Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 4:56 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Вестник "Славия" се завърна 
Автор Съобщение
Познат

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm
Мнения: 39
Мнение Вестник "Славия" се завърна
Преди няколко дни излезе първият брой на в. "Славия" на 2008 г. Както ви бях заявил в този форум - това се случи. Очаквам в най-скоро време /до ден-два/, а може и по-рано, вестникът да излезе в PDF-формат в този сайт. И тогава да го видят колкото се може повече хора.
Сега молбата ми е - рекламирайте го сред славистите, обсъждайте го, напишете дали виждате промяната, която ще продължи. Харесва ли ви изданието? И си го купувайте, а не разчитайте само на електронното издание. Със своето левче за всеки брой вие реално подпомагате каузата на "Славия" и на вестника. Повтарям отново - изданието не е комерсиално, не формира печалба, а само, когато може, плаща символични хонорари на авторите и редакторите. Но мога да кажа - горе-долу сме "вързали" бюджета за годината. Ако не се появят някакви неочаквани дупки в него, ще довършим годината. Иначе нямаше да я започваме.
Това е. Първия брой на в. "Славия" за 2008 г. е пред вас. Сега думата имат най-важните хора за всяко издание - читателите.
Лично на мен много ми е приятно, че отново сме заедно.
Николай Кръстев
19,10 ч.


Пет Фев 29, 2008 7:15 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Браво! Ай хаирлия да е! Като излезе в нета ще пусна линкове навсякъде където има смисъл. Когато имам възможност ще се запася и с броеве за раздаване.


Пет Фев 29, 2008 7:58 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 12:39 pm
Мнения: 30
Мнение 
Много хубаво. Така и тези, които сме в чужбина ще можеме да го четем.

_________________
After the fire comes the rain
After the pleasure there\'s pain


Съб Мар 01, 2008 7:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Супер новина! Нека всеки помогне както може, било то с купуването на вестника, с пропагандирането му или по друг начин. А на тези, които го правят - здраве и попътен вятър и дано скоро сегашния формат се окаже малък да побере радостните събития за нас!


Нед Мар 02, 2008 1:05 pm
Профил
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
От днес може да четете последния брой на вестника като си го изтеглите от www.slaviasofia.com :)

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Вто Мар 25, 2008 1:36 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
И двата броя от тази година могат да се четат онлайн. Първият брой например не го бях чел и опцията ми свърши страхотна работа.
Екипът се е постарал страхотно. Вестникът е качен в много удобен формат - става хем да си го четеш онлайн без да имаш съмнение, че не са всички статиите, хем може да се разпечата 1:1.


Чет Мар 27, 2008 11:25 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Новият брой също може да се изтегли вече. Браво на екипа за бързото качване. Ще ми се повече потребители да споделят впечатленията си, за да окуражим тези хора.


Съб Апр 19, 2008 10:33 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Свалям шапка на авторите и на всички, които участват пряко или косвено за издаването на вестника. Очевидни са промените, дано продължават да ни радват с нови идеи и за в бъдеще. Успех!


Вто Апр 22, 2008 9:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Определено има добри попадения в новите рубрики. Поздравления за авторите! Аз ще продължавам да си го купувам, независимо от електронното му издание. :wink:


Сря Апр 23, 2008 2:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.