успял да го познаеш, трябва да взимаш повечето точки.

А за White Avalanche - явно звездите му го говорят :lol:

_________________
Изображение


Вто Окт 28, 2008 5:23 pm
Докладвай
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Отговори с цитат
Мнение Re: Дискусия за правилата на играта за сезон 2008/2009
lureno19 написа:
2. Кой ще пише по един пост в началото на мачовете, има ли желаещи или ще продължаваме в стила на Васко и Кикиньо? :wink: Така много точки мога да натрупам. :twisted:

Какво ми е на стила и какво против имаш, че нещо не се сещам???
Не си спомням да съм си променял прогноза, ако се случило за тези вече доста години, то да е било максимум един път!
А това, че си пускам прогнозота непосредствено преди мача не виждам с какво ти пречи???
Кажи ми точно какво против имаш?

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Сря Окт 29, 2008 8:02 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.