Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 19, 2024 8:11 pm



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Конкурс във връзка с 95 години Славия 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Конкурс във връзка с 95 години Славия
Здравейте всички,

Наближава 95 годишнината на нашата любима Славия и покрай нея решихме да поосвежим малко www.slaviasofia.com като променим горните изображения в най-горната част на страницата, които се сменят при всяко зареждане. В тази връзка е и тази тема и този импровизиран конкурс:

Всеки, който има виждания и идеи за такива изображения може да вземе участие създавайки и изпращайки готови изображения на nospam_diakov@gbg.bg. Единствените условия са снимките да са свързани по някакъв начин с 95 годишнината. Също така е желателно снимките да бъдат и с размери 758 на 87 пиксела.

Фиксиран краен срок за сега няма, но идеята е на 10.IV.2008 www.slaviasofia.com да осъмне с нов вид така, че е хубаво снимките да се изпрате до края на Март за да има достатъчно време да се отреагира и те да бъдат поставени на време.

Снимките победители ще бъдат публикувани в тази тема след приключване на конкурса.

Това е от мен, желая успех на всички.

П.П. Моля обърнете внимание че съм написъл емайла си отпред с nospam_ за да не закача спамери. Емайла ми е с червеното написано, без nospam_ отпред

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Пон Фев 11, 2008 12:45 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4028
Местоположение: София
Мнение 
Пресконференция по случай 95-годишнината на ОСК Славия ще се проведе утре

Пресконференция на председателя на ОСК Славия Владимир Симеонов за програмата и проявите, посветени на 95-годишнината на най-стария спортен клуб в столицата, ще се проведе утре в Пресклуб "България", съобщава www.pressclubbg.com. На срещата с журналисти, която ще започне от 11:30 часа, ще участва директорът на детско-юношеската школа на ПФК Славия Пламен Николов, директорът на направление "Ледени спортове" Георги Миланов, изпълнителният директор на клуба по вдигане на тежести Здравко Стоичков и изпълнителният директор на клуба по борба Стефан Стоев.

_________________
Изображение


Вто Мар 04, 2008 12:52 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.