Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:40 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 СЛАВИЯ НА 95 ГОДИНИ !!! 
Автор Съобщение
Напреднал

Регистриран на: Чет Май 12, 2005 9:09 am
Мнения: 87
Мнение СЛАВИЯ НА 95 ГОДИНИ !!!
Април месец тази година дружеството ни навършва 95 години, една доста сериозна възраст, която ми се струва че може да отбележим подобаващо.
Та си мисля за 2 неща- не е ли възможно за някаква промяна на заглавната страница на НКС и да отбележим че 2008 е годишнината ? Още повече, че в оформлението стои и герба на клуба с вплетено числото 90 от преди време.../при реализацията на дизайна не мога да помогна, на вероятно има доста хора с идеи и знания как да го направят /
Второто е празника - времето тогава ще е хубаво надявам се, и макар че съм бил на 75 годишнината на клуба в Народния театър, ми се струва, че сега без идеи отвънка "ръководството" ще отбележи юбилея в някоя кръчма, естествено без привържениците.
Не може ли при позволение и съдействие на дружество СЛАВИЯ като цяло да се направи някаво тържество на открито , например при или върху новите игрища, с музика, кебапчета и бира, абе както се забавляват "уж тъпите" американци...
Ако приемат идеята в ръководството, от страна на запалянковците може да помогнем с нещо, аз например мога, ако направим някакъв текст като обява,която да се раздава на първите 2 домакински мача заради събитието да я размножа в 200 екзепляра като позиви :) , поне едно 500 души ще я прочетат...
Да не говорим, че ще дойде всеки със гадже, семейство и etc....абе ще направим повече оборот от ядене околкото на мачовете ...
Дано да не е много наивно, но поне на мен ми се струва, че би било хубаво.
а и още нещо... комунистите от цска тази година ще отбелязват някаква дата от указа за създаването си, иска ми се да покажем,на хората че ние сме общност и идея, а те са платена реклама на Кремиковци...


Пон Яну 28, 2008 1:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Аз принципно винаги съм ЗА подобни мероприятия - сега игрищата едва ли са най-доброто място, може да се ангажира нещо по издържано и да го направим наистина много масово, но трябва сериозна организация......, а ми прави впечатление, че повечето говорим много, а на дела сме слаби :? ..........

95 години си е Юбилей отвсякъде!!......длъжни сме да го отбележим, а и ми харесаха думите ти "да докажем че сме общност"........защото да си славист е призвание, което трябва да отстояваш и да се гордееш!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Яну 28, 2008 5:16 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение Sabor
Da organizirame Sabor na slavista?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Пон Яну 28, 2008 6:52 pm
Профил WWW
Напреднал

Регистриран на: Чет Май 12, 2005 9:09 am
Мнения: 87
Мнение 
aбе събор ли ще е, хепънинг ли...няма значение, важното е да се съберем някак си.
Идеята ми беше да е на открито, защото първо може да дойдат повече хора, второ всеки може да вземе я деца, я други хора, дето за ресторант не биха дошли...
А и рождения ден е на цялото дружество, не само на футболния клуб, та затова ми се струва, че трябва да се натисне да е на Овча купел /между впрочем не смятам, че на изкуствения терен ще му стане нещо, ако се ходи отгоре с бира в ръка :) , ама дето се вика може и на пътя до него или при пързалката.../


Вто Яну 29, 2008 2:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1447
Местоположение: sofiq
Мнение 
Най-добре на официалния терен :idea:

_________________
N 1


Вто Яну 29, 2008 10:29 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.