Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 7:44 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 АНКЕТАТА ЗА ИГРАЧ №1- ДА ИЗВАДИМ ЛИ ВЛАДИМИРОВ? 

Да го извадим ли от анкетата?
ДА 68%  68%  [ 17 ]
НЕ 32%  32%  [ 8 ]
Общо гласове : 25

 АНКЕТАТА ЗА ИГРАЧ №1- ДА ИЗВАДИМ ЛИ ВЛАДИМИРОВ? 
Автор Съобщение
Познат

Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 6:04 pm
Мнения: 62
Мнение 
maxaite go too pun. antifytbolist


Вто Май 17, 2005 2:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение 
Не може ли по-лекичко да го давате?
Каква е тази манипулация на анкетата, какъв е този болшевизъм? Защо ще вадите Владимиров от анкетата?
Факт е, че Владимиров е над средното ниво на този отбор на Славия. За тези пари, които се наливат в Славия, какво очаквате, Майкъл Оуен и Дефо ли да са централни нападатели при нас?
Аз бях на този мач с Пирин. Не мисля, че Владимиров е показал този жест към мене. Показал го е на този, който го е обиждал и псувал като....
И не стават ли малко повечко тези обиди във форума?


Сря Май 18, 2005 7:15 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Haide Belite написа:
Не може ли по-лекичко да го давате?
Каква е тази манипулация на анкетата, какъв е този болшевизъм? Защо ще вадите Владимиров от анкетата?
Факт е, че Владимиров е над средното ниво на този отбор на Славия. За тези пари, които се наливат в Славия, какво очаквате, Майкъл Оуен и Дефо ли да са централни нападатели при нас?
Аз бях на този мач с Пирин. Не мисля, че Владимиров е показал този жест към мене. Показал го е на този, който го е обиждал и псувал като....
И не стават ли малко повечко тези обиди във форума?


Не бих си правил труда да ти отговарям, ако се беше ограничил само до защита на качествата на Георги Владимиров. Само че стигна твърде далеч с обвиненията в болшевизъм и манипулация на анкетата. По изказването ти личи, че и идея си нямаш що е това болшевизъм. Ако бяхме болшевики този казус въобще нямаше да се подлага на гласуване, щеше да се вземе еднолично решение. При наличието на предложение от двама независими един от друг потребители ( с единия от които доста често имам "търкания"), аз съм длъжен да поставя казусът на обсъждане. Официалното лице на анкетата не наложи правото си на забранително вето и анкетата е в ход. Мнозинството решава- това какъв болшевизъм е?
Ако пък намекваш за манипулация на цифрите в анкетата, мога да те уверя, че правата, които имам като модератор не ми дават никаква техническа възможност да променям цифрите. Това могат да го потвърдят "колегите", с които упражняваме тази дейност във форума.
За обидите във форума... Не смятам, че в този форум има повече обиди отколкото в другите спортни (и не само ) форуми. Дори напротив- обидите са много под средното ниво, а част от тях са доста хитри и интелигентни- визирам подписите с тролеи, някои от въпросите в анкетите- полски свирач, незнам какво...
Ако Владимиров се чувства обиден, може да търси правата си в съда. Първо ще трябва да осъди г-н Стефанов за заканата, че " ще го занесе на гръб на този който даде 1000 евро за него" :lol: .

За спортно- техническите му качества въобще няма да споря.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Май 18, 2005 7:51 pm
Профил WWW
Познат

Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 6:04 pm
Мнения: 62
Мнение 
ne vijdam manipylacii v anketata.


Чет Май 19, 2005 12:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Haide Belite написа:
Не може ли по-лекичко да го давате?
Каква е тази манипулация на анкетата, какъв е този болшевизъм? Защо ще вадите Владимиров от анкетата?
Факт е, че Владимиров е над средното ниво на този отбор на Славия. За тези пари, които се наливат в Славия, какво очаквате, Майкъл Оуен и Дефо ли да са централни нападатели при нас?
Аз бях на този мач с Пирин. Не мисля, че Владимиров е показал този жест към мене. Показал го е на този, който го е обиждал и псувал като....
И не стават ли малко повечко тези обиди във форума?
не мога да разбера защо го защитаваш тези пръсти дето ги показа ги показа на цялата публика като свърши мача видяли преди да се прибера какво направи? за качества да не говорим единствено може да тича ама ... толкова пропуски аз не съм виждал да прави футболист

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Чет Май 19, 2005 12:50 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Kakva manipulaciq, kakvi 5 leva? Purvo se zapoznai sus vuzmojnostite na edin moderator i negovite prava, Haide Belite! Anketa NE MOJE da bude falshificirana!
Kolkoto do samata anketa - ako Bodzhov_zv ne q beshe pusnal, to tova mojeshe da napravi vseki edin drug potrebitel. Napulno podkrepqm dopitvaneto za izhvurlqneto na Vladimirov. S kakvo zaslujava da u4astva v nego? S neveroqtnite si izqvi po stadionite? Sus strahotnite si izqvi izvun terena? A vij rezultatite dosega - te sa kategri4ni v polza na otstranqvaneto na t.nar TROLEI.
Po vuprosa s bolshevizma... Procheti malko istoriq i vij kakvo ti e napisal bodzhov_zv.
Na Vladimirov mu bqha dadeni dostatuchno vuzmojnosti za izqva, mislq che veche nqma pravo na novi. Hubchev mnogo dobre postupi kato go nizvergna ot otbora (pone zasega).

