Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 5:56 am



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Форумът частен ли е? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Първо - тази тема си е на мястото, понеже целта и е да се предизвика дискусия, а не въпрос-отговор. Въпроса с левскарите-модератори, беше ироничен ( явно някой не го е разбрал ). Но само това беше въпрос свързан с мен - "единственият недоволен мрънкалник". После питах, защо теми свързани с говедата се местят от ФЕНЗОНА в КАФЕ - обясниха ми и се съгласих, разбрах си грешката ( признавам си ), явно мислим по различен начин, но това не е причина да не призная, че аз съм мислил грешно. А последния случай беше, че не мисля че когато наш фен псува натрапници, трябва да го изправяме на другарски съд, да заключваме тема и когато една тема се развива към диспут, да казваме, че постът е за друг форум. Нормално е след 2-3 изречения нещата да се поразмият. Аз също направих забележка да се ползва кирилица, защото се уморявам. С пускането на тази тема исках нормално да обсъдим дали всеки има право на мнение ( когато не обижда пряко някой от истинските форумци, а не SCB или илиенските лайнари, дето влизат да ни дразнят ). Ако формата ми на изразяване ( по-точно - " Форумът частен ли е " ) не е била удачна и съм засегал някой мод или админ :

ИЗВИНЯВАЙТЕ!!!

Просто друго имах предвид, ако сте ме разбрали - Благодаря!
Ако - не , тогава толкова ми позволява дар словото :(


Чет Ное 29, 2007 7:55 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение Re: Форумът частен ли е?
wattie написа:
mishkar написа:
Опа, администраторите нещо много си повярвахте...триете мнения, давате ( често ) акъл, коя тема за кой форум е и кой какво да казва, заключвате все още актуални теми. Къде е свободата на словото? Мисля, че всеки има право на собствено мнение. Ако може някой , да го обори, ако не - не, ама да го трие...

Незнам колко хора ше прочетат и тая тема, докато я изтрият.


Това им е работата бе - форума има правила, които трябва да се спазват.

Аиде компетентният пак се обажда неподготвен кадето немуе работа :oops:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Чет Ное 29, 2007 10:12 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение Re: Форумът частен ли е?
wattie написа:
mishkar написа:
Опа, администраторите нещо много си повярвахте...триете мнения, давате ( често ) акъл, коя тема за кой форум е и кой какво да казва, заключвате все още актуални теми. Къде е свободата на словото? Мисля, че всеки има право на собствено мнение. Ако може някой , да го обори, ако не - не, ама да го трие...

Незнам колко хора ше прочетат и тая тема, докато я изтрият.


Това им е работата бе - форума има правила, които трябва да се спазват.


Прочети последния ми пост!

П.П. Между другото, ти преди 2 месеца не ни ли каза "чао"на всички?


Чет Ное 29, 2007 10:14 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
mishkar написа:
Първо - тази тема си е на мястото, понеже целта и е да се предизвика дискусия, а не въпрос-отговор. Въпроса с левскарите-модератори, беше ироничен ( явно някой не го е разбрал ). Но само това беше въпрос свързан с мен - "единственият недоволен мрънкалник". После питах, защо теми свързани с говедата се местят от ФЕНЗОНА в КАФЕ - обясниха ми и се съгласих, разбрах си грешката ( признавам си ), явно мислим по различен начин, но това не е причина да не призная, че аз съм мислил грешно. А последния случай беше, че не мисля че когато наш фен псува натрапници, трябва да го изправяме на другарски съд, да заключваме тема и когато една тема се развива към диспут, да казваме, че постът е за друг форум. Нормално е след 2-3 изречения нещата да се поразмият. Аз също направих забележка да се ползва кирилица, защото се уморявам. С пускането на тази тема исках нормално да обсъдим дали всеки има право на мнение ( когато не обижда пряко някой от истинските форумци, а не SCB или илиенските лайнари, дето влизат да ни дразнят ). Ако формата ми на изразяване ( по-точно - " Форумът частен ли е " ) не е била удачна и съм засегал някой мод или админ :

ИЗВИНЯВАЙТЕ!!!

Просто друго имах предвид, ако сте ме разбрали - Благодаря!
Ако - не , тогава толкова ми позволява дар словото :(


Форум "Въпроси и отговори" не е някакъв лексикон, а точно мястото, в което се обсъждат всякакви предложения за сайта, форума, вестника, НКС и пр. По втория въпрос - не знам коя точно тема е заключена - в момента се развиват поне 3 полемики с фенове на други отбори и въпреки че всичките са като една и съща, и трите теми си стоят незаключени. Казваш "псува"... Ами отговорът ти се съдържа във въпроса. Има теми, които бъкат от вулгаризми и псувни, които не радват окото на повечето потребители. Сигурен съм, че и самите автори съжаляват като четат мненията си в един следващ момент. Човешко е да си изпуснеш нервите, да изпуснеш парата, да понапсуваш някого. Но не е човешко това да е норма на поведение и съществена част от съдържанието на форума.
Следя внимателно дискусиите и забелязвам, че повечето от феновете на други отбори, които влизат тук, се държат уж коректно, но пускат закачки, за да предизвикат точно подобна реакция от хора, на които не им издържат нервите. Ами мислете за аргументи и ги изразявайте по цивилизован начин, а не превръщайте провокаторите в жертви.
Нормално е когато една тема натежи от страсти, тя да се заключи, за да не прехвърчат искри.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Ное 29, 2007 10:35 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Боджов, от морална гледна точка си прав( за псуването, цивилизованите аргументи и пр.). Разгледах форума на буферите ( заради мача сега ), е там си ни ебат путката м....на от както им е създаден форума. НО! Е това , кат гледам ги сближава...факт! А ние се караме и си даваме акъл :?: Преди мача с "Ботев", мене ме беше нервирал ( личния ми любимец - SCB - София Куб Ботевиста - виден български селянин :lol: ) и се държах просташки ( преднамерено, е па що си не одеше у форумо на Сокол Марково, кат' сме шопи :P ) и тогава Джордас (не го познавам лично, но според постовете му го уважавам, като се изключи,че е фен на Тотнъм :lol: ) ме апострофира, че на моменти се "държа неадекватно" - няма лошо. Лошото е че ние се караме за глупости във форума, докато по другите форуми ни се ебе майката "еврейска", а после се навиваме да не влезнат говеда в А сектор. Запомнете го от мене - НЯМА ДА СТАНЕ!!! И не го казвам от яд или нещо друго ( аз гарес на никой от форума не гоня, нито съм обиден - нали не е частен :lol: :lol: :lol: ), а защото знам че няма да стане - "славистко възпитание , със слависки добродетели"!!!


