Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 18, 2024 2:07 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Вестник "Славия" се завърна 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
itso написа:
Свалям шапка на авторите и на всички, които участват пряко или косвено за издаването на вестника. Очевидни са промените, дано продължават да ни радват с нови идеи и за в бъдеще. Успех!

Много точно казано.
Вестника определено е променен към по-добро....аз също продължавам да си го купувам въпреки Интернет изданието!! Новата рубрика ми е особенно любима :wink: Евала ви правя на целия авторски колектив :!:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Апр 23, 2008 3:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Разрешавате ли ми да кача вестника на www.e-bookbg.com?


Сря Апр 30, 2008 8:00 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12884
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Не съм аз човека, който ще разрешава и забранява, но според мен е добре вестника да се тегли основно от сайта, за да може екипа да проследи точно колко хора го четат.


Чет Май 01, 2008 3:08 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm
Мнения: 39
Мнение 
Според мен не е добре вестникът да се качва в друг сайт освен тук. Така ще е ясно от колко хора се чете и все пак става дума за сайта на славистите, нали...


Сря Май 07, 2008 8:00 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
ОК, аз затова попитах :wink: .
П.П. Само да кажа, че идеята ми беше да се пропагандира изданието, а не друга. Сайтът не е фенски , а литературен ( м/у другото има хубави книги ) и понеже видях качен религиозен вестник....


Сря Май 07, 2008 8:51 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12884
Местоположение: SOFIA
Мнение 
По - добре слагайте линкове към секцията с вестника навсякъде, където това е възможно и не изглежда тъпо.
Аз съм пуснал около 10 линка, които имат общо 1310 хитвания. Не знам колко от тези хора са изтеглили вестника, но цифрата е добра, като се има предвид и че напоследък съм в тотална времева оскъдица.


Сря Май 07, 2008 11:41 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Не мога да пропусна да честитя на екипа на на вестник "Славия" по повод юбилейния 100-тен брой !! Пожелавам Ви още толкова пъти по 100 да ги направите....да запазите и разширите екипа си ! Невероятен колектив сте и ако може да се степенуват нещата....към днешна дата Славия може да се гордее с две неща ...това са ВЕСТНИКА и АГИТКАТА си !! Нито стадиона ни е стадион, нито футболистите...."играчи"...ръководството и собствениците си ги ......знаем :P !!
Още веднъж поздрави от цялото семейство...от 1-ви до 100-тен брой ги имам съхранени в личния бял архив, винаги абониран за Вестник Славия :)

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Чет Ное 19, 2009 11:45 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.