Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:08 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Дискусия за регламента на играта през сезон 2009/2010 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение Дискусия за регламента на играта през сезон 2009/2010
До започването на играта с прогнози за новия сезон можете да давате предложенията си за промени на правилата. Моля потребителите за смислени предложения и хората от екипа за обосновани отговори "за" или "против" съответните препоръки.
Сега действащият правилник можете да намерите ТУК.


Последна промяна seth на Съб Юли 10, 2010 12:54 pm, променена общо 1 път



Нед Юни 28, 2009 1:28 am
Докладвай
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Отговори с цитат
Мнение 
Предлагам в регламента да се включи и познаване на голмайсторите и за всеки улучен голмайстор да се начислява по една точка.

Ако примерно спечелим срещу говедата с 3:0 :lol: , а Тошко вкара два гола и Бебето един, позналият да получава три точки бонус.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Сря Юли 15, 2009 11:18 am
Докладвай
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
Водещият на играта не се включи в дскусията, затова предложението ще го разгледаме в движение. Давайте прогнозите с голмайстори, като упоменете кой ще е първият наш голмайстор в мача (имам нещо предвид).


Вто Авг 04, 2009 7:17 am
Докладвай
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
И така. Най - после изкристализира една идея относно предложението на Петър Дяков.
Така дадено неговото предложение малко трудно може да се инкорпорира към играта, защото отчитането на резултатите става доста продължителен труд и едва ли някой би се навил да го полага редовно.
Има и един друг момент - голмайсторите на отбора почти винаги са едни и същи и не е изключно някой потребител с 30 прогнози 3:0 - Колев, Жуниор и някой - си да спечели значката без да е хванал нито един мач като знак или резултат.
Затова пристъпваме към следното решение така че идеята на Петър Дяков да бъде уважена подобаващо, а и да разнообразим малко форума и игрите в него.
Стартираме паралелна игра с прогнози за първи голмайстор. Гласуването ще се извършва в темата с прогнозите за мача. Ще се води отделно класиране, като за познат първи голмайстор - нападател ще се присъжда 1 точка, за халф 2 точки, за защитник 3 точки и за вратар 20 точки :D . Има един такъв момент - в съвременния футбол постовете са малко размито понятие, затова ще използваме разпределението по постове на официалния сайт на клуба. Хубаво или лошо, вярно или невярно - това ще е меродавното за постовете на футболистите, за да не изпадаме в ненужни препирни.
Ще има отделна награда, която още не съм измислил каква да бъде, но като цяло ще е някакъв сувенир или нещо такова, свързано със "Славия", което по никакъв начин не отстъпва на значката като стойност - емоционална, материална и пр.

Все още сме в началото, така че резултатите от тази паралелна награда може да се вкарват в генералното класиране на основната игра с прогнози, но по каква схема и как и дали - това не мога да реша сам, трябва да се включат още хора както от екипа, така и от НКС, защото не смятам, че промяната на регламента трябва да е еднолично решение.


Нед Авг 09, 2009 3:36 pm
Докладвай
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Отговори с цитат
Мнение 
Петър Дяков написа:
Предлагам в регламента да се включи и познаване на голмайсторите и за всеки улучен голмайстор да се начислява по една точка.

Ако примерно спечелим срещу говедата с 3:0 :lol: , а Тошко вкара два гола и Бебето един, позналият да получава три точки бонус.


Кой ще ги прави тия точки?

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Нед Авг 09, 2009 5:06 pm
Докладвай
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
Паралелното класиране ще го правя аз докато не се появи някой желаещ да го прави редовно. На теб и играта с резултатите ти е доста като ангажимент и не можем да го искаме от теб.


Нед Авг 09, 2009 5:12 pm
Докладвай
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Отговори с цитат
Мнение 
Ти имаш много повече работа, аз бих предложил паралелното да го води някой от редовните участници в играта. Ако някой има желание разбира се - примерно valery доста ми помага в последните две години, той обикновено последен дава прогнози и следи за последните мнения преди мача.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Нед Авг 09, 2009 5:18 pm
Докладвай
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
lureno19 написа:
Ти имаш много повече работа, аз бих предложил паралелното да го води някой от редовните участници в играта. Ако някой има желание разбира се - примерно valery доста ми помага в последните две години, той обикновено последен дава прогнози и следи за последните мнения преди мача.


Ако някой има желание, нека пише в тази тема или до мен на лични.


Вто Авг 11, 2009 3:45 pm
Докладвай
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Отговори с цитат
Мнение 
Забелязах, че не всички участници казват първи голмайстор, дали има смисъл от тази промяна? На мен лично не ми хареса, да си призная все пак... Може и да има такава, но не трябва накрая да се събират точките.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Вто Авг 11, 2009 7:20 pm
Докладвай
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение 
Не всички четат темите и затова не знаят. А иначе по идея това си е допълнителна игра с отделно класиране.


Сря Авг 12, 2009 9:28 am
Докладвай
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.