Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:46 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 ВАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА АНКЕТАТА ЗА ЛЮБИМЕЦ НА ПУБЛИКАТА 

Отрази ли крайното класиране реалният принос на играчите?
Абсолютно 52%  52%  [ 11 ]
Почти 33%  33%  [ 7 ]
Не 14%  14%  [ 3 ]
Общо гласове : 21

 ВАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА АНКЕТАТА ЗА ЛЮБИМЕЦ НА ПУБЛИКАТА 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12883
Местоположение: SOFIA
Мнение ВАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА АНКЕТАТА ЗА ЛЮБИМЕЦ НА ПУБЛИКАТА
Дайте вашите предложения за провеждането на анкетата през сезон 2005/2006!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юни 01, 2005 8:39 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Az glasuvah za NE za6toto spored men 2-3ma glasuvat za Blago bez dori da znaqt kak e igral!Imena nqma da spomena puk i mnenieto e samo moe i nikoi ne angajiram s nego 8) !

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Сря Юни 01, 2005 1:24 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12883
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Да, но това няма как да се предотврати. Той е любимец на публиката и гласуванията за него са закономерни. Аз питам за чисто техническите аспекти на анкетата и за вашите предложения.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юни 01, 2005 3:47 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 3:18 am
Мнения: 73
Местоположение: STOCKHOLM,SWEDEN/SOFIA,BG
Мнение 
Почти... Щеше да е абсолютно, ако не беше последният кръг... Трябва за догодина да се направи така, че ако има по- малко от 10 гласа- точки да не се присъждат. Така няма да има такива аномалии.

Иначе тази класация е много добро начинание, радвам се, че стигна до край! Много често в този форум инициативите не се довеждат до финал!

_________________
POZDRAVI!


Чет Юни 02, 2005 10:16 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 2:05 am
Мнения: 443
Местоположение: Славия е супер тим на света непобедим
Мнение 
Почти - защото доста често някои от номинираните получаваха гласове не по заслуги а по симпатий*, според мен анкетат следващия сезон трябва да се проведе в същия формат като се добави и отговор "НИКОЙ" защото доста често (в последните мачове) никой не заслуваше да се гласува за него (поне според мен)

* - дано има такива и този сезон като Благо и Чаво за които може да се гласува по симпатий

_________________
Славия е супер тим
на света непобедим


Който Славия мрази
под нас да лази


Пет Юни 10, 2005 11:45 pm
Профил ICQ WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12883
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Прави сте, че имаше такива гласувания по симпатии за Чаво и Благо, но пък имаше също толкова "необосновани" гласувания и за такива играчи, които влизаха за по 2 минути.
Важното е, че вече имаме и награда и можем да се похвалим с първата успешно и докрай проведена анкета за любимец на публиката. Надявам се сега когато вече има награда и връчването и е въпрос на дребни доуточнявания, да се активизирате в предложенията и в гласуванията през следващия сезон.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Юли 14, 2005 12:35 am
Профил WWW
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Важното е през новото първенство анкетата да се провежда редовно и след края на сезона наградата да се връчи на победителя. Мисля, че самата награда като дизайн е изключително ефектна (вероятно вече сте видели снимката), пък и си е наша - славистка. Предложението на Мартина за гласовете е добро, но предвид малкия брой участващи (засега) потребители ми се вижда неприложимо на този етап...

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Сря Юли 20, 2005 4:09 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12883
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Що се отнася до редовното провеждане- няма грижи за това. Пък и това беше пробно, предстои пълен сезон и награда, която е на базата на цялостното представяне.
Само трябва да натъкмим регламента до 6-ти и да не се пипа до края на анкетата. Сега имаше някои промени в ход, защото имаше нужда от изчистване.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юли 20, 2005 4:34 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Проблемът се състои в това, че гласуваме за футболисти в мач, който не сме гледали. Още от началото идеята не ми хареса 100%, а 90%, именно, защото се гласува наизуст. Аз лично не съм гласувал за нито един мач, на който не съм присъствал. Трябва да помислим, как да бъде максимално обективно.

_________________
1913


Сря Юли 20, 2005 6:48 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12883
Местоположение: SOFIA
Мнение 
По принцип всички анкети за Футболист №1, Стругар №1, Клошар №1, Мъж №1, Жена №1 и т.н. имат много субективен характер. От това няма как да се избяга. Класацията е за любимец на публиката и като такава няма претенции да бъде експертна. Някой може да не спира топката правилно, но пак да е любимец на публиката и да бъде избран за такъв... Добре би било повече хора да ходят на мачовете, но как да става гласуването? Да се дават разписки на стадиона ли? Срещу билет за мача ли? В цял свят, всички фенклубове провеждат такива анкети и те са представителни. Никъде няма условия за гласуване, които не могат да бъдат доказани. За играч Н1 на Юнайтед избрахме Хайнце. Странен избор, нали? Гласувах всеки месец в тяхната класация, въпреки че не съм гледал мач на Юнайтед на живо от 2 години. Но никъде в регламента нямаше такова изискване да гласуват тези, които са ходили. Защото няма как да се докаже.
Ако питате мен трябва да има възможно най- много гласове, пък ако ще да са ходили на мач. Пак е нещо- по- добре да не си ходил на мача, но поне да влизаш във форума, отколкото да не те е грижа въобще за Славия.
Сега предлагам опциите в анкетата да станат поне 14, за да може да се слагат всички имена, иначе става по- трудно за администриране. А и така все пак има някаква анонимност и съответно по- голяма активност, отколкото когато се гласува с мнения. Хората в България не обичат да изразяват позицията си гласно, ако тя е различна от модерната в момента.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Юли 21, 2005 12:13 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.