Чет Ное 29, 2007 11:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
да бате добродетели ама понякога знаеш че ти писва от добродетели и си викаш ебал съм му майката ,и тръгваш с ясната представа в съзнанието че ти е писнало от некои си които се мисли за по велик и си прави каквото си иска . Визирам говедата 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Ное 29, 2007 11:08 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
mishkar написа:
Боджов, от морална гледна точка си прав( за псуването, цивилизованите аргументи и пр.). Разгледах форума на буферите ( заради мача сега ), е там си ни ебат путката м....на от както им е създаден форума. НО! Е това , кат гледам ги сближава...факт! А ние се караме и си даваме акъл :?: Преди мача с "Ботев", мене ме беше нервирал ( личния ми любимец - SCB - София Куб Ботевиста - виден български селянин :lol: ) и се държах просташки ( преднамерено, е па що си не одеше у форумо на Сокол Марково, кат' сме шопи :P ) и тогава Джордас (не го познавам лично, но според постовете му го уважавам, като се изключи,че е фен на Тотнъм :lol: ) ме апострофира, че на моменти се "държа неадекватно" - няма лошо. Лошото е че ние се караме за глупости във форума, докато по другите форуми ни се ебе майката "еврейска", а после се навиваме да не влезнат говеда в А сектор. Запомнете го от мене - НЯМА ДА СТАНЕ!!! И не го казвам от яд или нещо друго ( аз гарес на никой от форума не гоня, нито съм обиден - нали не е частен :lol: :lol: :lol: ), а защото знам че няма да стане - "славистко възпитание , със слависки добродетели"!!!


Псуват, защото са дегенерати. Те са продукт на прослойката си.
Що се отнася до крайното поведение било на стадиона, било във форума- сам знаеш, че понякога си е част от случката. Не сме монахини... или равини:)
За мача с говедата съм сигурен, че ще успеем, дори да не ги изгоним от сектора ако всеки дойде 30 мин. преди мача и дава най-доброто от себе си ще можем да сме горди от себе си, защото сме опитали. Те и там да са ние ще се чувстваме вече много по-добре като общност, защото те макар и много са си една тълпа, а ние клуб.
Не абдикирайте от инициативата да защитим сектора си, моля ви!
ВСИЧКИ ЗАЕДНО: САМО СЛАВИЯ!


Пет Ное 30, 2007 12:10 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
mishkar написа:
Боджов, от морална гледна точка си прав( за псуването, цивилизованите аргументи и пр.). Разгледах форума на буферите ( заради мача сега ), е там си ни ебат путката м....на от както им е създаден форума. НО! Е това , кат гледам ги сближава...факт! А ние се караме и си даваме акъл :?: Преди мача с "Ботев", мене ме беше нервирал ( личния ми любимец - SCB - София Куб Ботевиста - виден български селянин :lol: ) и се държах просташки ( преднамерено, е па що си не одеше у форумо на Сокол Марково, кат' сме шопи :P ) и тогава Джордас (не го познавам лично, но според постовете му го уважавам, като се изключи,че е фен на Тотнъм :lol: ) ме апострофира, че на моменти се "държа неадекватно" - няма лошо. Лошото е че ние се караме за глупости във форума, докато по другите форуми ни се ебе майката "еврейска", а после се навиваме да не влезнат говеда в А сектор. Запомнете го от мене - НЯМА ДА СТАНЕ!!! И не го казвам от яд или нещо друго ( аз гарес на никой от форума не гоня, нито съм обиден - нали не е частен :lol: :lol: :lol: ), а защото знам че няма да стане - "славистко възпитание , със слависки добродетели"!!!


Братле не ми давай за пример само буферския форум, там пишат една камара неграмотици и деградета, чудно ми е защо толкова слависти са се регистрирали.............. и какво толкова ги е сплотила омразата?? в най-успешния им период като клуб ние събираме повече публика от тях всеки домакински мач, а на мачът им на истината с говедата бяха жалка бройка!!Модераторите са прави в случая,че заключиха темата защото наистина няма смисъл от 10 мнения сасъд за Доко....а това, че има спорове не е лошо, а дори напротив!В спора се ражда истината, щом има спор значи протича мисловен процес, за мачът с "Ботев" ти направих забележка защото за мен лично те не са никакъв дразнител и ги уважавам като клуб заради историята им!....Модераторите подържат баланса във форума ни и си вършат добре работа - лично мое мнение(въпреки, че и на мен са правили забележки за псувни преди мачът с говедата)!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пет Ное 30, 2007 9:13 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.