Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Май 30, 2024 3:03 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 fenski atributi? 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12926
Местоположение: SOFIA
Мнение 
spored edno sociologi4esko prou4vane na firmata v koqto ba4kam nie ve4e sme na 4to mqsto po populqrnost v sf sys 1.9%.t.e. ima 22000 slavista v sofiq.tuk vlizat i jenite,decata,starcite-t.e. pove4eto sa nezainteresuvani ot futbola,no kazvat 4e sa ot slavia.ima kym 14000 slavista,koito aktivno se interesuvat ot problemite na otbora.samiqt fakt,4e v na6iq sait sa registrirani 60-70 4oveka e pokazatelno.
trqbva ne6to da se napravi,aktivno da se raboti po vyprosa s populqrizaciqta na otbora...ako primerno,slaviq se premesti v nqkoi provincialen grad,koito e futbolen,no nqma otbor -na ma4ovete 6te hodqt po10000-15000 du6i.no nie ne trqbva da dopusnem tova.no rano ili kysno,na nqkoj sobstvenik moje da mu hrumne podobna ideq.velbyzhd,olimpik galata-tova sa samo primeri...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Ное 17, 2003 2:31 pm
Профил WWW
Мнение 
vzeh si stra6en 4asovnik na slavia ot magazina na alabin.tova pokazva, 4e moje da ima takiva atributi, kogato ima jelanie da se praviat takiva ne6ta.tova, koeto mi kazaha, 4e 4akat 6alove na slavia,sega gi pravili.moje li NKS da potvqrdiat tova ili e samo tqrgovski kiorfi6ek?beli!


Сря Ное 26, 2003 12:03 pm
Мнение 
Пичове, прави сте да си задавате тези въпроси.Тук трябва да кажа , че това е работа на фен клуба и ръководството на клуба.
Ние сме клуб, който трябва да го възкресим, защото Славия е легенда и никой от нас не иска тази легенда да завърши с ``кофти`` край.
Значи набелязвам Ви някои точки по които трябва да се работи и то от млади надъхани пичове за, които Славия е всичко.
1.Парите от сувенири кой ги събира и къде отиват след това? -Трябва да има непрестанен оборот на такива материали макар и дребни.
Тук влизат значки, ключодържатели, шапки, шалове, часовници и т.н. и т.н.
2.ЦЕНИ НА БИЛЕТИ !!!!!!!!??????? Входа трябва да е безплатен поне за 5
години. В Ловеч Бургас Надежда и на някой други места това е обичайна практика, защо не и тук??????
3.Стига вече продажби на мачове на цска и "Левски". Това е най-големият бич за изстрадалото слависко сърце просто СТИГА!!!
Тази точка може да е на първо място .Играят това което могат ако са по-добри да бият, ако са по-слаби да падат. Няма нищо лошо да паднеш това е спорт винаги ще има победители и победени. Реал също пада с футболисти за около 250 млн евро.
4.ЮНОШИ ЮНОШИ ЮНОШИ- знаете ли разликата м/у юношата и наемника. ЮНОШАТА Е СЛАВИСТ СЪС СЪРЦЕТО СИ!!! наемника взима заплата изтича му договора и си заминава.Много се радвам, че в момента в Славия играят наши юноши.От 25 години съм на стадиона
4-5 юноши никога не сме имали в първият отбор!!!!!Това добре.
Да се върнем на публиката - нашата публика е от друга мая. Трябва да се охажваме взаимно. Знаете ли, фен клуба може да направи ``тарикатски`` коледни картички с шарж за Славия и да ги разпрати на всички членове настоящи и бивши, на всички слависти заели горната йерархия на страната. Всички знаят кои са те.През 80-те години , когато Славия имаше силен отбор и беше на крачка да стане шампион
един велик славист проф.Ал.Чирков изработи и разпространи в Германия картички на НАШАТА СЛАВИЯ !!!!! Още си я пазя и досега не съм виждал такова нещо. Е , толкова ли е скъпо това ?????
Пичове предлагам да прекъсна до тук може да продължим в една отделна тема да мислим как да възродим ДОБРАТА СТАРА СЛАВИЯ.
Каквото зависи от мен съм готов да помогна било с пари или друго,
ще ви кажа как ме поздравява малкият ми син на 4 години всяка вечер , когато се прибирам - САМО СЛАВИЯ след това другото!!
Това е пичове САМО СЛАВИЯ, ЗАЩОТО КЪДЕТО Е ТЕКЛО ПАК ЩЕ ТЕЧЕ!


Пет Дек 05, 2003 3:49 pm
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
Dobre vie kak taka nqmate 6alove..az imam 3 razli4ni vida,imah daje 4 no 4tiq go dadoh na brad4et mi ot Canada da razprostranqva Bqlata Ideq v Canada...Imam edna ogroman Zebra,koqto e ot vui4o mi,edin 6al na koito ot ednata strana pi6e6e SLAVIA a ot drugata nqma ni6to...i edin 4eren ot nai-razprostranenite na koito i ot dvete starni pi6e SLAVIA...tezi 6alove koito ima6e do skoro bqha prekaleno malko za nas...svar6iha!!!
Bqha izraboteni ne pove4e ot 200-300 6ala,a tva e ne dostata4no!!!
Na6ivki ima na Makedonia...tam ima i basketbolni ekipi!!!V4era si vzeh i noviq kalendar za 2004 s futbolistite(prodava se za sega samo na stadiona v kafeto sre6tu skromnata cena ot 1 lev)...az imam fanelka-makar i super obiknovena za 8 leva ot Krasno Sela-prodavat gi 4ak-pat i pred stadiona na ma4ovete...4asovnici sa6to ima,no az ne bih dal 15 leva za 4asovnik koito ima prosto edna emblema v sredata!!!Ima6e i lenti za u6i za zimata...prodavaha se na Krasno Selo na pazara za 3 leva!!!Ima zlatni zna4ki kakto znaete ot saita i kalendar4eta,no spored men tehnite broiki sa prekaleno malko!!!

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Съб Дек 06, 2003 11:25 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
Ob6to vzeto koito iska namira!!!Nai-malkoto 4ovek moje da zvanne na NKS i da se popita... :P

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Съб Дек 06, 2003 11:28 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.