Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:39 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 
 Няколко въпроса към НКС !!!! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение Няколко въпроса към НКС !!!!
Здравейте НКС, отдавна реших да не се занимавам с тези неща , но си мисля че вече е време да задам няколко въпроса. И се надявам да получа честни и откровенни отговори, за което ще съм благодарен.
1-во. Айде стига излагации със стаята на фенклуба и ключа за нея. Драго ръководство на НКС, според мен е жалко че вече на мачовете ни нямаме кьораво знаме и дори в повечето случаи и тъпан. Поне според мен не е нормално ключа да седи в Симеон, не че имам нещо против него, но първо той е още дете. Второ не съм го виждал на мач тази година. Трето миналата година като му казах и го помилих да вземе неща за един от мачовете той най- нагло ми каза да си гледам работата и че не било моя работа. Тук просто ще констатирам че тва хлапе е от година и половина на стадиона а аз вече съм от 11 години по мачове, така че според мен той трябва да има поне малко уважение към нас. И да попитам ако не е наша работа на кой да е....? Нали сме ние феновете които дерат гърло на всеки мач. Преди дни разбрах че и Фиго има ключ..... , но само ще попитам преди година знамената се подържаха, перяха се, шиеха се когато са скъсани, а и бяха на всеки наш мач. сега тва не се прави. Според мен в това отношение трябва да има промени драго НКС, или поне ако няма промени бих искал да получа разяснения по този казус.
2-ро. Какво стана със знамето " 90 години СЛАВИЯ". Преди време се каза че е загубено.......наистина ли е така..........и ако някой е решил да си го прибере нека го даде защото то не е правено с пари на фен клуба и ако трябва да се изразя формално то е частна собственост :lol: .
3-то. Поздравления за новите шалове. Наистина са хубави......
4-то. Искам да ми отговорите защо се спряха да се правят екскурзии за мачовете, не че ние не можем да отидем кадето и да е с коли. НО НАЛИ НКС-то ОБЕДИНЯВА ВСИЧКИ СЛАВИСТИ, а за да стане това трябва да има екскурзии и тем подобни неща.
5-то. Защо не се обявява кога има събрания на НКС-то, доколкото знам на тези събрания може да присъстват всички слависти които са си платили членски внос за текущата година.
6-то. Сега вече няма за сажеление баскетбол жени, не е ли време уважаемото НКС да обърне повече внимание и на футбола. Все пак това е спорта който седи в основата на всеки фен клуб.

За сега тва са ми въпросите. Иначе за всичко направено от НКС-то-браво, за всичко ненаправено-направете си правилните изводи и ще видите че не е чак толкова сложно.

Драго ръководство на НКС, очаквам да ми отговорите. Ще бъда благодарен. И само моляви не казвайте за тва няма пари, за онова няма пари и тем подобни, защото винаги ако кажете за какво трябват пари ние не сме клошари и винаги бихме събрали необходимата сума за да се направи нещо за агитката на СЛАВИЯ.

Сега довиждане и дерзайте.

20.09.2004г. С УВАЖЕНИЕ: Стефан Филипов

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Сеп 20, 2004 8:12 am
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
НКС-КЪДЕ СТЕ???????

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Сря Сеп 22, 2004 10:13 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Няма ги... :(


Съб Апр 23, 2005 8:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
ТО Е ЯСНО ЧЕ ГИ НЕМА
ЗА ЖАЛОСТ
:evil: :evil: :evil: :evil:



(/С\)
САМО СЛАВИЯ

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Пон Апр 25, 2005 5:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 10:41 am
Мнения: 1280
Местоположение: СОФИЯ
Мнение 
мишоци :evil: :twisted:

_________________
славист,лош човек няма!


Вто Авг 02, 2005 3:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Така , държа дебело да подчертая......когато пуснах преди година тази тема имах своите причини и факти за да я пусна....и да задам своите въпроси ! След това аз получих отговорите и останах доволен от тях.... разбрах че за някои неща съм имал право за други не, но си мисля че никой няма право да коментира НКС в тази тема и то година след като е пусната и да определя слависти с обидни понятия , така че ще помоля хората които са писали след мен да се обосновават и да задават въпроси в нови теми най- малкото защото тази не е актуална,а и не е коректно. Плюс това аз заставам зад всеки един от хората в НКС.

С УВАЖЕНИЕ : Стефан Филипов

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Вто Авг 02, 2005 10:58 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Стефан написа:
Така , държа дебело да подчертая......когато пуснах преди година тази тема имах своите причини и факти за да я пусна....и да задам своите въпроси ! След това аз получих отговорите и останах доволен от тях.... разбрах че за някои неща съм имал право за други не, но си мисля че никой няма право да коментира НКС в тази тема и то година след като е пусната и да определя слависти с обидни понятия , така че ще помоля хората които са писали след мен да се обосновават и да задават въпроси в нови теми най- малкото защото тази не е актуална,а и не е коректно. Плюс това аз заставам зад всеки един от хората в НКС.

С УВАЖЕНИЕ : Стефан Филипов


Ще рече човек, че сме ти дали пари :-) :-) :-) :-) :-)

_________________
1913


Вто Авг 09, 2005 9:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.