Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 10:32 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Коментари за "Любимец на Публиката" 2005/2006 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение 
neveragain написа:
колега, къде съм написал че мразя и не понасям керчев?:)
изразих само учудване от по-предното му класиране предвид слабия сезон който изнесе, аз и митето рангелов много го критикувах предишните два сезона когато само разхождаше бялата фанелка...
а за мечката и ради рангелов си прав, не съм гласувал нито веднъж защото не са били никога играча на даден мач...което не им е пречило да играя задоволително и по-смислено от въпросния керчев примерно:)

Само дето това мнение го изрази неведнъж, както и matador неговото. Слабо е играл според теб обаче, според други е играл добре. Митко и предишните сезони не е играл слабо, по-често беше резерва не забравяй. И пак според теб Мечечиев и Ради не са били играчи на някой от мачовете.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Сря Юни 07, 2006 10:20 am
Профил ICQ YIM WWW
Напреднал

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 9:19 pm
Мнения: 113
Мнение 
еми класирането си е реално. от 1 до 6 място няма какво да се каже. от 7 до 20 място всеки може да е на всяко място, защото разликата в точките нее голяма. разликата в приноса също не е голяма и затва.


Сря Юни 07, 2006 5:04 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение 
Интересно ми е колко от първите 10 ще останат в отбора и догодина.


Чет Юни 08, 2006 9:20 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 8:32 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
Мнение 
Армен Амбарцумян, Мартин Керчев, Янко Вълканов и Тодор Колев. За Асен Караславов не е много сигурно дали няма да се стигне до размяна за Букарев. И Сперанца май няма да остане при сърбина.


1. Амбарцумян 2. Мечеджиев 3. Кюмюрджиев 4. Р. Рангелов 5. Вълканов 6. Керчев 7. Стойков 8. М. Стефанов 9. Б. Павлов 10. Т. Колев 11. Д. Стефанов


Пет Юни 09, 2006 12:27 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 159 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.