Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 19, 2024 7:01 am



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Имаме 666 регистриарани потребители 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 9:48 pm
Мнения: 290
Мнение 
THE NUMBER OF THE BEAST :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Down from the glen came the marching men
With their shields and their swords
To fight the fight they believed to be right


Сря Яну 24, 2007 12:11 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 10:41 am
Мнения: 1280
Местоположение: СОФИЯ
Мнение 
Лека е нова шампионска титла и купа на България, и половината ще се активизират :lol:

_________________
славист,лош човек няма!


Вто Юни 26, 2007 9:43 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
Малко ли ви виждат толкова потребители?Буферите на техния форум имат 203 потребителя и малко над 14 000 мнение/не че тези трябва да са ни база за сравнение/.Форумите на Локо Пловдив и "Ботев" Пловдив имат прилбизително същия брой потребителя и мнения.Предполагам че и там има не повече от по 100 - 150 активни потребителя.Чорбата и подуенци са друга история - засега наистина трудно можем да се сравняваме.Между другото доколкото знам при говедата например Мъри Стоилов дава поне едно две интервюта на седмица за официалния им сайт и когото "Левски" направят сделка с футболист светкавично там се отразява.Как си го представяте треньор на Славия да даде интервю за официалния сайт?????Дано съм жив до този момент.Еидн месец след като Кузмановски беше назначен за страши треньор официалният сайт благоволи да съобщи новината / преди това имаше само негова снимка без коментар/.Сега чакам с интерес да видя кога ще съобщят за трансфера на Ортега - ако въобще си направят труда.


Сря Юли 04, 2007 3:04 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
123 написа:
Малко ли ви виждат толкова потребители?Буферите на техния форум имат 203 потребителя и малко над 14 000 мнение/не че тези трябва да са ни база за сравнение/.Форумите на Локо Пловдив и "Ботев" Пловдив имат прилбизително същия брой потребителя и мнения.Предполагам че и там има не повече от по 100 - 150 активни потребителя.Чорбата и подуенци са друга история - засега наистина трудно можем да се сравняваме.Между другото доколкото знам при говедата например Мъри Стоилов дава поне едно две интервюта на седмица за официалния им сайт и когото "Левски" направят сделка с футболист светкавично там се отразява.Как си го представяте треньор на Славия да даде интервю за официалния сайт?????Дано съм жив до този момент.Еидн месец след като Кузмановски беше назначен за страши треньор официалният сайт благоволи да съобщи новината / преди това имаше само негова снимка без коментар/.Сега чакам с интерес да видя кога ще съобщят за трансфера на Ортега - ако въобще си направят труда.

Е да, ама нали се сещаш какви пари се хвърлиха за сайта на ""Левски""!? Имаш ли идея колко се плаща за поддръжка на сайта?
Аз мога да ти кажа колко взима всеки един от админите и модераторите на нашия сайт:
0.00 лв.

На този етап - толкова.


Сря Юли 04, 2007 3:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
Честно казано нямам представа колко пари трябва да хвърлиш за да имаш един приличен сайт.Но едва ли става въпрос за милиони.Не мисля,че това е сайта който отборът на Славия заслужава да има.


Сря Юли 04, 2007 3:34 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Един приличен сайт с мултимедия и мърч секция плюс постоянна поддръжка струва около 10000 лв. първоначална вноска и определена месечна сума около 500- 600 лв. За няколко месеца парите се избиват от реклама, но за това трябва да има много посещения в сайта. Разбира се, може да излезе и много по - евтино, но тогава пак не може да има претенции за скорострелно обновяване и качество на материалите.
Огромната част от парите ще отидат за наемане на професионалисти - дизайнери, журналисти и пр. Т.е. и да се направи такава инвестиция, ще трябва да се намери и качествен екип, защото нито един от нас не е експерт.


Сря Юли 04, 2007 3:56 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Последните ни 1180 потребители имат общо 0 мнения :lol:

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Пет Юли 06, 2007 3:20 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
mito00 написа:
Последните ни 1180 потребители имат общо 0 мнения :lol:

Това са ботове.
В един момент ти писва да ги триеш, регистрират се по 30-40 на ден поне. Ужас...


Пет Юли 06, 2007 4:16 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
А в момента сме под страхотен натиск.
Цитат:
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 1 Скрит и 40 Гости [ Администратор ] [ Модератор ]
Най-много потребители онлайн: 141, на Пет Юни 29, 2007 9:18 am
Регистрирани потребители: Нула

Ако нямаше активация на юзерите от админ, познайте на какво щеше да прилича форума.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Юли 06, 2007 5:27 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 8:32 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
Мнение 
Това направо не е възможно. Какво става??? Огромно количество спам и в пощата ми - 186 за последната седмица :?:

_________________
Изображение


Съб Юли 07, 2007 1:35 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.