Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 5:09 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Imam edno predlojenie 
Автор Съобщение
Мнение Imam edno predlojenie
Fenka sum na volejbola kato cialo i na Slavistite v 4astnost.Pove4eto mom4eta ot otbora dori sa mi priqteli.Hodia na vsi4kite im ma4ove,dori v Plovdiv, Razlog i Dupnitsa.
Ta,mnogo mi e stranno,za6to w saita,ne napi6ete programata na voleibolistite do kraia na sezona, ta horata koito iskat da pose6tavat ma4ovete,da mogat da proveriawat koga sa i "online".Ina4e,suglasete se,zalata ne e na osobeno tzentralno mqsto, i si e baia razkarvane da otide6 na miasto da proveri6 koga e sledva6tia ma4,za da go poseti6.
Znam,4e predlojenieto mi ne se izpylnqwa lesno, no tazi "programa na otbora" moje dori da bude slojena w novinite,za sledva6tata pobeda (dano e pobeda) na Slavia nad Marek.
Blagodaria za otdelenoto vreme i dano niakoi den zaradvate men i vsi4ki drugi fenove na VK Slavia!!!
Boryana


Вто Яну 06, 2004 9:58 am
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Обещавам до една седмица в страницата да има програмите за пролетта на волейбола, баскетбола и хокея на лед
Само имайте предвид, че по-български обичай много често има промени в последния момент.


Вто Яну 06, 2004 2:59 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.