P.S> Otnovo sujalqvam za latinicata, no imah kolosalni problemi s 2.8Ghz mi komiuter i v mometa pisha ot blizkiq klub. Skoro shte buda OK.


Чет Май 19, 2005 5:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение 
Тъй.....Има Анкета за Играч № 1 и тя се манипулира като от тази анкета се вади играч с някакво друго гласуване.
От задържалите се през последните три години нападатели в Славия, Владмиров е с най-голям принос.
За зла участ през тези три години Владимиров лиши Славия от три шампионски титли, три купи на България и три участия в Шампионската лига, като последното щеше да е най-малко на финала в Истанбул.
Вярно, че Владимиров не е от нивото на Роналдо, но за да са по-класни нападателите на Славия трябва някой от някъде да намира пари, които да се влагат и от които едва ли ще има възвращаемост.
И след като в Литекс се плащат повече пари /а в Локомотив Пловдив се плащат по-редовно/, Кушев ще играе в Литекс, а Владимиров в Славия.
Не знам Анализаторите от форума на качествата на Владимиров - не можел да спира, и т.н../като, че ли примерно на Веле всеки път му лепне на крака/ дали са се занимавали някога активно повече от 18 месеца с някакъв колекивен спорт? Иначе няма така да се обижда един единствен състезател на отбора.


Чет Май 19, 2005 9:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
imama chustvoto che
Georgi Vladimirov se e registriral v foruma ni pod nika :arrow: Haide Belite........


Чет Май 19, 2005 10:07 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Haide Belite написа:
Тъй.....Има Анкета за Играч № 1 и тя се манипулира като от тази анкета се вади играч с някакво друго гласуване.
От задържалите се през последните три години нападатели в Славия, Владмиров е с най-голям принос.
За зла участ през тези три години Владимиров лиши Славия от три шампионски титли, три купи на България и три участия в Шампионската лига, като последното щеше да е най-малко на финала в Истанбул.
Вярно, че Владимиров не е от нивото на Роналдо, но за да са по-класни нападателите на Славия трябва някой от някъде да намира пари, които да се влагат и от които едва ли ще има възвращаемост.
И след като в Литекс се плащат повече пари /а в Локомотив Пловдив се плащат по-редовно/, Кушев ще играе в Литекс, а Владимиров в Славия.
Не знам Анализаторите от форума на качествата на Владимиров - не можел да спира, и т.н../като, че ли примерно на Веле всеки път му лепне на крака/ дали са се занимавали някога активно повече от 18 месеца с някакъв колекивен спорт? Иначе няма така да се обижда един единствен състезател на отбора.


Аз казах и по- горе... В тази тема няма да обсъждам качествата на Владимиров. И въобще никой не поставя под съмнение неговите футболни качества тук. Говорим за това, че като публична личност няма право да се държи просташки с публиката, под какъвто и натиск да е подложен, колкото и да е псуван. Ако имаш деца може би ще ме разбереш за какво говоря. Футболистите са пример за подражание на малките и като такива трябва да се държат възпитано. Иначе как ще обясниш на 8- 10 годишният си син, че не е хубаво да се държи просташки, но ако е футболист, мутра или син на еди- кой- си- може?
Замисли се малко- може ли да покажеш среден пръст на някого и да очакваш той да те възхвалява и да ти даде и награда като негов любимец?
Това да бъде изваден от анкетата по предложение на хората, които гласуват в нея не може да се нарече манипулация. В която и тема да е, едни и същи хора гласуват във форума. Васко , който обеща награда и официалност на инициативата лично и от името на НКС каза, че приема резултата да се приложи. 2/3 от гласовете и изказванията също са в тази посока. Каква манипулация е това?
Дай да обвиним ФИФА, ФАФА и ФУФА в манипулация на нашето първенство заради отнетите точки на Локо София и да обърнем класирането... Такива са правилата, в нашият форум има демокрация, не го бъркай с манипулация.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Май 19, 2005 11:02 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Haide Belite написа:
Не знам Анализаторите от форума на качествата на Владимиров - не можел да спира, и т.н../като, че ли примерно на Веле всеки път му лепне на крака/ дали са се занимавали някога активно повече от 18 месеца с някакъв колекивен спорт? Иначе няма така да се обижда един единствен състезател на отбора.


Mi az moga da ti kaja che sum na 20 godini i igraia futbol pone po 2 puti na sedmica , zashtoto sum go zapisal kato sport v universiteta. Otdelno pochti vsiaka sedmica igraia s priatelite v kvartala , koeto pravi po 3 puti na sedmica! I go kazvam suvsem seriozno - imashe polujenia ,koito sum gledal vladimirov da izpuska - az shtiah da vkaram!Toi prosto ne misli kato igrae , a turchi kato kon! I da si spresh topkati hich ne e trudno , triabva ti malko uset i misul ! Vij sa na vseki se sluchva da propusne , da ne si spre topkata kakto triabva , da dade losh pas , no toi prosto ne spira da go pravi! Mach sled mach !!! I tova se nabiva na ochi i respektivno si prolichava, che toi vsushtnost e slab igrach! I osven tova se okaza, che e i tup selianin! Kakvo povache da govorim.Takuv igrach niama kak da specheli priz za lubimec na publikata , nali?!
Vun ot Slavia i ot anketata!!!

_________________
Изображение


Чет Май 19, 2005 11:41 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.