Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Май 07, 2024 6:36 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 за вестника 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение за вестника
Като разгърна нашия вестник , ме обзема носталгия по "Трудово дело". Органът на ГУСВ, който излизаше всеки вторник и петък отразяваше по- добре нещата около Славия.
Как е подбран екипа?
Имат ли журналистически стаж някъде?
Защо не се разпространява вестника?

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Сря Ное 17, 2004 9:09 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Аз не съм от екипа, но не знам какво те притеснява?
Първо вестника се разпространява - лично съм го виждал дори на реп в Лозенец на спирката на трамвай Номер 9, освен това на Стадиона и пл. Македония.
Според и нещата около Славия си ги отразяват добре момчетата.
Само хартията не ми харесва...
:)


Сря Ное 17, 2004 10:02 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Момчета -моля ви се не нападайте вестника така защото той е отмалкото неща които са наистина хубави.
За журналистите които го правят....те са много добри и повечето от тях са с голям стаж а и най вече те са истински слависти.
Не се прав , ти , WHITESNAKE, да говориш така....ти знаеш ли каква хамалогия е да се преви един такъв вестник и да се издава....знаеш ли колко финанси са нужни. ТИ АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ЩЕ ГО ПРАВИШ ПО ХУБАВО ЕЛА ДА ПРОБВАШ.....НО ТЕ УВЕРЯВАМ НЯМА ДА СЕ СПРАВИШ.....
КОЛКОТО ДО ХАРТИЯТЯ АМИ ЗА СЕГА Е ТАКАВА...ПОНАТАТЪК ЩЕ ВИДИМ.....

МОМЧЕТА РАДВАЙТЕ СЕ ЧЕ ИМА ВЕСТНИК СЛАВИЯ И СИ ГО КОПУВАЙТЕ А НЕ ГО НАПАДАЙТЕ БЕЗМИСЛЕНО КАКТО СИ НАПРАВИЛ ТИ WHITE SNAKE

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Чет Ное 18, 2004 12:06 am
Профил ICQ YIM WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Добре де, Стефане!
Много те моля да не ми се обиждаш за следващите ми думи, защото те познавам и знам, че си пич, че си печен и т.н.
Не искам да те злепоставям, по какъвто и да е начин, и искам да те питам:
Яки са ти мненията като съдържание, ама като правопис... Малее... Не може ли малко по-добре да пишеш? Само малко! Мъничко... PLS...!

Аре и да не се обидиш :) ,

СЛАВИЯ - Моята РЕЛИГИЯ!


Чет Ное 18, 2004 5:46 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
FeverNew написа:
?
Първо вестника се разпространява - лично съм го виждал дори на реп в Лозенец на спирката на трамвай Номер 9, освен това на Стадиона и пл. Македония.



Ако смяташ, че да сложиш по 2-3 броя на 2 сергии в двумилионна София е "разпространение"... Просто не си наясно с нещата, приятелче...

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Чет Ное 18, 2004 8:22 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
stefan написа:
Момчета -моля ви се не нападайте вестника така защото той е отмалкото неща които са наистина хубави.
За журналистите които го правят....те са много добри и повечето от тях са с голям стаж а и най вече те са истински слависти.
Не се прав , ти , WHITESNAKE, да говориш така....ти знаеш ли каква хамалогия е да се преви един такъв вестник и да се издава....знаеш ли колко финанси са нужни. ТИ АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ЩЕ ГО ПРАВИШ ПО ХУБАВО ЕЛА ДА ПРОБВАШ.....НО ТЕ УВЕРЯВАМ НЯМА ДА СЕ СПРАВИШ.....
КОЛКОТО ДО ХАРТИЯТЯ АМИ ЗА СЕГА Е ТАКАВА...ПОНАТАТЪК ЩЕ ВИДИМ.....

МОМЧЕТА РАДВАЙТЕ СЕ ЧЕ ИМА ВЕСТНИК СЛАВИЯ И СИ ГО КОПУВАЙТЕ А НЕ ГО НАПАДАЙТЕ БЕЗМИСЛЕНО КАКТО СИ НАПРАВИЛ ТИ WHITE SNAKE



Пич, купувам си вестника и плащам членски внос за 5 души - цялото домочадие. Купувам си и фенски атрибути.

Но вестника е най - тъпото клубно издание в София и едно отг най- тъпите в България.
Не съм доволен от начина по който се харчат парите ми.

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Чет Ное 18, 2004 8:26 pm
Профил WWW
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Драги Whitesnake,

От няколкото ти пост-а във форума освен нападки към вестника колко слабо се списва, без конкретни факти кое точно не ти харесва, нищо друго не можах да разбера. Искам да те успокоя, че парите за вестника не идват от твоя членски внос, тъй като финансирането на изданието не беше свързано с членския внос, събиран от НКС.

И още нещо - голяма е вероятността след Нова година този вестник да престане да съществува, и вероятно, тогава тази твоя "грижа" ще отпадне...

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Пет Ное 19, 2004 8:10 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
Ray Of White написа:
Драги Whitesnake,

От няколкото ти пост-а във форума освен нападки към вестника колко слабо се списва, без конкретни факти кое точно не ти харесва, нищо друго не можах да разбера. Искам да те успокоя, че парите за вестника не идват от твоя членски внос, тъй като финансирането на изданието не беше свързано с членския внос, събиран от НКС.

И още нещо - голяма е вероятността след Нова година този вестник да престане да съществува, и вероятно, тогава тази твоя "грижа" ще отпадне...


От лежерното ти модераторско присъствие във форума, за теб разбрах едно - че си адски мързелив.
Искам да те питам чувстваш ли неудобство (поне мъничко), когато получаваш възнаграждението си за тази работа.

Не знам от кое точно перо идва финансирането на вестника, защото НКС не спазва законите и не е пубрликувал СБ и ОПР, това че сте НТО с идеална цел, не означава, че може да живуркате на гърба на НКС.

Не ми харесва във вестника следното:
1. Липсват интервюта със собствениците на ПФК и президента. За техните действия и намерения трябва да научаваме от други места.
2. Ретроспективните материали са слаби и непълни.
3. Липсват интервюта със звездите на отборите на СК "Славия".
4. Липсва интервю с Гриша Ганчев - спонсор на най - успешния клуб в дружеството в последните години.
5. Липсват критични материали за работата в НКС.
6. Стилът на писане е на много много ниско ниво.
7. Липсват материали от слависти- интелектуалци.
8. Липсват качествени и доказани имена в журналистическия екип.

Имам забележки и към мениджмънта на вестника:
1. Не се разпространява.
2. Издаването на вестник е печеливш бизнес - те са го докарали до фалит. Значи липсват професионалисти в мениджърския екип.

И накрая Ray Of White,

Много скоро ще разберете, че НКС не е уютно място за некадърници, бездарници, кръшкачи и крадци.

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Съб Ное 20, 2004 8:35 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Predlagam vmesto sporove da se kaje kakvo konkrektno moshe da se predloji ??


Съб Ное 20, 2004 8:38 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
ronaldo написа:
Predlagam vmesto sporove da se kaje kakvo konkrektno moshe da se predloji ??


Конкретно предлагам да се смени ръководстсвото на НКС с по- кадърно.

Също да спре живуркането на шепата лентяи в Нкс, които освен да лапат и да лежат за нищо друго не ги бива.

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Съб Ное 20, 2004 9:15 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.