Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:39 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Дискусия за псувните във форума 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
...


Вто Дек 20, 2005 12:45 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 29, 2004 3:23 pm
Мнения: 178
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Цензурата би фокусирала вниманието на всички върху един несъществуващ проблем във форума на Славия.

_________________
BELI!


Пон Дек 26, 2005 10:39 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Чет Дек 02, 2004 11:02 am
Мнения: 342
Местоположение: София
Мнение 
Пъром, не одобрявам сквернословията. Цензурата...Това няма да помогне особено.Всеки, който се помисли за много велик и започне да поставя ограничения, вижда един гръб и това е гърба на обикновения потребител ,който не обича да му се поставят условия.
Винаги е имало псуващи ,винаги ще има ,българина в това отношение е изключително надарен ,но това е въпрос и на манталитет ,който с времето се променя положително.

_________________
БОГ ДА ПАЗИ СЛАВИЯ!


Пет Дек 30, 2005 2:34 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Ей това е много интересна дискусия (ВЕРНО СТАРА,АМА АЗ СЪМ ТУК ОТСКОРО)
Псуването си е част от ежедневието ни и според мен дори не е критерий за възпитание. Както каза един приятел навремето:
" По тия сръбски филми така сладко псуват, че и на мен ми се иска да ми теглят една..."
Аз имам претенции за грамотен и културен човек, но като ми падне детето или се разболее винаги тегля една на съдбата.
Пардон имам две деца и псувам по- често... :oops:


Пет Мар 02, 2007 2:22 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Много си прав!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Пет Мар 02, 2007 4:38 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Бях позабравил темата. Сега установявам, че съм на същото мнение като преди повече от една година.
Тъпо е да има цензура, тъпо е човек да пише вулгарности, които не би казал примерно пред дъщеря си. Разликата с реалния живот е тази, че форумът е посещаван от много (и различни) хора, сред които има деца, жени, баби и въобще такива , пред които не бих псувал. Написаното остава и може да бъде прочетено от всеки и по всяко време.


Пет Мар 02, 2007 8:09 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Бях позабравил темата. Сега установявам, че съм на същото мнение като преди повече от една година.
Тъпо е да има цензура, тъпо е човек да пише вулгарности, които не би казал примерно пред дъщеря си. Разликата с реалния живот е тази, че форумът е посещаван от много (и различни) хора, сред които има деца, жени, баби и въобще такива , пред които не бих псувал. Написаното остава и може да бъде прочетено от всеки и по всяко време.



Абсолютно съм съгласен с горното! Някой може да каже, че и на стадиона се псува,ама там човек е афектиран. Тъпо е, когато нещо се излага на лист(тука май трябваше дда има кавички :lol: ) да се изписва псувня.


Пет Мар 02, 2007 8:35 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.