Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 2:12 am



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Форумът частен ли е? 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
wattie написа:
"Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възмжно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

Тази форум система използва cookies, за да записва информация на вашия компютър. Тези cookies не съдържат никаква информация за вас; използват се само за да подобрят функционалността на форумите. Мейл адреса ви се използва само за потвърждение на детайлите по регистрацията и паролата ви (и за изпращане на нови пароли, ако случайно забравите текущата си).

Избирайки Съгласен съм... вие приемате горепосочените условия"

За ваше (и по-специялно ТВОЕ ITALIANEC) сведение ако псувате който и да е човек на света, с изключение на себе си, то вие сте в нарушение на закона на Република България. Ако мислите, че този NETIQUETTE е само в този форум много се лъжете - прочетете си договорите към ISP и после ми посочете къде може съвсем свободно да се псува от вашето IP, без това да е нарушение на някой от договорите ви?

Аз не съм такъв моралист всъщност - подкрепям напълно мнението ви, че всичко трябва да бъде разрешено... НО КОГАТО НЯКОЙ ИЗТРИЕ МОЕ МНЕНИЕ, ТО АЗ НЯМАМ ПРАВО ДА СЕ ОПЛАКВАМ, ЗАЩОТО Е ЯСНО, ЧЕ ЩЕ ИЗЛЕЗА ГЛУПАК, КОЙТО НЕ ЗНАЕ ПРАВИЛАТА


Сега да видим как италианеца е по-подготвен от мен

Аз неискам да оборвам никои с моито мнение :!: А и нестрадам от комплекса да ти се доказвам колко съм подготвен :!: За мене е важно да съм на стадиона :idea: на Славия и трябват хора на стадиона а не кречетала пред pc-to които само си чешат езика :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Съб Дек 01, 2007 5:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Еми прав си.

_________________
Изображение


Съб Дек 01, 2007 6:02 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
wattie написа:
Мен не ме интересува, че нямам нито капка обща култура, нито грам логическо мислене. Важното, е че всяка неделя ям лазаня - това ме прави голям капацитет по всички въпроси

_________________
Изображение


Нед Дек 02, 2007 11:43 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
wattie написа:
Забравих да кажа, че всеки чавек, пред който се проваля и изглеждам като глупак, автоматично се превръща в комплексар!

_________________
Изображение


Нед Дек 02, 2007 6:07 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm
Мнения: 942
Местоположение: sоfия, нadeжda!
Мнение 
смени дилъра.. на лазаня :evil:

_________________
Изображение


Нед Дек 02, 2007 7:33 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.