Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 20, 2024 8:24 am



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Форумът частен ли е? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение Форумът частен ли е?
Опа, администраторите нещо много си повярвахте...триете мнения, давате ( често ) акъл, коя тема за кой форум е и кой какво да казва, заключвате все още актуални теми. Къде е свободата на словото? Мисля, че всеки има право на собствено мнение. Ако може някой , да го обори, ако не - не, ама да го трие...

Незнам колко хора ше прочетат и тая тема, докато я изтрият.


Сря Ное 28, 2007 9:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm
Мнения: 942
Местоположение: sоfия, нadeжda!
Мнение 
Ми ако нещо си има определени си там правила (както и е и тук) е нормално да има някой да следи за тяхното спазване.
Поне на мен не ми харесват безбройбните мнения превръщи се накрая в нападки.. Хубаво нали, всеки има право на отговор(мнение), но когато има 10тина страници с нищо общо с предстояшия мач - какъв е смисъла...
Да се прави отделна тема в Кафе и така..

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 9:33 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Прави са модератрорите, темата за мача с Локо София се превърна в едно постоянно надпсуване, а не надприказване...аз друго се чудя, като гледам колко потребители имаме във форума и активността им, би трябвало да се предположи, че на мача с Китайците(на тяхното Евреи) ще сме поне 500 човека, в действителност ще сме не повече от 50-100 според мен!....така, че едно е да пишеш само във форума и да се правиш на мъж, а съвсем друго да подкрепяш отбора си всеки мач!!За това ви призовавам, всички на мача и ако има нещо да кажем на Китайците да им го кажем на стадиона скандирайки, а не тук!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Ное 28, 2007 9:54 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Трябва да има ред във форума и админите и модераторите отговарят за него!

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 9:58 am
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
Аз повече няма да споря с никои шото така или иначе мнениата ми се триат :!: Но ако 50% от тези които пишат в форума отидат в надежда няма да сме 50 човека И ЗАТОВА ПРИЗОВАВАМ СИЧКИ НА МАЧА С КИТАИЦИТЕ И ДА ГИ ГРАБВАМЕ 8)

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Сря Ное 28, 2007 11:01 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
много станахме онеправданите и радетелите за свобода напоследък...

къде е свободата на словото?!

там където разумните хора могат да се възползват от него без да превръщат форума в хаос.

преди време администраторите бяха левскари, сега пък тирани... колелото се върти, а мрънкалниците остават едни и същ (или по скоро трябваше да кажа един и същ)

всеки, които има допълни въпроси конкретно към мен може да ги зададе в Неделя на мача.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Сря Ное 28, 2007 5:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
Саше яз че те питам нещо тогава :lol: :D Са, за да не съм офф - всеки има право на мнение, да, обаче не виждам какво толкова модераторите/админите са направили то да не бъде изказано? Да, трият понякога, постове, но това са СПАМ-постове, нямащи нищо общо с темата... еми така се прави в Европа драги съфорумци! 8) Другата причина поради която най-често трият според моите наблюдения е, пишенето на латиница... какво да кажа за това, определено е от тях самите като ПРАВИЛО във форума, и всички са предупредени. Отделен въпрос е че принципно според мен не е много правилно ,но.. сега имам кирилица и пиша на нея, като нямах пишех на маймуница. Правилата са си правила, арианата си е ариана, бекс-а си е бекс 8)

_________________
Изображение
Изображение


Сря Ное 28, 2007 5:44 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
правила има, за да се спазват от време на време.

ако някой не ги харесва, винаги може да предложи в съответния за това форум да се преразгледат, но за целта трябва да има градивни предложения, а не само мрънкане и недоволстване.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Ное 29, 2007 1:59 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Независимо каква е формата на собственост :lol: на форума, развитието му през годините го утвърди като официалната трибуна на всички слависти. Не може тази официална трибуна да изглежда мърлява и неподредена. Като потребител никак не ми е приятно да чета вулгаризми, неграмотни изказвания, откровени тъпотии. Също така не ми е удобно да издирвам интересуващите ме теми с търсачката, защото на авторите им е хрумнало да не се съобразят с тематиките на съответните раздели. В големи периоди от време форумът се самоподдържа в добра кондиция заради природната интелигентност на славистите и чувството им за самодисциплина и отговорност. Понякога обаче настъпва известен хаос. Забелязал съм, че като запривършва (полу)сезона и се зададе поредната дълга футболна пауза, всички започваме с идиотизмите.
Ако искате можем да си създадем един правилник след широка дискусия, който да се приеме от мнозинството и да се прилага много стриктно.
ПП - Дори тази тема не е на мястото си :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Ное 29, 2007 1:51 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
bodzhov_zv написа:
ПП - Дори тази тема не е на мястото си :D
ДА! Предполагам е за "въпроси и отговори" :D Така са малко по-сериозно 8) Съгласен съм с предложението на Боджов, само че каквото и да се реши, според мен когато някоя мнение твърде много е офф-топик трябва леко да се трие, или поне едит-ва(ако на някой изобщо му се занимава с преправяне). Виждал съм във разни така да се каже европейски форуми (без значение за какво са) Пише се тема и модовете доста в детайли следят всяка дума, и когато дори една-две думички са офф, и нямат нищо общо с темата, мнението не само се трие, ами и се праща "честитка" на дадения юзър... тука го наричаме "мъмрене", при второ такова мнение от негова страна, направо ваканция му дават от форума за едиколко си време.(това е индивидуално за всеки форум). Не казвам че и тук трябва да е точно така, но поне да се пише САМО И ЕДИНСТВЕНО по темите, щото иначе става спамленд. АТАКА-ПОБЕДА! 8)

_________________
Изображение
Изображение


Чет Ное 29, 2007 7:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.